WarezTurkey.Net Paylaşım Platformu
WarezTurkey.Net Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.Umarız Aradığınızı Bulursunuz :) Bir Grup Türk...

Mail Takip (RSS)

Sitemize Eklenen Son Konular Mail Adresinize Gelsin Mail Adresiniz:

WarezTurkey.Net Mail Takip Et Bilgi


Premium

Turbobit Premium

Letitbit Premium


» » Adobe Photoshop Cs5 Orjinal Türkçe Full indir
Program, Film, Oyun Ara

Adobe Photoshop Cs5 Orjinal Türkçe Full indir

YazarYazar: Supremacy Tarih16 Ağustos 2010 KategoriKategori: Program, Grafik Dizayn

Adobe Photoshop Cs5 Orjinal Türkçe Full indir

Adobe Photoshop Cs5 Orjinal Türkçe Full indir


Adobe Photoshop CS5 - Full indir adresimizde orjinal dil olan İngilizce sürümü paylaşmıştık.Maillerden gelen istekler doğrultusunda Adobe Photoshop Cs5 i Orjinal Türkçe olarak full indirebilirsiniz.

Grafik denince akla ilk gelen program kuşkusuz adobenin Photoshop programıdır.Adobe Photoshop Cs5 ise programın son sürümüdür.

Neler Yeni?

Geleneksel dijital görüntülemenin ötesine geçin. Saç gibi karmaşık görüntü öğelerini kolayca seçin. Görüntü öğelerini kaldırdığınızda kalan boşluğun neredeyse sihirli bir biçimde dolduğunu görün. Metin ve diğer 2D grafiklerini kolayca yükselterek 3D logolar ve resimler oluşturun.


Sıra dışı boyama efektleri Yeni
Tuval üzerinde renk karışımı olanağı veren Karıştırıcı Fırça; gerçeğe benzer, dokulu fırça darbeleri oluşturmanızı sağlayan Kıl Fırça İpuçları; ekran üzeri renk seçicisi ve diğer araçlarla doğal ve gerçekçi boyama efektleri elde edin.


İçerik Duyarlı Dolgu Yeni
Tüm görüntü ayrıntıları ve nesneleri kaldırıp İçerik Duyarlı Dolgunun geride kalan boşluğu sihirli bir şekilde nasıl doldurduğunu izleyin. Bu çığır açıcı teknoloji aydınlatma, ton ve paraziti eşleştirerek kaldırılan içeriğin hiç yokmuş gibi görünmesini sağlar.


Kolaylaştırılan karmaşık seçimler Yeni
İyileştirme, birleştirme veya mizanpaja yerleştirme için saç gibi karmaşık görüntü öğelerini kolayca seçin. Seçim kenarları etrafındaki arka plan rengini ortadan kaldırın ve yeni iyileştirme araçları ile seçim kenarlarını otomatik olarak değiştirin ve maskeleri mükemmelleştirin.


Kukla Çarpıt Yeni
Tasarımlarınız için benzersiz, yeni görünümler oluşturmak için grafik, metin veya görüntü öğelerini düzgün biçimde çarpıtın veya uzatın.


Yüksek kaliteli HDR görüntüleme Gelişmiş
Benzersiz bir hız, kontrol ve doğrululukla fotoğraf gerçekliğinde veya gerçeküstü HDR görüntüleri oluşturun. Otomatik hayalet giderme ve ton eşleştirme ile ayarlamalarda daha fazla kontrol sayesinde şimdiye kadarki en iyi sonuçları alın ve hatta tek pozlamalı fotoğraflara HDR görünümü kazandırın.


Verimli iş akışı Gelişmiş
Photoshop kullanıcıları tarafından talep edilen onlarca özellik ve geliştirme sayesinde verimlilik ve yaratıcılık geliştirmelerinin keyfini çıkarın. Görüntüleri otomatik olarak düzleştirin, renkleri bir ekran üzeri renk seçicisinden seçin, birçok katmanın opaklığını tek seferde ayarlayın ve çok daha fazlasını gerçekleştirin.


