WarezTurkey.Net Paylaşım Platformu
WarezTurkey.Net Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.Umarız Aradığınızı Bulursunuz :) Bir Grup Türk...

Mail Takip (RSS)

Sitemize Eklenen Son Konular Mail Adresinize Gelsin Mail Adresiniz:

WarezTurkey.Net Mail Takip Et Bilgi


Premium

Turbobit Premium

Letitbit Premium


Konuları Sırala: Yayımlanma Tarinine Göre | Reytinge göre | Okunma Sayısına Göre | Yorum Sayısına Göre | Alfabeye Göre
YazarEkleyen:Supremacy TarihBugün, 08:34 KategoriKategori: İşletim Sistemleri » Windows 7
Windows 7 Sp1 Home Basic Türkçe - Lite Sürüm

Windows 7 Sp1 Home Basic Türkçe - Lite Sürüm (32-64 Bit)


Düşük donanıma sahip bilgisayarlar için optimize edilmiş windows 7 sp1 Home Basic Türkçe sürümüdür. Buradaki optimizeden kasıt günlük hayatta kullanılmayan birçok bileşen silinmiş hali ile ram ve işlemci kullanımı yarı, yarıya düşmüştür. Düşük donanıma sahip ve amacı video izlemek, internette gezinmek olan kişilere hitap eden bir sistemdir.
YazarEkleyen:Supremacy Tarih3 May 2015 KategoriKategori: Program, İşletim Sistemleri
EaseUS Todo Backup Advanced Server v8.2.0 Build 20150327


EASEUS Todo Backup Advanced Server, fiziki yada sanal sunucularınız için kapsamlı yedek almanız için tasarlanmıştır. Tek tıklamayla sistemi kapatmadan tüm dosyalarınızı yada sql serverınızın yedeğini alabilirsiniz.
YazarEkleyen:Supremacy Tarih1 May 2015 KategoriKategori: Program, İşletim Sistemleri
Wise Care 365 Pro v3.61 Build 321 Türkçe


Wise Care 365, sistem iyileme programıdır. İçerisinde barındırmış olduğu çeşitli araçlar sayesinde yavaşlayan windowsunuzu hızlandırabilirsiniz. Sistem temizleyici menüsü altında kayıt temizleyici (.reg kayıtları), ortak temizleyici (tarayıcı önbellek, windows arama önbellek vb.), gelişmiş temizleyici, sistem zayıflatma, büyük dosyalar gibi seçenekler bulabilirsiniz.
YazarEkleyen:teoMan Tarih1 May 2015 KategoriKategori: Program, İşletim Sistemleri
PC Cleaner Pro v17.0.15.4.29


PC Cleaner, yavaşlayan Windows'unuzu hızlandırmak için çeşitli araçları bir arada bulunduran optimize programlarındandır. RAM yönetimi, internet optimizasyonu, başlangıç yöneticisi, gelişmiş program kaldırma, BHO yöneticisi vb. araçlar ile sisteminizi hızlandırmanıza yardımcı olacaktır.
YazarEkleyen:teoMan Tarih1 May 2015 KategoriKategori: Program, İşletim Sistemleri
Active Boot Disk Suite v10.0.0


Active Boot Disk Suite, önyüklemeli bir kurtarma CD'sidir. Bilgisayarınız çöktüyse ve açılmıyorsa bu programla oluşturacağınız bir açılış CD'si yardımıyla bilgisayarınızı açabilir ve içerdiği yazılımlar yardımıyla bilgisayarınızı düştüğü durumdan kurtarabilirsiniz. Virüs ve trojanlardan arındırabilir, unuttuğunuz Windows admin şifrenizi sıfırlayabilir ve daha birçok işlemi bu CD sayesinde yapabilirsiniz.
YazarEkleyen:teoMan Tarih29 Nisan 2015 KategoriKategori: Program, İşletim Sistemleri
USB Safely Remove v5.3.8.1233 Türkçe


