WarezTurkey.Net Paylaşım Platformu
WarezTurkey.Net Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.Umarız Aradığınızı Bulursunuz :) Bir Grup Türk...

Mail Takip (RSS)

Sitemize Eklenen Son Konular Mail Adresinize Gelsin Mail Adresiniz:

WarezTurkey.Net Mail Takip Et Bilgi


Premium

Turbobit Premium

Letitbit Premium


» » Adobe Photoshop CS6 Video Eğitim Seti
Program, Film, Oyun Ara

Adobe Photoshop CS6 Video Eğitim Seti

YazarYazar: teoMan Tarih4 Ağustos 2012 KategoriKategori: Görsel Eğitim

Adobe Photoshop CS6 Video Eğitim Seti

Adobe Photoshop CS6 Video Eğitim Seti


Set İçeriği:

. Bilgilendirme
. Mini Bridge
. Otomatik Kayıt ve Kurtarma
. Arka Planda Kaydetme
. Adaptive Wide Angle
. Blur Gallery Giriş 01
. Blur Gallery Giriş 02 Field Blur
. Blur Gallery Giriş 03 Iris Blur
. Blur Gallery Giriş 04 ThiltShift Blur
. Blur Gallery Giriş 05 Kontroller
. Otomatik Renk Düzeltme
. Adjustment Layer Mask
. Color Range
. Content Aware 01
. Content Aware 02 Fill
. Content Aware 03 Scale
. Content Aware 04 Move
. Content Aware 05 Move
. Content Aware 06 Patch
. Crop Tool 01
. Crop Tool 02 Açı Düzeltme
. Crop Tool 03 Açı Düzeltme
. Layer Paneli Özellikleri 01
. Layer Paneli Özellikleri 02
. Layer Paneli Özellikleri 03
. Layer Paneli Özellikleri 04
. Layer Paneli Özellikleri 05
. Layer Paneli Özellikleri 06
. Layer Paneli Özellikleri 07
. Lighting Effects 01
. Lighting Effects 02
. Lighting Effects 03
. Metinleri Düzenleme
. Oil Painting
. Ruler Tool Açı Düzeltme
. Scripted Pattern
. Çizgileri Biçimlendirmek
. Shape Kontrolleri
. Shape Kontrolleri Hizalama
. 3D Genel Özellikleri
. 3D Genel Özellikleri - Giydirme
. Video Uygulamaları 01
. Video Uygulamaları 02 Animasyon

Not: Set ISO olarak kalıplaştırılmıştır, sanal sürücünüzü kullanabilir ya da boş bir DVD'ye yazabilirsiniz. Eğer nasıl yapıldığını bilmiyorsanız Destek Masası adlı bölümümüzü inceleyiniz..Sosyal Ağlarda PaylaşYorumlar


Yorum No # 17

Üye Adı: unikorn
Yorum Tarihi: 8 Şubat 2013
Yorum Sayısı: 1


kalıbı daemon tolls ile açıyorum ama videolar açılmıyo


Cevap : Video dosyasını açamıyorsan codec yükle.
Yorum No # 16

Üye Adı: -MmM-™
Yorum Tarihi: 13 Kasım 2012
Yorum Sayısı: 7


Teşekkürler
Yorum No # 15

Yorum Tarihi: 9 Kasım 2012
Yorum Sayısı: 1


Biraz klişe olucak ama Türkçemi diye sorasım geldi?

Cevap: Evet..
Yorum No # 14

Üye Adı: rmznsml
Yorum Tarihi: 29 Ekim 2012
Yorum Sayısı: 1


www.warezturkey.net şifreyi böyle giriyorum sorun çıkıyor lütfen yardımcı olun

Cevap: Hata veren partı yeniden indirmelisiniz..
Yorum No # 13

Üye Adı: hovarda3866
Yorum Tarihi: 29 Ekim 2012
Yorum Sayısı: 22


şimdi partları çıkarttığımız zaman yeni bir rar çıkıyor. ondaki dosyaları açmak için ne yapmam gerekiyor ve "destek masası" demişiniz ama ben o menüyü göremedim

Cevap: RAR dosyalarının içinden çıkan dosya ISO dosyasıdır, yukarıda da açıkça belirtilmiştir. Destek Masası bölümüne yorum yazdığınız kutunun hemen üstündeki logodan ulaşabilirsiniz..
Yorum No # 12

