WarezTurkey » İşletim Sistemleri » Windows 10 » Windows 10 Enterprise VL (22H2) - 32 ve 64 Bit Türkçe MSDN

Sizinleyiz...
Windows 10 Tüm Sürümler indir
Adobe Cloud Tüm Sürümler indir
Windows 7 Tüm Sürümler Tek DVD
Warezturkey Güncel Duyuru

Windows 10 Enterprise VL (22H2) - 32 ve 64 Bit Türkçe MSDN

Ekleyen: Supremacy - Tarih: 2-03-2024, 18:44

49

Windows 10 Enterprise VL (22H2) - 32 ve 64 Bit Türkçe MSDN Full indir

Windows 10 Enterprise Türkçe final sürümüdür. El değmemiş orjinal msdn (microsoft) iso dosyasıdır. 32 ve 64 bit ayrı ayrı olarak sunulmuştur. Enterprise ürününü retail/vl şeklinde kullanmanız mümkün. iso içeriğinde şu sürümler yer almaktadır;
Windows 10 Education VL
Windows 10 Enterprise VL
Windows 10 Pro VL
Windows 10 Pro Education VL
Windows 10 Pro for Workstations VL

Güncelleme : Şubat 2024 itibarı ile güncellenen, Şubat 2024 itibarı ile yayın edilen iso dosyaları eklenmiştir. Final sürümlerdir. Versiyon 22H2 (19045.4046) şeklindedir.

Temel Özellikler
- Orjinal el değmemiş microsoft iso dosyalarıdır
- 32 ve 64 bit ayrı olarak paylaşılmıştır
- Kurulum ve kullanım dilleri Türkçe'dir
- Kurulumda serial vs. sormaz
- UEFI uyumlu değil (install.wim dosyası 4 gb üzerinde ancak Rufus yazılımını kullanırsanız bu sorunu aşarsınız)

ISO SHA1 Bilgileri
32 Bit Bilgiler

Dosya: tr-tr_windows_10_business_editions_version_22h2_updated_feb_2024_x86_dvd_94c5281f.iso
SHA-1: 455e92aab50c982dc1471fc195c918fedac936c4

64 Bit Bilgiler
Dosya: tr-tr_windows_10_business_editions_version_22h2_updated_feb_2024_x64_dvd_de77d87d.iso
SHA-1: 68a82659e70fd412df1f36de46cc760a0a75bf78

Windows 10 İso dosyasını yazdırma
Rufus programını kullanabilirsiniz link
Windows 7 usb tools aracını kullanabilirsiniz link

Windows 10 Aktivasyon Araçları
1 - Microsoft Activation Scripts (Sınırsız Aktivasyon)
2 - Hwidgen (Sınırsız Aktivasyon)
3 - KmsAuto Net
4 - Microsoft Toolkit
5 - KmsAuto Lite

bu programların tamamı aynı işi yapar. Hangisini daha basit buluyorsanız onu kullanabilirsiniz.

Konu Supremacy tarafından düzenlendi. Düzenleme nedeni: Şubat 2024 sürümü eklendi

İndirme Linkleri

- 22H2 Linkleri -
- 32 Bit Sürüm VL Linkleri -
Turbobit - 4,10 Gb | Mega

- 64 Bit Sürüm VL Linkleri -
Turbobit - 5,89 Gb | Mega

- Önceki Sürüm Linkleri -

Rar Şifre : www.warezturkey.net

Kategori: İşletim Sistemleri > Windows 10

Merhabalar, Sitemizi Ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz.
Sitemize üye olmak zorunda değilsiniz ve üye olmanın ek bir avantajı yok. Linklerimizin büyük bir kısmı herkese açıktır. Hemen üst kısımda İndirme Linkleri altında linkleri görebilirsiniz. Eğer illa üye olmak isterseniz Üyelik formu için buraya tıklayın ve üyelik işlemini yapın.
<
  • 50 Yorumu var
  • 0 Konusu var
  • Beğendim
  • 1
9 Ekim 2018 18:09

mankurtt

• Üye Grubu: Üye

Ben yükledim ve kullanıyorum herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Kurulumu önemli uyarıdan önce yapmıştım tabi

<
  • 50 Yorumu var
  • 0 Konusu var
  • Beğendim
  • 1
5 Ekim 2018 00:57

mankurtt

Çok teşekkürler supremacy ...

<
  • 50 Yorumu var
  • 0 Konusu var
  • Beğendim
  • 1
2 Eylül 2018 09:27

mankurtt

Merhaba supremacy varsa Windows 10 enterprise güncel sürümünü paylaşabilir misin ?
64 bit olanı tek de paylaşman kafidir

Yönetici-Yanıt : Merhabalar
Bunlar zaten güncel sistemler. Düşecek güncelleme makismum 200 mb.

<
  • 6 698 Yorumu var
  • 8 851 Konusu var
  • Beğendim
  • 1
28 Mart 2018 00:25

Supremacy

• Üye Grubu: Yönetici

sametguler,
Öncelik olarak bu soruların cevabı ben de yok Samet. Bunlar microsoft politikaları. Bildiğim kadarı ile yazayım;
1 - MSDN son kullanıcı odaklı bir alan değil. Geliştiricilerin aylık minumum 45 dolar ödeyerek abonelik oluşturabildği bir mecra. Yani kabaca sen ben MD5 bakalım diye oluşturulan bir alan değil orası.
2 - Fikrim yok
3 - news.microsoft.com, blogs.microsoft.com
4 - Enterprise bu sayfada detaylar var.

