WarezTurkey.Net Paylaşım Platformu
WarezTurkey.Net Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.Umarız Aradığınızı Bulursunuz :) Bir Grup Türk...
Mkv film indir Mp4 film indir 480p film indir 720p film indir 1080p film indir 3D film indir
Şifre:

Mail Takip

Sitemize Eklenen Son Konular Mail Adresinize Gelsin Mail Adresiniz:

WarezTurkey.Net Mail Takip Et Bilgi


Sponsor

Letitbit (LT)
Letitbit Mobil Ödeme

Turbobit (TB)
Turbobit Mobil Ödeme

Warezturkey Site içi Hızlı Arama

YazarEkleyen: supremacy Tarih9 Temmuz 2010 KategoriKategori: Sıkça Sorulan Sorular - Duyurular


Nasıl Dosya indirilir? Anlatım


Şimdi başlığa bakıpta kimse gülmesin, çoğu arkadaşımız dosya indirmeyi bilmiyor ve yorumlarda bu link tıklanmıyor nasıl inicek diyor, bizde böyle bir anlatım yapmanın faydalı olucağını düşündük.

Konu devamından detaylara ulaşabilirsiniz.


İlk olarak sitemizde sunulan bir çok dosya mevcuttur.Çoğu sunum altında linkler tıklanabilir yada tıklanabilir özelliği olmayan şekilde verilmiştir.Eğer link tıklanabilir ise üzerine tıklarsınız ve indirme sayfasına gidersiniz.İndirme siteleri rapid,hotfile,fileserve v.b sitelerden dosya indirmede ayrıca destek masası adlı kısımda resimli olarak anlatılmıştır.

Diğer olay ise linkler tıklanmıyor nasıl indircem?

Kullandığınız tarayıcı mozilla firefox yada internet explorer ise tıklanamayan linkleri aşağıda resimlerde olduğu gibi kopyalayın

Mozilla firefox
Nasıl Dosya indirilir? Anlatım


İnternet Explorer
Nasıl Dosya indirilir? Anlatım


Fare ile linki bu şekilde seçin farenin sağ tarafta olan tuşuna basın bu menü çıkar ve kopayala deyin.Linki kopyalamış olursunuz.Yada çok daha basit bir yöntem söyleyim linki böyle seçin klavyeden CTRL + C tuşlarına basın linki kopyalamış olursunuz.CTRL + V tuşları ilede linki istediğiniz yere yapıştırırsınız.

Linki kopya yaptıktan sonra google sitesini açtığınız alana kopya yaptığınız linki CTRL + V tuşu ile yada yine farenin sağ tık tuşunu kullanarak Yapıştır menüsü çıkar bunu kullanarak linki yapıştırın ve git diyin yada enter tuşuna basın, böylelikle tıklanamayan linki açmış olursunuz.

Yada şurdaki mozilla eklentisini kurun linkler otomatik olarak tıklanabilir özelliğini alır + linklerin ölü olup olmadığını görürsünüz.

Mozilla Firefox Eklentisi

Anlamadığınız kısımları detaylı olarak konu altından sorun yardımcı olayım.

Bu döküman WT Yöneticilerinden Supremacy tarafından üyeler için hazırlanmıştır.Kaynak belirtildiği sürece dilediğiniz yerde yayınlayabilirsiniz.Bu yazıyı bu nota rağmen kendi yazmış gibi gösterenlerde toptur.
Letitbit Mobil Ödeme


Sosyal Ağlarda Paylaş, Beğen, Tavsiye Et - Bizi Destekle :)Yorum Ekle

- Yorumlarınıza önem veriyoruz. Lütfen yorumlarınızı eksik etmeyiniz. Bir sorun yaşarsanız lütfen detaylı yazınız hatta resim ekleyiniz. Ancak sadece sorunlarınız için yorum sistemini kullanmayınız, arada güzel sözlerede hayır demeyiz :). Programlar, filmler, oyunlar için yorumlarınız ile katkı sağlarsanız sizden sonraki kullanıcılara büyük bir iyilik yapmış olacaksınız :) merak etmeyin yorumlar onay gerektiriyor olsada hepsini okuyor ve elimizden gelen yardımı esirgemiyoruz. Tek ricamız yorumlarınızı eksik etmeyiniz.
- Dosyaların winrar Şifreleri www.warezturkey.net tir.
- Dosyaları indirdikten sonra kendi antivirüs programınız ile mutlaka taratınız.
- Alt kısımda bulunan resme tıklayarak sıkça sorulan soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Oldukça yararlı bir alan olup göz atmanızı öneririz.
WarezTurkey.Net Sıkça Sorulan Sorular ve Çözümleri
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Güvenlik Kod:
Kodu Giriniz:
Letitbit Mobil Ödeme

WT Sayfaları

Sponsor

Letitbit (LT)
Letitbit Mobil Ödeme

Turbobit (TB)
Turbobit Mobil Ödeme

Anket


Evet super1
Hayır uyku

Oy ver
Sonuçlar

Dost Siteler

Program indir Mp4 Filmler