Üye Adı: hovarda3866
Yorum Tarihi: 25 Ekim 2012
Yorum Sayısı: 22


partlar birbiriyle uyumlu mu ? bi bilgi verilmemiş de

Cevap: Aksi belirtilmedikçe partlar uyumludur..
Yorum No # 11

Üye Adı: İsMaiLLL
Yorum Tarihi: 10 Ekim 2012
Yorum Sayısı: 9


Gerçekten Arkadaşlar Warezturkey Dışında Hiç Bir Yer Bu Kadar Geniş Çaplı Değil Alllah Razı Olsun...
Yorum No # 10

Üye Adı: irfan
Yorum Tarihi: 25 Eylül 2012
Yorum Sayısı: 6


teşekkürler..
Yorum No # 9

Üye Adı: Xsantos
Yorum Tarihi: 6 Eylül 2012
Yorum Sayısı: 12


Supremacy,
Ağzına sağlık aga... benim download a bulaştığım sitedir burası... ilk başlarda üye de değildim buraya üye de oldum.free downloaderlık SABIR işidir. sabır yoksa premium alacaksınız arkadaşlar.
w7 çıktığında kaç kere modeme reset attığımı kaç saat beklediğimi ben bilirim :P
şimdi bende de sabır kalmadı hele ki bu amerikada çıkan yasa sonucu tüm dosyalar silinince patladım resmen ve 120 siteden tek hesapla premium aldım rahatladım :D
Arkadaşlar, bu site gerçekten de yazıldığı gibi ona buna tıklayın ya da vip alın gibi dayatmalar sunmadığı gibi bulamadığınız bir çok içeriği de hizmete sunuyor. Dosya silinmiş derken önce neden silinmiş bunu bilmek lazım. Haa günü birlik tektekçisindir onu da araştırmak lazım.
Neyse kolay gele herkese...
Yaşasın WT !
Yorum No # 8

Üye Adı: stunner17
Yorum Tarihi: 2 Eylül 2012
Yorum Sayısı: 10


Allah razı olsun Canım.. Ben bu siteden Rss bile aldım her an yüklenen herşeyi takip ediyorum.. Sizi de bu kadar açıklama durumunda bırakmasaydık keşke.. Kusurumuza bakmayın,dedim ya cahillik işte.. Allah kolaylık versin...
Yorum No # 7

Üye Adı: mc94
Yorum Tarihi: 2 Eylül 2012
Yorum Sayısı: 68


Övmek için söylemiyorum ama gerçekten de bu siteyi keşfettikten sonra tüm işlerimi bu sitede görmeye başladım ve herhangi bir ücret,açılan reklam sayfaları,üyelik şartı fln filan görmedim. Bazı kişisel mesajlarıma cevap alamasam da çoğu özel sorularımı yanıtlayıp program hakkında bilgilendirildim. Ve bunların hepsi ÜCRETSİZ ve KOŞULSUZ. Google da o kadar gereksiz ve virüslü siteler var ki warez yazılımların istismarının istismarı yapılıyor. böyle temiz ve güncel bir site Türünün Tek Örneği. Kıymetini bilelim. Sonuçta yeni çıkan programları TÜRK yorumuyla ve büyük bir kaliteyle sunan bir TÜRK sitemiz var..
Yorum No # 6

Üye Adı: Supremacy
Yorum Tarihi: 1 Eylül 2012
Yorum Sayısı: 4871


stunner17,
Öncelik ile size kendim ile alakalı bir özellikten bahsedeyim. Almanlar gibi disiplini severim bu nedenle kuralları yazan, yorumlar ile ilgilenen, bu siteyi kuran adamlardan biri, muhasebe işleri ile ilgilenen, maillerinize yanıt veren, sunucu sorunları ile kafa patlatan haricinde siz gibi günlük yaşamı olan ve 5 yıla yakındır bu siteyi aktif tutmaya çalışan bir insanım.

Gelelim diğer 2 duruma. Torrrent nedir öncelik ile bunu kavrayın 2 türlü sistem var ülkemizde.
1 - Sunucuları olan bu sunuculardan sunum yapan torrrent siteleri ve hepsi vip üyelik satar ve sunumların kontrolleri kendilerinde olduğu gibi bu trackerlar dışarıya kapalıdır yani üye olamayan dosya indiremez.

1 nolu şık bizim yapımıza ters, biz bu siteyi ilerde vip satarız diye açmadık. Maddi olarakta bu site yanında bizim torrrent sunucularına verecek ne paramız nede sunumları yönetecek iş gücümüz var.

2 - Açık olan trackerlardan adamlar torrrent indirme bağlantısını indiriyor 5 mb olacak şekilde rarlıyor ve paylaşıyor.

2 nolu şıkta bize ters zira dikkat edersek warezturkey http yapısı ile sunumlarını kendi yapıyor. Elin ne üdüğü belirsiz seed gelirmi gelmezmi belli olmayan sunumları ile uğraşamayız.