Daha iyi ortam yönetimi Gelişmiş
Daha esnek toplu adlandırma ile ortamları kolayca yönetin ve Photoshop Extended içindeki özelleştirilebilir Adobe Mini Bridge panelini kullanarak çalıştığınız bağlamda varlıklarınıza erişin.


Adobe Repoussé ile 3D yükseltmeleri Yeni
Adobe Repoussé teknolojisi ile tüm katman, seçim, yol veya katman maskelerinden 3D logolar ve resimler oluşturun. Tasarımlarınızı bükün, döndürün, yükseltin, eğin ve şişirin.


İleri teknoloji ham görüntü işleme Gelişmiş
Adobe Photoshop Camera Raw 6 eklentisini kullanarak renk ve ayrıntıları korurken görüntü parazitini zarar vermeden giderin; dijital fotoğrafların daha doğal görünmesi için gren ekleyin; kırpma sonrası vinyet oluşturma sırasında daha fazla kontrol sağlayın ve çok daha fazlasını gerçekleştirin.


Geliştirilmiş 3D gerçekçiliği ve zengin malzemeler Yeni
Kolay gölge oluşturma, görüntü tabanlı ışıklar ve cam ve krom gibi malzemelerle 3D nesneleri ve tasarımları geliştirin. Alan derinliği için mesafeyi ayarlayarak 3D sahnenizdeki farklı odak noktalarını keşfedin.


Platformlar arasında daha hızlı performans Gelişmiş
Platformlar arası 64 bit desteğinin avantajlarından yararlanarak günlük görüntüleme işlerini hızlandırın ve çok büyük görüntüleri 10 kata kadar daha hızlı işleyin. (Mac OS, Microsoft® Windows® 7 veya Windows Vista® 64 bitlik sürümüyle birlikte 64 bit uyumlu bilgisayar gerektirir. Gerçek performans RAM miktarı, sürücü türleri ve diğer etkenlere göre değişiklik gösterir.)


Adobe Repoussé ile 3D yükseltmeleri Yeni
Adobe Repoussé teknolojisi sayesinde daha fazla esneklikle tasarım yapın. Tüm metin katmanı, seçim, yol veya katman maskelerinden 3D logoları, web düğmeleri ve resimler oluşturun ve tasarımlarınızı bükün, döndürün, yükseltin, eğin ve şişirin.


Kolaylaştırılan karmaşık seçimler Yeni
Saç gibi karmaşık görüntü öğelerini seçerken şimdiye kadar olmadığı dek iyi sonuçlar alın ve seçim kenarları etrafındaki arka plan rengini ortadan kaldırın. Yeni iyileştirme araçlarını kullanarak seçim kenarlarını otomatik olarak değiştirin ve maskeleri mükemmelleştirin.

Bu Paket Orjinal Türkçe'dir.

Adobe Photoshop Cs5 İngilizce olan sürümü indirmek için Adobe Cs5 İngilizce indir adlı konumuzu ziyaret ediniz.Yeni Paket Adobe Photoshop Extended CS5.1 v 12.1
http://www.warezturkey.net/program/13509-a...full-indir.htmlAdobe Photoshop Cs5 Orjinal Türkçe Full indir
- Partlar uyumludur karışık indirebilirsiniz

turbobit linkleri
Part 1
Part 2
Part 3
Part 4
Part 5
Part 6Letitbit linkleri
Part 1
Part 2
Part 3
Part 4
Part 5
Part 6


Netload Linkleri
Part 1
Part 2
Part 3
Part 4
Part 5
Part 6


Tek Link
turbobit | letitbit

Rar Şifre: www.warezturkey.netSosyal Ağlarda PaylaşYorumlar


Yorum No # 60

Üye Adı: foxi_berk
Yorum Tarihi: 27 Haziran 2013
Yorum Sayısı: 9


emeginize saglık tesekkür ederim.
Yorum No # 59

Üye Adı: byram
Yorum Tarihi: 7 Aralık 2012
Yorum Sayısı: 1


içinde keygen dosyası yok bulamadım

Cevap : Antivirüs programınız silmiştir, rar dosyasını silmediyseniz tekrar bakın yada googleda serial arayabilirsiniz.
Yorum No # 58

Üye Adı: cos37
Yorum Tarihi: 12 Ağustos 2012
Yorum Sayısı: 3


Dediğiniz gibi programı kurdum diğer adobe ürünleri açılıyor ama photoshop açılmıyor tıklıyorum "Bu ürün misafir hesabıyla kullanılamaz" diye bir uyarı çıkıyor program açılmıyo şimdi ne yapmam lazım?


