» » ASSIMILATE SCRATCH 7.0.755 (x64) Full

Adobe Cloud Tüm Sürümler indir
Windows 10 Tüm Sürümler indir
 
 
 

ASSIMILATE SCRATCH 7.0.755 (x64) Full

Ekleyen: Supremacy - Tarih: 5-08-2013, 20:30

0
ASSIMILATE SCRATCH 7.0.755 (x64) Full

ASSIMILATE SCRATCH 7.0.755 (x64) Full | 105.4 Mb


ASSIMILATE SCRATCH dizi ve reklam yayın tesislerindeki dosya tabanlı iş akışlarının kendine özgü gereksinimlerini karşılamak için tasarlanan bir onaylama, renk derecelendirme ve tamamlama çözümü. Üstün kalite, kısa süre ve küçük bütçe gereksinimlerini karşılamak için gereken özellikler, kalite ve yüksek performans sunan bir DI aracı olduğu için birçok dijital yapımda SCRATCH’in veri merkezli ve kolay iş akışı kullanılıyor.

Kurgu sistemleriyle bütünleşme
SCRATCH gerçek MXF ve DNxHD desteği, AAF alım ve ALE aktarım özellikleri sunuyor. SCRATCH Interplay ve Unity/Isis’i tanıdığı için, Avid iş akışına mükemmel uyum sağlıyor. FCP XML ve ProRes okuma ve yazma, SCRATCH’i Final Cut Pro veya karışık kurgu ortamları için ideal hale getiriyor.

Hızlı ve etkileşimli onay
SCRATCH yayın bütçeleri ve yayın hızlarında tam DI görünümü yaratmaya imkan veriyor. CONstruct görünüş özelliği, tüm DI işlem süreci boyunca her tür çözünürlükte istenen sayıda formatın çoklu, yan yana görüntülenmesini, hatta 2D ile stereo/3D görüntülerin karıştırılmasını mümkün kılıyor. Avid veya Final Cut sistemleriyle hızlı, esnek ve tam onaylama aracı sunuyor.

Geniş denetim paneli desteği
SCRATCH, tarzınıza en iyi uyan çalışma alanını tanımlamanız için ihtiyaç duyacağınız tüm denetim paneli seçeneklerini destekliyor. Tangent Wave gibi portatif seçeneklerden zengin özellikli Avid Artist Color ve Tangent CP 200’e kadar günümüzün sürekli değişen yapım ve post prodüksiyon ortamlarında ihtiyaç duyacağınız seçenekleri sunuyor. SCRATCH’deki hemen her derecelendirme işlevi panelinizle eşleştirilendirilebiliyor, böylece sistemin hızının ve etkileşiminin bütün avantajlarından yararlanılabiliyor.

Dosya tabanlı iş akışları
Assimilate RED’i destekleyen ilk DI çözüm ortağı, bu nedenle dijital iş akışları için en güvenilir ve olgunlaşmış araçlardan birisi.

SCRATCH Engine
SCRATCH ve SCRATCH Lab’ın arkasında yatan, büyük miktarlarda veriyi yöneten güçlü sistem, dosya tabanlı iş akışları için ideal. Bu güçlü sistem film, belgesel, reklam ve televizyon dizileri üzerinde çalışırken sanatçıların yaratıcılığını, üretkenliğini ve karını en yüksek düzeye çıkarmalarına imkan veriyor.

Yüksek performanslı grafikler
SCRATCH Engine ile yürütülen bütün uygulamalar hızlı ve etkileşimli. GPU ile hızlandırılan, 64 bitlik mimarisiyle SCRATCH, acele yetiştirme sürelerinden müşterinin katıldığı renk derecelendirme oturumlarına kadar post prodüksiyon iş akışı zorluklarını aşmak için gereken performansı sunuyor.

Geniş kapsamlı veri yönetimi
SCRATCH Engine’in SQL veritabanı, kameralardan lenslere kadar hemen her kaynaktan gelen malzeme verisini düzenliyor. Tüm SCRATCH uygulamaları birlikte kesintisiz çalıştığı için, bu malzeme verisi iş akışının her noktasında başka bir araç tarafından kullanılabiliyor.

Bütünleşik 3D denetimleri
Stereo özelliği SCRATCH’de bir ek yazılım değil, tam olarak Engine için tasarlandı. Tamamen stereoskopik iş akışı, onay, renk derecelendirme ve tamamlama işlemleri sırasında kararlı ve sezgisel geri bildirim sağlıyor. Stereo görüntü çiftleri, versiyonlama ve gerçek zamanlı oynatım için çok çeşitli stereoskopik dağıtım sistemlerine otomatik olarak bağlanıyor.

Esneklik
Kullanıcı arayüzü kontrolleri tamamen kişiselleştirilebiliyor, ve mimari XML ve HTML yoluyla genişletilebiliyor, böylece son derece esnek ve verimli bir iş akışı elde ediliyor. Sanatçılar işleri tamamen otomatikleştirebiliyor.

Pratiklik
SCRATCH tepeden tırnağa dijital iş akışlarını desteklemek için tasarlandı. RED’i destekleyen dünyanın ilk DI aracı olan SCRATCH, ARRI, Phantom, SI-2K ve Panasonic kamera formatlarını destekliyor.

Uyumlu sistemler
Buradan detaylı sistem gereksinimlerine bakabilirsiniz

Not : Program sadece 64 bit sistemlerde çalışmaktadır. Dosya içerisinde nasıll full yapılır ingilizce olarak anlatılmaktadır. Program ingilizcedir, 60 mb kadar kullanım kitapçığıda dosya içerisinde mevcuttur oda ingilizcedir. Velhasılı çetrefli bir programdır, programa hakim olanların veya ingilizce ile arası iyi olanların indirmesi kendi yararına olacaktır.
İndirme Linkleri


ASSIMILATE SCRATCH 7.0.755 (x64) Full

letitbit | turbobit | uploaded

Rar Şifre : www.warezturkey.net


Kategori: Program indir

Değerli Misafir, Sitemizi Ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz.
Açıkcsı üye olmanız için bir neden bulunmuyor. Linklerimiz herkese açık olup, üye olmadan yorum yapabilirsiniz. Yine de Üye olmak isterseniz Üyelik formu için buraya tıklayın.
Yorum eklemeden önce bilmeniz gerekenler
 • Aksi belirtilmedikçe tüm paylaşımlar FULL sunumdur.
 • Saygı ve sevgi kuralları çerçevesinde yorumlarınız yayınlanır. Sürekli burada değiliz, yorumlarınızın onay alması zaman alabilir. Olası sorun ya da sorunlarda, mümkün olduğunca detay (işletim sistemi, hata vb.) ve ekran görüntüsü paylaşınız.
 • Gönüllü olarak elimizden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sizlerden ricamız yorumlarınız ile destek olmanız.
 • Link isteğinde bulunmayınız. Kullanılan ortak site Turbobit'tir. Premium alırken bunu dikkate alınız.

Yorum Ekle

Adınız: *
E-Mail Adresiniz:
Yorumunuz: *
 • super1turkiyesopakahkaha
  oyunsuperwinkwinked
  smileambelayfeel
  fellowlaughinglollove
  norecourserequestsad
  tonguewassatcryingwhat
  bullyangryalkisuyku
  muzik1numarasinirarkadas
  arkadas2rep
* ile işaretlenen alanları doldurmak mecburidir.