Son olarak amatör olarak sunum yaparsınız açık torrrent sitesine girer sunum yapmak istediğiniz şeyleri yükler ve bilgisayarınızı 7/24 açık bırakırsınızki seed olsun, kusura bakmayında ayedaş emmi oğlumuz değil. Bizim millet dosya indiği anda seedi keser. Pro olarak yapmak isteseniz onada sunucu lazım, o sunucularda malesef bedava değil.

Toplarsak warezturkey http yapısı ile kurulmuş ve kati suret ile torrrent vaad etmeyen bir oluşum. Bu oluşumda bahsi geçen torrent konuşmanın mantığı yok. Diyorumki o vakit torrrent sitelerine üye olun.

Gelelim diğer konuya. Mediafire free kullanıcı için 10 numara site bunda sanırım herkes hemfikir. Peki arkadaş bir Allah kulu çıkıp neden sormuyor ya usta buraya nasıl dosya yüklenir? Size kazancı varmı?
Mediafire maks 200 mb dosya yüklenebilir her seferinde ve bu tarayıcı üzerinden yapılır ve yükleme hızı oldukça düşük olduğu gibi kimse tutup orası ile uğraşmaz. Teoman yeri geliyor günde 50 konu açıyor mediafire ile ancak 3 konu açar. Bunu anlamak istiyorsanız mediafire sitesine dosya yüklemesi yapın.

Benim kazanmam lazımki server alıp yükleme yapayım, kazanmam lazımki warezturkeyın host parasını ödeyim. Warezturkey bugün 1 asgari ücret kadar host gideri var. DDOS alan bir siteden bahsediyoruz. Bunları kimse bilmek zorunda olmadığı gibi kimseden akıl istemiyoruz. İmkanlar dahilinde biz elimizden geleni zaten yapıyoruz ve açık konuşuyorum herkesi memnun etme gibi şansınız yok. Biz bağış istemiyoruz, reklamlara tıklayın demiyoruz, mümkün olan derecede reklam ile siteyi döndürmeye çalışıyoruz, e bizim arkamızda medya yok, ağ babalar yok, yeri geliyor yapımcılar ile papazlık oluyoruz ayda 30 defa ip değiştiriyoruz falan filan. Biz para harcıyoruz, zaman harcıyoruz ve karşılığında bir teşekkür yeter olmasada olur diyoruz. Buna rağmen görüyorum yok sizden dosya inmiyor indirme hızları yavaş, yok torrrent, yok bilmem ne. Günümüzde free dosya indirme olayı bitti diye taa mayıs ayında bir duyuru açtım. Zamanında fileserve, wupload bunlar vardı kullanıyorduk e o zamanda onlarda beğenilmiyordu demekki beterin beteri varmış.

Velhasıl kelam 20 dakkadır yazıyorum ve arada siz gibi arkadaşlara bunu yazıyorum, yazmak istemediğim için kurallar koyduk, koydukki okunsun diye. Sİz kuralları okumayıp gelirseniz e burasıda gönülleri hoş etme kulübü değil, sert konuşuruz, yumuşak konuşuruz.

Mantık dahilinde tavsiyelere, eleştirelere açığız. Küfür, hakaret, artislik olmadığı sürece kolay banlamada yapan bir sitede değiliz. Bu zamana kadar 80.000 insan üye olmuş banlı sayısı 95. Yani arkadaşım kimse bunları bilmek zorunda değil, bizde bunları yazmak zorunda değiliz. Kurallar çok basit küfür yok, hakaret yok, verilen siteler belli, yapı belli beğeniyorsan ister üye ol, ister olma linkler herkese açık indir. Beğenmiyorsan farklı beklentilerin varsa o zaman beklentilerini karşılayan yapılara yönel bu senin yada farklı istekleri olan tüm arkadaşların hakkı.


--------------------
Yorum No # 5

Üye Adı: stunner17
Yorum Tarihi: 1 Eylül 2012
Yorum Sayısı: 10


Tamam okumamış olabilirim o konuda haklısın da bu kadar çok kızmak yerine linkle şurayı okuyabilirsin şeklinde kısa bi cevap verebilirsin. Link istemek küfür hakaret değilki... İlk okul çocuğu gibi mızmızlıkta yapmıyoruz sadece fikrimizi beyan ettik cahillik işte bu duyuruyu görmemişim.. Özür dileriz... ki ben her tarafta bu siteyi paylaşan birisiyim size ayıp etmek gibi bi niyetim de yok zaten... keşke crack ayarlamayı veya katılımsız progam yazmayı bilsem de bende yardım etsem...
Yorum No # 4

Üye Adı: Supremacy
Yorum Tarihi: 31 Ağustos 2012
Yorum Sayısı: 4871


stunner17,
alkis tebrik ederim güzel soru. Peki üye olurken üye adını yazan yerin üstünde yer alan kuralları okudun mu? Okumadın demi :) Senide 1 gün banlıyorum ve okumadığın kuralları hatırlatıyorum;
Merhabalar, üye olmak istediğiniz için teşekkür ederiz. Üyelik tamamen ücretsizdir. Sorun yaşamamak için aşağıda bulunan uyarılarımızı lütfen okuyunuz.