USB Safely Remove, adından da anlaşılacağı üzere; USB cihazlarınızın işlemini sonlandırıp bilgisayarınızdan güvenli bir şekilde çıkartmanızı sağlar. Türkçe dil desteği de olan program, her türlü USB cihazın (harici sabit disk, harici kablosuz ağ bağlantısı aygıtı, harici web kamerası, vb.) gücünü tamamen kapatabilir, listeleyebilir ve kaldırıp geri yükleyebilir.
YazarEkleyen:teoMan Tarih29 Nisan 2015 KategoriKategori: Program, İşletim Sistemleri
Reg Organizer v7.11


Reg Organizer, kayıt defterini düzenleyen, temizleyen ve koruyan, sistemdeki hataları düzelten ve bilgisayar performansını geliştiren zengin özelliklere sahip bir programdır. Derin kayıt defteri araması özelliği, özel bir uygulamaya bağlı tüm kayıt defteri girdilerini bulmanızı sağlar. Kayıt defteri dosyalarını (REG) düzenlemenizi ve Windows tarayıcısında direk görüntülemenize yardım eder. Uygulamarı sisteminizden tamamen kaldırmanızı sağlar. Yöneticiler ve diğer kullanıcılar için düzenleme özellikleri farklıdır.
YazarEkleyen:Supremacy Tarih29 Nisan 2015 KategoriKategori: Program, İşletim Sistemleri
Process Lasso Pro v8.0.2.2


Process Lasso, gelişmiş windows görev yöneticisidir. Windows içersinde gelen görev yöneticisine nazaran çok daha kapsamlı ve fonksiyoneldir. Process Lasso PC’nizin tepki süresini azaltabilen ve kararlılığını artırabilen eşsiz yeni teknolojidir. Windows, yapısı itibariyle programların işlemcinizi tek başına kullanmasına izin verir ve bu da takılmalara ve kilitlenmelere yol açar. ProBalance (İşlem Dengesi) teknolojisi ise çalışan programların önceliğini ayarlayarak PC’nizin tepki süresini etkilemesine engel olur.
YazarEkleyen:Supremacy Tarih29 Nisan 2015 KategoriKategori: Program, İşletim Sistemleri
PerformanceTest v8.0 Build 1047


Passmark PerformanceTest, içersinde barındırmış olduğu çeşitli araçlar ile bilgisayarınızın performansını test edebilir farklı bilgisayarlar ile kıyas edebilir, bilgisayarınızın performansından ne kadar verim alabildiğinizi görebilirsiniz.
YazarEkleyen:teoMan Tarih29 Nisan 2015 KategoriKategori: Program, İşletim Sistemleri
IObit Driver Booster Pro v2.3.1.0 Türkçe


Bilgisayar donanımlarımızın sürücüleri zaman içerisinde eskiyebilmektedir, bu da performans ya da sistem sorunlarına yol açmaktadır. Bu nedenle güncel sürücüleri kullanmak her daim yarar sağlamaktadır. Özellikle oyun oynayan kullanıcıların bu konuda dikkatli olması önerilmektedir. Güncel sürücüler ile oyunlardan daha iyi performanslar almak mümkündür. Program ile tarama yaparak güncel sürücüleri indirebilir ve kurabilirsiniz. Programı Türkçe olmak üzere birçok dilde kullanabiliyoruz. Program kısa bir tarama sonrası gerekli sürücüleri tespit edip indiriyor. Yeni bir sürücü çıkması durumunda sizi uyarıyor.

WT Sayfaları

WarezTurkey Facebook Sayfası WarezTurkey Google Plus Sayfası

Premium

Turbobit Premium

Letitbit Premium

Anket


Programlar
Filmler
Belgeseller
Görsel Eğitimler
Mp3
Walpaper
Alayı haci

Oy ver
Sonuçlar

Dost Siteler

Program indir Mp4 Filmler