WarezTurkey.Net Paylaşım Platformu
WarezTurkey.Net Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.Umarız Aradığınızı Bulursunuz :) Bir Grup Türk...
Mkv film indir Mp4 film indir 480p film indir 720p film indir 1080p film indir 3D film indir

Mail Takip (RSS)

Sitemize Eklenen Son Konular Mail Adresinize Gelsin Mail Adresiniz:

WarezTurkey.Net Mail Takip Et Bilgi


Premium


» » Norton Internet Security 2012 Türkçe

Norton Internet Security 2012 Türkçe

YazarYazar: teoMan Tarih7 Temmuz 2011 KategoriKategori: Antivirus, Program

Norton Internet Security 2012 Türkçe

Norton Internet Security 2012 Türkçe | 119.89 Mb


Norton Internet Security, sizi soyan siber suçlular konusunda endişelenmeden e-posta alıp göndermenizi, sohbet etmenizi ve web'de gezinmenizi sağlar. Çevrimiçi tehlikelere karşı performanstan ödün vermeden koruma için sektörün en hızlı güvenlik paketini sunar. Alışveriş ve bankacılık işlemleri ile sosyal ağ ziyaretlerini güvenle yapabilmeniz için çevrimiçi kimlik hırsızlığına karşı korur. Otomatik olarak güncellenir, kullanımı kolay özellikler sunar ve abonelik döneminiz boyunca ücretsiz müşteri desteği içerir.

Özellikler:

Endişelenmeden e-posta alıp gönderin, sohbet edin ve web'de gezinin

Norton İtibar Hizmeti: yeni yasa dışı yazılımları, daha az gelişmiş olan diğer güvenlik yazılımlarından daha hızlı şekilde belirleyerek durdurmak için dosyaların nereden geldiğini ve ne zamandan beri bilgisayarınızda olduğunu anında denetler.
Norton Koruma Sistemi virüsleri, casus yazılımları ve diğer çevrimiçi saldırıları durdurmak için birlikte çalışan ve örtüşen çeşitli koruma katmanları kullanır.
Norton İndirme Sicili, indirilen bir dosya veya uygulama tehlikeli ise, bunu yüklemeden veya bilgisayarınızda çalıştırmadan önce sizi uyarır.
Norton File Insight, bilgisayarınızda bulunan dosyalar hakkında, dosyanın geldiği yeri (web sitesi URL'si) ve güvenilir olup olmadığını da içeren ayrıntılı bilgiler verir.
Norton Aralıklı Güncellemeler arka planda çalışır ve çevrimiçi tehditlere karşı en yeni koruma için 5 - 15 dakikada bir (en yakın rakipten daha sık) küçük güncellemeler sağlar.

SONAR 3 Davranışsal Koruma, şüpheli davranışlara karşı bilgisayarınızı izleyerek yeni çevrimiçi tehditleri hızlı şekilde tespit eder.
E-posta ve anlık ileti izleme, şüpheli bağlantıları ve tehlikeli olabilecek ekleri tespit etmek için e-postaları ve anlık iletileri tarar.
Akıllı çift yönlü güvenlik duvarı, korsanların bilgisayarınıza erişmesine ve kişisel bilgilerinizi çalmasına engel olur.
Ağ eşleştirme ve izleme, ev ağınıza bağlı olan tüm aygıtları gösterir, böylece kablosuz İnternet bağlantınızı kullanan ve/veya çevrimiçi olduğunuzda gizlice sizi dinleyen davetsiz konukları kolayca tespit edebilirsiniz.
Norton Bootable Recovery Tool, bilgisayarınıza çalışamayacağı kadar çok virüs bulaşmış olduğunda bile bir an önce yeniden çalışmaya başlamanızı sağlayan bir acil durum CD/DVD/USB'si oluşturur.
Güvenlik açığı koruması, siber suçluların, bilgisayarınıza virüs veya casus yazılım sızdırmak için uygulamalardaki güvenlik boşluklarını kullanmalarını engeller.
Profesyonel düzeyde spam bloke etme, posta kutunuzda istenmeyen, tehlikeli ve dolandırıcı e-postaların bulunmamasını sağlar.
Bot tespiti, siber suçluların, gizli bilgilerinize erişmek ve spam göndererek başka bilgisayarlara saldırı başlatmak için bilgisayarınızın denetimini ele geçirmek üzere kullandıkları otomatik programları bulur ve bloke eder.
Solucan koruması, hızla yayılan İnternet solucanlarına karşı bilgisayarınızı korur ve bunları yanlışlıkla başkalarına aktarmanızı engeller.
Kök araç seti tespiti, başka tür tehditleri gizleyebilen ve siber suçluların bilgisayarınızın denetimini ele geçirmelerine olanak veren, derinlere gömülmüş yasa dışı yazılımları bulur ve kaldırır.

