WarezTurkey.Net Paylaşım Platformu
WarezTurkey.Net Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.Umarız Aradığınızı Bulursunuz :) Bir Grup Türk...
Mkv film indir Mp4 film indir 480p film indir 720p film indir 1080p film indir 3D film indir
Şifre:

Mail Takip

Sitemize Eklenen Son Konular Mail Adresinize Gelsin Mail Adresiniz:

WarezTurkey.Net Mail Takip Et Bilgi


Sponsor

Letitbit (LT)
Letitbit Mobil Ödeme

Turbobit (TB)
Turbobit Mobil Ödeme

Warezturkey Site içi Hızlı Arama


Adobe DreamWeaver CS5.5 Orjinal Türkçe / İngilizce Full

YazarEkleyen: Supremacy Tarih27 May 2011 KategoriKategori: Program, Web Master


Adobe DreamWeaver CS5.5 Orjinal Türkçe / İngilizce Full

Adobe DreamWeaver CS5.5 Orjinal Türkçe / İngilizce Full Teklink


Adobe Dreamweaver CS5.5, webmaster yada web siteleri yapan dostların sıkça kullandığı ve alanında lider olan yazılımlardan biridir. Bu sunumda orjinal olarak Türkçe yada ingilizce sürümleri ayrı ayrı olarak eklenmiştir. İsterseniz ingilizce sürümü, isterseniz Türkçe sürümü indirebilirsiniz.

Dreamweaver nedir?
Adobe® Dreamweaver® CS5.5 masaüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar, tabletler ve diğer aygıtlarda görüntülenecek standart tabanlı web siteleri ve tasarımlar oluşturmak için görsel ve kod seviyesinde özellikler sağlayan sektörün önde gelen web içeriği oluşturma ve düzenleme yazılımıdır.

Birden çok ekran için tasarlayın
Telefonlara, tabletlere ve PC'lere aynı anda tasarlamak için Adobe® Dreamweaver® CS5.5 yazılımında yer alan Çoklu Ekran Ön İzleme panelini kullanın. Her bir aygıta farklı stil yazmak ve oluşturmak için Ortam Sorgularını kullanın. Widget Browser ile jQuery Mobile kullanıcı arayüzü widget'larına hızlı bir giriş yapın.

Çoklu Ekran Önizlemesi paneli
Çoklu Ekran Önizlemesi paneliyle akıllı telefonlar, tabletler ve kişisel bilgisayarlar için tasarlayın. Geliştiriciler ortam sorgusu desteğiyle çeşitli aygıtlar için görüntü oluşturmayı tek bir panelde biçimlendirebilir ve görselleştirebilir.

jQuery entegrasyonu
jQuery kod ipuçlarıyla gelişmiş etkileşim katın. jQuery, web sayfalarına çeşitli etkileşimler katma işlemini kolaylaştıran sektör standardında javascript kitaplığıdır. Cep telefonları için başlangıç şablonlarıyla hızlı bir başlangıç yapın.

CSS3/HTML5 desteği
Yeni CSS3 kurallarını desteklemesi için güncellenen CSS paneliyle stil oluşturun. Tasarım görünümü artık siz ekran boyutlarını ayarlarken farklı stiller uygulayarak ortam sorgularını destekler. HTML5, kod ipuçları ve Tasarım görünümü oluşturma desteğiyle gelecek için kod oluşturun. Canlı Görünüm artık
<video /> (QuickTime ile) ve <svg /> etiketi desteği içeriyor.


Üst düzey Canlı Görünüm oluşturma
Sayfanızı artık güncellenmiş Webkit oluşturma motoruna sahip Canlı Görünümle kontrol edin. Gerçek zamanlı ortam sorgusu desteğiyle birden fazla aygıta ait tasarımları önizleyin. HTML5 ve CSS3 yetenekleri ve geliştirmeleri mobil aygıt tasarımlarını daha verimli hale getirir.