<
  • 3 Yorumu var
  • 0 Konusu var
  • Beğendim
  • 2
17 Mart 2018 11:29

sametguler

Sayın Supremacy;

1- Daha önceden MSDN Subscriber Downloads sayfasından Tüm Orijinal Windows Sürümlerine Bakabiliyorduk. Ancak bu sayfa değişti ve artık Windows Sürümlerine bakamıyoruz. Nedeni nedir sizce?
2- Şuan deneme sürümü olarak Windows 10 Enterprise sürümünün sadece İngilizce versiyonu indirilebiliyor. Neden Türkçe Yok Sizce?
3- Güncel Windows Sürümlerini hangi Microsoft Sayfasından Takip Etmeliyiz?
4- Sizin paylaştığınız orijinal Windows Sürümlerini kullanıyorum. Fakat mesela şimdi yeni bir Windows 10 Enterprise Türkçe yada İngilizce Sürümü çıksa, ve ben online satın almak istesem yada bakmak istesem nasıl bakabilirim?
5- Ben windows 10 Enterprise Türkçe Sürümünü takip ediyorum ve sadece onu kullanıyorum.

<
  • 6 698 Yorumu var
  • 8 851 Konusu var
  • Beğendim
  • 1
1 Ocak 2018 18:02

Supremacy

Hasan Fahri,
Merhabalar
64 bit olanı tam olarak 4.7 gb kullanım alanı veren dvd medyasına yazılabilir, bu boyutun altında dvd medyalarına yazamazsınız. Iso'nun diskteki boyutu 4.66 gb şeklinde. Aklınızda olsun iso bozukta olsa, sıkıştırma yöntemi çok farklıda olsa yazma programları bunu algılayamaz olduğu gibi yazar. Bu gibi durumlarda dosyanın diskteki boyutu ve elimizdeki diskin boyutlarına bakmak önceliğimiz olmalı. Haricinde isolarda koruma vb. şeyler bulunmuyor.

Güzel dilekleriniz için ayrıca teşekkür ederim. Aynı dilekler bizden tüm dostlara.

<
  • 2 Yorumu var
  • 0 Konusu var
  • Beğendim
  • 1
1 Ocak 2018 16:08

Hasan Fahri

Merhaba, harcadığınız zaman ve hizmetleriniz için çok teşekkür ederiz. Bir konuda yardımınızı rica edecektim. İlgilenirseniz çok memnun olurum.

İndirdiğim Windows 10 İSO içeriği, DVD'ye aktaramıyorum. Hata veriyor. Denemediğim program kalmadı.
Sıkıştırma metodundan mı yoksa laptop DVDsinden mi bilmiyorum. Birde DVD'ler artı değilmiş.

Sağlıklı, huzurlu ve başarılı yaşamlar dilerken, yardım ve önerinizi bekliyorum.

<
  • 6 698 Yorumu var
  • 8 851 Konusu var
  • Beğendim
  • 1
18 Kasım 2017 05:29

Supremacy

manyetik,
Merhabalar
Multi kelimesine takılmışsınız :) . Redstone 3 ile birlikte iso yapıları değişti. Bu iso dosyası VL olmak şartı ile hem Enterprise hem PRO hem Education sürüm. Yani yanlış dosya indirmediniz veya herhangi bir yanlışlık yok. RETAIL ürünlerde aşina olduğumuz multi kavramı bu sefer VL ürünlerede uygulanmış.

<
  • 1 Yorumu var
  • 0 Konusu var
  • Beğendim
  • 3
17 Kasım 2017 14:56

manyetik

Değerli arkadaşım Supremacy, ben yıllardır hep senin paylaşımlarını takip ediyorum. Ve teşekkürlerimi sunuyorum. Bu paylaşımda açıklama üzerinde Enterprise VL (Redston 3) yazmasına rağmen, indirdiğimde içinden; multi edition çıktı. Zaten yaptığınız açıklamayı önce dikkatli okumamışım. SHA1 açıklamasında da multi edition yazıyor. Malesef Enterpirise diye indirmiştim. Bu açıklamayı yapmamdaki sebep, seni tenkit etmek değil. Başkaları da aynı hataya düşmesinler diye yaptım. Acaba yanlışlıkla mı? iso dosyasını multi edition olarak koydunuz diye soracaktım. Eğer beni aydınlatırsanız çok memnun olurum.

Teşekkürlerimi sunuyorum.

<
  • 2 Yorumu var
  • 0 Konusu var
  • Beğendim
  • 1
21 Ekim 2017 20:55

toggy

Supremacy,
Degerli yorum ve öneriniz icin tesekkurler. ingilizce versiyonunu hazirlamanizi bekliyorum. iyi calismalar.

Önceki Sonraki
Bilgi
Ziyaretçi grubunun yorum yapmasına izin verilmemektedir. (Yorum sistemi kapalı ve bunun için mail atmayınız.)