Alışveriş ve bankacılık işlemleriniz ile sosyal ağ ziyaretlerinizi güvenle yapın

Norton Safe Web, arama sonuçlarınızdaki güvenli olmayan ve sahte web siteleri konusunda sizi uyarır ve bunları otomatik olarak bloke eder.*
Kimlik Avına Karşı Koruma, siber suçluların kimliğinizi ve paranızı çalmak için oluşturdukları dolandırıcı web sitelerini bloke eder.
Norton Identity Safe, sitelerde tek tıklatmayla oturum açmanızı sağlar ve siber suçluların, siz yazarken bilgilerinizi çalmalarını önlemek için web formlarını otomatik olarak doldurur.
Norton Safe Web (Sosyal Medya Tarayıcı), sizi ve Facebook® arkadaşlarınızı tehlikeli web sitelerine, siber suçlulara ve diğer çevrimiçi tehditlere karşı korur.
Norton Identity Safe On-the-Go, en yeni oturum açma bilgilerinizi ve parolalarınızı bir USB sürücüde saklayarak, Norton Internet Security 2010, Norton Internet Security 2011 veya Norton 360™ Sürüm 4.0 ile korunan herhangi bir bilgisayarda bir USB sürücü ile bunlara erişebilmenizi sağlar.

Performanstan ödün vermeden koruma altında olun

Proaktif performans uyarıları, bir uygulamanın bilgisayarınızı yavaşlattığını bildirir, böylece performansı artırmak için değişiklikler yapabilirsiniz.
Norton Insight, daha az sayıda, daha kısa süren tarama yapılması ve sektördeki en yüksek tarama hızına ulaşılması için, yalnızca riskli dosyaları belirler ve tarar.
Norton Sistem Sicili, bilgisayarınızı en üstün performansta tutmanıza yardımcı olmak için, dosyaların ve uygulamaların sistem performansınızı nasıl etkilediğini gösterir.
Etkileşimsiz mod, bilgisayarınızda tam ekran film izlediğiniz veya oyun oynadığınız sırada uyarıları ve önemli olmayan güncellemeleri bekletir.
Akıllı zamanlayıcı, tarama ve güncelleştirmeleri yalnızca bilgisayarınızı kullanmadığınız sırada yapar.

Kullanımı kolay özelliklerle korumanızdan en iyi şekilde yararlanın

Ebeveyn denetimi yönetimi, çocuklarınızın çevrimiçi etkinliklerinden gözünüzü ayırmayarak, onları çevrimiçi tehlikelere karşı koruma altında tutmanızı sağlar.
7 Gün 24 Saat Ücretsiz Destek, gerektiğinde telefon, e-posta, canlı sohbet ile veya çevrimiçi olarak yardım ve yanıt almanızı sağlar.**
Norton Denetim Merkezi, program denetimlerini ve ayarları düzenler ve kolay okunan bir ekranda web tabanlı Norton hizmetlerine tek tıklatmayla erişim sunar.
Norton Sürekli Koruma, yazılım güncellemelerini ve yeni özellikleri, abonelik döneminiz içinde kullanılabilir hale geldiklerinde, sizi rahatsız etmeden veya bilgisayarınızı yavaşlatmadan otomatik olarak indirir.
Aylık rapor, Norton Internet Security'nin önceki ay sizi tehditlerden korumak için neler yapmış olduğunu bildirir.
Güç tasarrufu ayarları, bilgisayarınız elektrik prizine takılana kadar önemli olmayan etkinlikleri kapatarak dizüstü bilgisayarınızın pil ömrünü artırır.


Norton Internet Security 2012 Türkçe

Uyarı: Crack işlemine dayanan aktivasyon sonrası yaklaşık 6 aylık lisans süresi kazanılır..

FileServe | UpLoaded | UploadStation | FreakShare

Rar Şifre : www.warezturkey.netSosyal Ağlarda PaylaşYorumlar


Yorum No # 15

Üye Adı: hoffareal
Yorum Tarihi: 4 Ocak 2012
Haber Sayısı: 0
Yorum Sayısı: 12


nortonu kurduk crack den sonra 60günlük sürüm 30 güne düştü kahkaha


Cevap : Konu tarihine dikkat ama :) temmuz nire ocak 2012 nire
Yorum No # 14

Üye Adı: bartini
Yorum Tarihi: 21 Kasım 2011
Haber Sayısı: 0
Yorum Sayısı: 24


teşekkürler
Yorum No # 13

Üye Adı: teoMan
Yorum Tarihi: 30 Ekim 2011
Haber Sayısı: 11745
Yorum Sayısı: 633


traineryum,
Buna hiç gerek yok, çünkü kendini son versiyona otomatik olarak güncelliyor zaten..


--------------------
Yorum No # 12

Üye Adı: traineryum
Yorum Tarihi: 29 Ekim 2011
Haber Sayısı: 0
Yorum Sayısı: 2369


Bu sürümde ufak sorunlar vardı. "Norton Internet Security 2012 19.1.1.3" sürümünün türkçesini bulabilir miyiz.