PhoneGap ile yerel Android ve iOS uygulamaları
Yeni PhoneGap fonksiyonu ile yerel Android™ ve iOS uygulamaları oluşturun ve paketleyin. Mevcut HTML dosyanızı açık kaynak PhoneGap çerçevesini kullanarak Dreamweaver ile cep telefonu uygulamasına dönüştürün.


Kapsamınızı genişletin
Sayfalarınızı Firefox'un yeni Adobe® BrowserLab uzantısı ile test edin. Entegre World Wide Web Consortium (W3C) canlı doğrulama ile temiz kodlar sunun.

Entegre CMS desteği
WordPress, Joomla! ve Drupal gibi içerik yönetimi sistemi (CMS) çerçevelerinde tasarım ve test desteğinin keyfini çıkarın. Dinamik Olarak İlgili Dosyalar özelliği, dinamik sayfalarda bile sayfanın ilgili dosyalarına doğrudan erişim sağlarken, Canlı Görünüm Gezinme de dinamik uygulamaların doğru önizlemelerini sunar.


FTPS, FTPeS desteği
Geliştirilmiş FTP desteğiyle dosyaları daha güvenli biçimde dağıtın. Dreamweaver CS5.5 artık FTPS ve FTPeS protokolleri için yerel destek sağlıyor.


Siteye özgü kod ipuçları
Üçüncü taraf PHP kitaplıkları ve WordPress, Drupal, Joomla! gibi CMS çerçeveleri için geliştirilmiş ipucu desteğini etkinleştirerek Dreamweaver CS5.5'te standart dışı dosyalar ve dizinlerde kod ipuçlarından faydalanın.

Adobe Creative Suite entegrasyonu
Adobe Flash® Professional, Fireworks®, Photoshop® Extended ve Adobe CS Live çevrimiçi hizmetleri arasında akıllı entegrasyon ile projeleri tamamlamak için gereken adımların sayısını azaltın ve zaman kazanın.*


Genişletilmiş Dreamweaver topluluğu
Geniş Dreamweaver topluluğuyla paylaşın ve birlikte öğrenin Çevrimiçi Adobe Design Center ve Adobe Developer Connection'dan, eğitim ve seminerlerden, geliştirici sertifika programlarından ve kullanıcı forumlarından yararlanın.


Önde gelen teknolojiler için destek
HTML, XHTML, CSS, XML, javascript, Ajax, PHP, Adobe ColdFusion® yazılımı ve ASP dahil, önde gelen web geliştirme teknolojilerinin çoğunu destekleyen bir ortamda tasarlayın ve geliştirin.


Son teknolojiyle çalışın
Sayfaları daha hızlı yazmak için HTML5 ve CSS3 kod ipuçlarından faydalanın. Entegre jQuery kod ipucu, endüstri standardında etkileşimler eklemeyi kolaylaştırır. FTPS/FTPSES desteği kodunuzun daha güvenli bir şekilde verilmesini sağlar.


W3C® doğrulama
Standartlara uygun web tasarımlarınızın doğruluğundan emin olmak için W3C'nin çevrimiçi doğrulama hizmetini kullanın.

Subversion desteği
1.7 protokol sürümüne yükseltilen Subversion® yazılımı desteğiyle dosyalarınızı daha güvenli biçimde saklayın.


Adobe BrowserLab entegrasyonu
Birden fazla görüntüleme, tanılama ve karşılaştırma aracı ile dinamik web sayfalarını ve yerel içerikleri önizleyin. Dreamweaver, web tarayıcıları ve işletim sistemleri üzerinde web içeriklerini hızlı ve doğru bir şekilde test eden CS Live çevrimiçi hizmeti1, 2 Adobe BrowserLab ile birlikte çalışır.

CSS denetimi
CSS kutusu modelini ayrıntılarıyla, görsel olarak görüntüleyin, CSS özelliklerini kod okumadan ve ayrı bir araca ihtiyaç duymadan değiştirin.