Cevap : Misafir hesaptan kasıt windows misafir hesabıdır, bu durumda sistem yetkisi almalı yada misafir hesabın bu programı kullanmasına izin vermelisiniz.
Yorum No # 57

Üye Adı: MİNBYUL
Yorum Tarihi: 19 Temmuz 2012
Yorum Sayısı: 1


indirdim ama dosyayı açarken parola istiyor bulamadım ben yardımcı olursanız sevinirim :)


Cevap : indirme linklerinin altında rar şifresi yazıyor oda www.warezturkey.net
Yorum No # 56

Üye Adı: popermon
Yorum Tarihi: 5 Temmuz 2012
Yorum Sayısı: 3


çok güzel elllerinize sağlık özellikle netload linkleri süper hızlı. rapid in eski halinden kalan download zevkimize nostalji yaptık sayelerinde.
Yorum No # 55

Üye Adı: anti-xx
Yorum Tarihi: 13 Ocak 2012
Yorum Sayısı: 116


ul.to Linkleri kırık bilginize..

4-5-6 linklr

Cevap : Güncelledik ancak tekrar kaldıracaklardır zira dosya mimlenmiş oluyor :) alternatiflere yönelebilirsiniz bu gibi durumlarda, bildirim için teşekkürler.
Yorum No # 54

Üye Adı: anti-xx
Yorum Tarihi: 12 Ocak 2012
Yorum Sayısı: 116


Teşekkürler Çok güzel bir paylaşım bir dosya ararken ilk baktığım yer burası :) Saten başka sitelerde olsada ya mort çıkıyor ya çort :)
Yorum No # 53

Üye Adı: kaya basmaz
Yorum Tarihi: 20 Kasım 2011
Yorum Sayısı: 37


Teşekkürler Supremacy

sen bi efsanesin
verdiğin notlarla bu işide çözdük sayende.
Ellerin dert görmesin gardaşım
Yorum No # 52

Üye Adı: fernandito
Yorum Tarihi: 9 Eylül 2011
Yorum Sayısı: 20


denilenleri yaptım ama patch yapamadım. patching failed diyor.


Cevap : Patch yok arkadaşım, keygen var. Keygende yer alan patch butonu hosts dosyasını değiştirir ondada hata almışın.
Yorum No # 51

Üye Adı: Heromanti
Yorum Tarihi: 4 Haziran 2011
Yorum Sayısı: 1


6 partı inderemiyorum 3 alternatıf lınk'tede bır sorunmu war 6.partlarda ?

Cevap : 3 alternatiftede sorun görülmememkte
Yorum No # 50

Üye Adı: Supremacy
Yorum Tarihi: 3 Haziran 2011
Yorum Sayısı: 4878


nekroşah,
Diyorsunki bilgisayarımda antivirüs programı olsun, tüm programlar full olsun 5 kuruş para vermeyim, keygen olsun antivirüs programı buna uyarı vermesin kusura bakmıycaksın öyle memleket daha yok. Keygen dediğin şey programların lisans sistemini bypass eden hack aracıdır antivirüs yazılımları bu nedenle bu dosyalara uyarı verir, biz bunu 90.000 kere yazdık ve ekledik güvenmiyorsanız warez kavramını bilmiyorsanız dosya indirmeyin.