- Size birkaç konu hakkında bilgi vermek isteriz. Üyelik tamamen ücretsiz olup 365 gün giriş yapılmayan üyelik hesapları sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Üye olan tüm kullanıcılarımız sitemizin Duyurular S.S.S kategorisinde yayın alan duyurulardan sorumludur.
Örnek olarak şubat 2012 itibarı ile birçok dosya yükleme sitesi kapatılmış yada dosyalarımızı silmiştir ve bunun duyurusu belirttiğimiz kategoride yapılmıştır. Bu gibi duyuruları okumadan link kırık, şuraya yükleseniz gibi yorum yapan kullanıcılar uyarılmaksızın yöneticinin insiyatifi dahilinde banlanır (Süreç 1 günde olabilir sınırsızda olabilir). Bizim amacımız seviyeli bir ortam oluşturmak olup üyelik sisteminin tek amacı diğer insanlar ile fikir alış verişi yapabilmektir.

Ayrıca acemi diye tabir ettiğimiz bilgisayar kullanıcıları için Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S) adlı oldukça anlaşılır olan bir alanımız bulunmaktadır. Bu kullanıcı grubu ve üye olan tüm kullanıcılar bu alandan sorumludur. Eğer kullanıcı ilgili alanda anlatılan birşeyi hala sorma gereği duyuyorsa yönetici insiyatifinde banlanır.


Senide hem kuralları, hem buradaki duyuruyu okumadığın için 1 gün banlıyorum.

Filehost istemek yasak. Beğenmiyorsan bu senin sorunun yazarın yada sitemizin değil. Sitemizin yapısı http yani link şeklinde torrrent istemenin bu sitede mantığı yok, gidin torrrent sitede link isteyin bakalım ne diyecekler. Mediafire 40 kere konuşuldu dedikki isteyen açsın bir site mediafire yüklesin versin, o siteye dosya yüklemenin kısıtlamaları belli sorunları var bunları tekrar tekrar anlatmak bıktırıyor. Bu nedenle kurallar arasında şu site bu site demeyin dendi.

İligli arkadaş SSS, Sende kuralları okumayıp istek yapman sebebi ile 1'er gün banlandınız.


--------------------
Yorum No # 3

Üye Adı: stunner17
Yorum Tarihi: 30 Ağustos 2012
Yorum Sayısı: 10


adamı niye banladınız ? ayrıca gerçekten uğraşıyorsunuz elinize sağlık ama şu linkleri turbobit letitbit vb. sitelerden paylaşmak yerine tor ent veya mediafire dan paylaşsanız.. Sitelerle resmen cebelleşiyoruz :(..
Yorum No # 2

Üye Adı: foxi_berk
Yorum Tarihi: 5 Ağustos 2012
Yorum Sayısı: 9


harika paylaşım emeginiz için teşekkür ederim..
Yorum No # 1

Üye Adı: idjev
Yorum Tarihi: 5 Ağustos 2012
Yorum Sayısı: 1


e winrar da UltraISO :AdbPhtshpCS6VdEgtmSt.part1.rar.rar: Arşiv biçimi tanınmıyor veya arşiv hasarlı mesajı alıyorum sorun bendemi ? tüm partları indirdim


Cevap : 1 gün banladım dönünce sorunun cevabını SSS alanında bulursun. Üye olurken özellike belirtiriyoruz demi ama.

Yorum Ekle

* Tüm dosyaların Winrar şifresi www.warezturkey.net şeklindedir.
* Dosyaların tamamı FULL Sürümdür.
* Dosya nasıl indirilir gibi sorularınızın cevabını DESTEK MASASINDA bulabilirsiniz. Alttaki resme tıklamanız yeterli.

WarezTurkey.Net Sıkça Sorulan Sorular ve Çözümleri
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Renk Seçimi | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle

WT SayfalarıGoogle Plus Sayfamız

Premium

Turbobit Premium

Letitbit Premium

Anket


Windows Xp
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Linux
Mac

Oy ver
Sonuçlar

Dost Siteler

Program indir Mp4 Filmler