Akıllı kod yardımı
Güvenle hatasız kodlar yazın. Spry, jQuery ve Prototype gibi HTML, javascript ve Ajax çerçeveleriyle kod ipuçlarından yararlanın. Dinamik PHP kod ipuçlarıyla temel PHP işlevlerini daha iyi anlayın.


PHP özel sınıfı kod ipuçları
PHP uygulamalarını geliştirin ve yönetin, dinamik PHP kod ipuçlarıyla temel işlevleri, yöntemleri ve nesneleri daha iyi anlayın.

Basit site kurulumu
Dreamweaver'ın yeni araçlarla donatılan Site Tanımı iletişim kutusunu kullanarak kolaylıkla bir site kurun. Aşamalı, ağ formunda ve diğer tür siteleri kullanmak için özel adları olan birden fazla sunucu ekleyin.


CSS başlangıç sayfaları
Standartları temel alan web sitesi tasarımınızı, güncellenmiş ve basitleştirilmiş CSS Başlangıç Mizanpajları ile bir adım önde başlatın. Artık CSS en iyi uygulamalarıyla, kolay anlaşılan seçme araçlarını ve kurallarını bir araya getiren daha geniş bir seçenek yelpazesi sunan şablonlardan seçim yapabilirsiniz.

Kapsamlı CSS desteği
Web sitelerini güçlü CSS araçlarıyla tasarlayın ve geliştirin. Ayrı araçlara gerek duymadan CSS kutusu modelini görsel olarak görüntüleyin ve harici stil sayfalarında bile CSS kodunu elle düzenleme ihtiyacını azaltın.

Entegre FLV içeriği
FLV dosyalarını herhangi bir web sayfasına işaret edip tıklatma kolaylığıyla ve standart uyumlu kodlarla ekleyin. Filmlerinizi Canlı Görünüm'deki FLV kayıttan yürütme özellikleri ile önizleyin.

Not : Dosya içersinde ilaç ve tarafımdan hazırlanmış kurulum metni mevcuttur.
Letitbit Mobil ÖdemeAdobe DreamWeaver CS5.5 Orjinal Türkçe / İngilizce Full

::: Türkçe Sürüm ::::
Letitbit | uploading | ul.to::: İngilizce Sürüm ::::
Letitbit | Uploading | ul.to


Rar Şifre : www.warezturkey.netKonuyu Düzenleyen: Supremacy - 10 Mart 2012
Düzenlenme Nedeni: linkler güncellenmiştir
wt


WT
Yorum No # 1

Üye Adı: AAslim
Yorum Tarihi: 28 May 2011 21:04
Haber Sayısı: 0
Yorum Sayısı: 2


Dreamweaver 5.5 için teşekkürler Adobe Fireworks 5.1'i de paylaşırsanız tadından yenmeyecek web programlama super1
Yorum No # 2

Üye Adı: Supremacy
Yorum Tarihi: 30 May 2011 05:37
Haber Sayısı: 7117
Yorum Sayısı: 3809


AAslim,
Adobe Fireworks 5.1 değil Cs5 olarak mevcut, yani 5.1 i yok adobe.com sitesindende inceleyebilirsin.


--------------------
Yorum No # 3

Üye Adı: thedarp2
Yorum Tarihi: 8 Haziran 2011 17:19
Haber Sayısı: 0
Yorum Sayısı: 3


Arkadaşlar indirdim kurdum dreamweaver simgesine tıklıyorum pc anında res atıyor neden aceba

Arkadaşlar yükledi herşeyi yaptım ama Dreamweaver simgesine çift tıklayınca pc anında resetleniyor cevabınızı bekliyorum
Yorum No # 4