--------------------
Yorum No # 49

Üye Adı: nekroşah
Yorum Tarihi: 3 Haziran 2011
Yorum Sayısı: 1


ah ah bide virüslü olmasa çok güzel olcaktı yha neyse...keygen'de ve diğer içeriklerin bazılarında virüs var en kalitesis virüs programı olan avast bile buldu daha ne diyim arkadaşlar...ama güzel paylaşım emeğinize sağlık..... winked turkiye
Yorum No # 48

Üye Adı: yorgun-61
Yorum Tarihi: 25 Nisan 2011
Yorum Sayısı: 62


teşekkürler emeğine sağlık evet adminin dediği doğru windows 7 vista bilmeyene hükmeder xD
ama bana edemez super1

adminim ellerine sağlık gerçekten güzel paylaşım sorunsuz ve bir o kadar hızlı performans aldım programdan arkadaşlar windows 7 de host dosyasını değiştirme yetkiniz yok derse host.txt olarak kaydedin masaüstüne sonra diğer hosts dosyasını silin hosts.txt isimli yapmış olduğumuz masaüstündeki dosyayı tutup atın etc klasörüne yeniden adlandır deyin .txt uzantısını silince hosts dosyası oalcaktır yeniden başlatıp programı başlatınca keygeni çalıştırıyoruz seriali kopyala yapıştır hebsi bu bir denemede oldu bende saygılar rep
Yorum No # 47

Üye Adı: Supremacy
Yorum Tarihi: 15 Nisan 2011
Yorum Sayısı: 4878


efaskin,
1 - Hosts dosyasını yönetici olarak çalıştır ve ondan sonra işlem yap, windows 7 yada vistayı kullanmayı bilmezseniz siz ona değil o size hükmeder.
2- Dosya içersinde keygenler var onlardan key üretip giriyorsun hepsi bu, bu keygenler bende yok diyorsan antivirüs yazılımına sorman lazım keygenler nerde diye, yada şurada sadece keygenler var indirebilirsin Sadece Keygen


--------------------
Yorum No # 46

Üye Adı: efaskin
Yorum Tarihi: 14 Nisan 2011
Yorum Sayısı: 1


Arkadaşlar ben host dosyasına girdim verilernleri ekledim ama kayıt edemedim :( bilgisayar buna yetkili değilsiniz diyor farklı kaydet e yönlendiriyo ne yapmam gerek

2.sorum : bu keygen dosyasının içinde sadece nasıl yüklenecegine dair bilgilendirme notu var biz keygen şifresini nasıl çıkartacagız
Yorum No # 45

Üye Adı: EMINEM
Yorum Tarihi: 10 Nisan 2011
Yorum Sayısı: 6


ÇOK GÜZEL BİR PROGRAM AMMA KULLANIMI BİRAZ ZOR QALİBA TEŞEKKÜR EDERİM.
Yorum No # 44

Üye Adı: brkyavuz87
Yorum Tarihi: 8 Nisan 2011
Yorum Sayısı: 5


Sanırım linklerde problem var. İlginiz için tşkler

Cevap : Linkler kontrol edilmiş olup en azından şuan itibarı ile 3 alternatifdede sorun görülmemektedir.
Yorum No # 43

Üye Adı: matraxmgh
Yorum Tarihi: 30 Mart 2011
Yorum Sayısı: 120


tamam teşekkürler saygılar :)
Yorum No # 42

Üye Adı: Supremacy
Yorum Tarihi: 30 Mart 2011
Yorum Sayısı: 4878


matraxmgh,


404 hatası verdiği zaman daha sonra tekrar deneyin.


--------------------
Yorum No # 41

Üye Adı: matraxmgh
Yorum Tarihi: 30 Mart 2011
Yorum Sayısı: 120


link kontrolde sağlam gözüküyor ama 404 page not found diyor ama ul.to da sorun yok

Yorum Ekle

* Tüm dosyaların Winrar şifresi www.warezturkey.net şeklindedir.
* Dosyaların tamamı FULL Sürümdür.
* Dosya nasıl indirilir gibi sorularınızın cevabını DESTEK MASASINDA bulabilirsiniz. Alttaki resme tıklamanız yeterli.

WarezTurkey.Net Sıkça Sorulan Sorular ve Çözümleri
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Renk Seçimi | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle

WT SayfalarıGoogle Plus Sayfamız

Premium

Turbobit Premium

Letitbit Premium

Anket


İnternet explorer
Google Chrome
Mozilla Firefox
Opera
Safari
Maxhton

Oy ver
Sonuçlar

Dost Siteler

Program indir Mp4 Filmler