Yorum No # 11

Üye Adı: bartini
Yorum Tarihi: 29 Ekim 2011
Haber Sayısı: 0
Yorum Sayısı: 24


teşekkürler
Yorum No # 10

Üye Adı: huseyin karaca
Yorum Tarihi: 30 Ağustos 2011
Haber Sayısı: 0
Yorum Sayısı: 3


norton pasif duruma geçince akyivasyonu güvenli modta calıştırın ve bilgisayarı her açışta ürün güvenliğinin kapatın
Yorum No # 9

Üye Adı: lefkelı
Yorum Tarihi: 23 Ağustos 2011
Haber Sayısı: 0
Yorum Sayısı: 1


merhabalar , gercekten norton harıka bır program fakat sız crak tan sonra 6 aylık bı donem demıstınız fakat ben crakladıktan sonra kalan gun 495 gun yanı 16 ay eger tabıkı norton yakalamssa herkse tesekkurrler...
Yorum No # 8

Üye Adı: traineryum
Yorum Tarihi: 13 Ağustos 2011
Haber Sayısı: 0
Yorum Sayısı: 2369


av-comparatives in yeni yayınladığı Internet Security raporunda bu yazılım birinci olarak yayınlanmış. Hem PCMark hem de uygulama çalıştırma dosya indirme arşivleme çıkarma gibi testlerde en hızlı yazılım olmuş. :)
Yorum No # 7

Üye Adı: kilicaslan17
Yorum Tarihi: 18 Temmuz 2011
Haber Sayısı: 0
Yorum Sayısı: 5


Crack yapıyorum fakat etkilemiyor.60 gün var yazıyor.Crackta sorun var yada ben yanlış yapıyorum ?

Cevap: Kurulum dosyasında yazanları sırasıyla yapmalısınız..
Yorum No # 6

Üye Adı: murtaaza
Yorum Tarihi: 16 Temmuz 2011
Haber Sayısı: 0
Yorum Sayısı: 1


hocam crack işleminden sonra güncelleme yapsam bi sıkıntı olur mu ?

Cevap : Şöyle bir durum var, norton için key bulmak özellikle aktif key bulmak zor, aktivasyon araçlarıda belli bir süre sonra çalışmayabiliyor. Deneyebilirsin, güncelleme yapabilirsin.
Yorum No # 5

Üye Adı: teoMan
Yorum Tarihi: 12 Temmuz 2011
Haber Sayısı: 11745
Yorum Sayısı: 633


morbadem,
"Norton Ürün Değişiklik Koruması" kapalıysa aktivasyonu tekrar çalıştırmayı dene, açıksa yapılacak bir şey yok, artık işe yaramıyor..


--------------------
Yorum No # 4

Üye Adı: morbadem
Yorum Tarihi: 11 Temmuz 2011
Haber Sayısı: 0
Yorum Sayısı: 1


kurdum birgünsonra pasıf duruma geçti ne yapmalıyım
yardımcı olurmusunuz
Yorum No # 3

Üye Adı: mrdoktor
Yorum Tarihi: 8 Temmuz 2011
Haber Sayısı: 0
Yorum Sayısı: 17


öncelikle emeğinize sağlık bunun seriali varmı yoksa nereden bulabiliriz

Cevap: Şu an için başka bir çözümü yok..
Yorum No # 2

Üye Adı: vassago
Yorum Tarihi: 7 Temmuz 2011
Haber Sayısı: 0
Yorum Sayısı: 4


sağolasın emeğine sağlık
Yorum No # 1

Üye Adı: traineryum
Yorum Tarihi: 7 Temmuz 2011
Haber Sayısı: 0
Yorum Sayısı: 2369


Eline sağlık norton eskisi gibi sistemi kasmayan yazılımlar üretiyor. Ancak lisans dosyası hep sıkıntı.

Yorum Ekle

* Sorun var derseniz yorumunuz yayınlanmaz. Sorun var işletim sistemi şu, yaşadığım sorun şu ve birde ekran alıntısı eklerseniz linkin başından http:// silin yorum yayın alır. Özel ilgi ve alaka gösterilir.
* Tüm dosyaların Winrar şifresi www.warezturkey.net şeklindedir.
* Aksi belirtilmedikçe dosyaların tamamı FULL Sürümdür.
* Dosya nasıl indirilir, filmlerde görüntü yok gibi sorularınızın cevabını DESTEK MASASINDA bulabilirsiniz. Alttaki resme tıklamanız yeterli.

WarezTurkey.Net Sıkça Sorulan Sorular ve Çözümleri
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Renk Seçimi | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle

WT Sayfaları

WarezTurkey Facebook Sayfası WarezTurkey Google Plus Sayfası

Premium

Anket


Programlar
Filmler
Belgeseller
Görsel Eğitimler
Mp3
Walpaper
Alayı haci

Oy ver
Sonuçlar

Dost Siteler

Program indir Mp4 Filmler