Üye Adı: Supremacy
Yorum Tarihi: 8 Haziran 2011 17:37
Haber Sayısı: 7117
Yorum Sayısı: 3809


thedarp2,
Programı komple kaldır sağdan soldan crack bulduysan onuda kaldır hatta sil. Sonra dosya içersinde anlatıma sadık kalarak programı kur. Serial girmeden öncede hosts adlı dosyada gerkli ip adreslerini yaz. Şuan ben bu şekilde kullanıyorum yani sadece serial girerek kullanımı mümkün, lakin birde işin diğer boyutu program bilgisayarında herhangi bir program ile çakışma yapabilir yada bilgisayarında farklı bir sorun olabilir bunuda ancak sen bulabilirsin. Eğer crack olmuş olsa dediğin gibi sorunlar olma ihtimali var ancak serial olunca iş değişiyor.


--------------------
Yorum No # 5

Üye Adı: thedarp2
Yorum Tarihi: 8 Haziran 2011 17:39
Haber Sayısı: 0
Yorum Sayısı: 3


Kardeşim snn dediklerinin aynısını yaptım olmadı fakat söyle bir sey oldu kurarken bilmem bisiler res atılması gerek fln dedi bnde res atmadan devam et kurmaya dedim ole oldu ama ondan sora sildim regedittende sildim tekrar kurdum gene olmadı
Yorum No # 6

Üye Adı: Supremacy
Yorum Tarihi: 8 Haziran 2011 17:49
Haber Sayısı: 7117
Yorum Sayısı: 3809


thedarp2,


Kurulumda resette atmadım, yayınladığım gün itibarı ile program bilgisayarımda kurulu. reset olayı teknik bir konu üst mesajdada belirttiğim gibi birçok nedeni olabilir.


--------------------
Yorum No # 7

Üye Adı: thedarp2
Yorum Tarihi: 8 Haziran 2011 18:38
Haber Sayısı: 0
Yorum Sayısı: 3


Kardeş tm yükledim oldu bu seferde serial istiyor yapıyorum hata verior o not defterindekiler cok karısık suraya yazarmısın zahmet olmassa

Cevap : kusura bakma buraya yazmamak için oraya yazdımki millet ile uğraşmayım diye, karışık olan bir durum yok hosts dosyasını aç ip adreslerini ekle, içersinde resim dahi var sonra keygenden key üret programa gir
Yorum No # 8

Üye Adı: teoMan
Yorum Tarihi: 10 Haziran 2011 14:40
Haber Sayısı: 11622
Yorum Sayısı: 566


thedarp2,
Google'da "Hosts" dosyası düzenleme olarak arama yaparsan aslında ne kadar basit olduğunu anlayacaksın..


--------------------
Yorum No # 9

Üye Adı: reklilker
Yorum Tarihi: 16 Haziran 2011 12:08
Haber Sayısı: 0
Yorum Sayısı: 1


teşekkürler
Yorum No # 10

Üye Adı: enesgnc
Yorum Tarihi: 20 Haziran 2011 14:38
Haber Sayısı: 0
Yorum Sayısı: 3


dediğiniz gibi hosts dosyasını düzenledim kurulumda adobe id girince biraz bekliyor.
geçersiz key yazıyor.
çözümü varmıdır.

Cevap : Çözümü orjinal ürün almaktır. Adobe ID dediğiniz adobe sitesinden alınan üyeliktir, bunu programa girerseniz programda site ile iletişim kurucak hali ile serial kontrolüde yapıcak ve sahte serial nedeni ile program açılmıycak. O nedenle adobe ıd girmiyoruz.
Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
Letitbit Mobil Ödeme

WT Sayfaları

Facebook Sayfamız


Google Plus Sayfamız

Sponsor

Letitbit (LT)
Letitbit Mobil Ödeme

Turbobit (TB)
Turbobit Mobil Ödeme

Anket


Çift Dil .mkv
Tek Dil .avi

Oy ver
Sonuçlar

Dost Siteler

Program indir Mp4 Filmler