WarezTurkey.Net Paylaşım Platformu
WarezTurkey.Net Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.Umarız Aradığınızı Bulursunuz :) Bir Grup Türk...
Mkv film indir Mp4 film indir 480p film indir 720p film indir 1080p film indir 3D film indir

Mail Takip (RSS)

Sitemize Eklenen Son Konular Mail Adresinize Gelsin Mail Adresiniz:

WarezTurkey.Net Mail Takip Et Bilgi


Premium


Konuları Sırala: Yayımlanma Tarinine Göre | Reytinge göre | Okunma Sayısına Göre | Yorum Sayısına Göre | Alfabeye Göre
YazarEkleyen:teoMan Tarih27 Mart 2015 KategoriKategori: Program, İşletim Sistemleri
Hard Drive Inspector Pro v4.31 Build 229


Hard Drive Inspector, güçlü, elverişli ve kullanımı kolay bir sabit sürücü sağlığı izleme programdır. Hard Drive Inspector teknolojisini kullanarak çeşitli hayati önem taşıyan parametrelerdeki geçerli bölümlerin güvenilirliğini ve performansını görüntüleyebilirsiniz. Veriyi analiz eder ve eğer disk güvenliğinde kritik bir düşüş olursa kullanıcıyı uyarır. Kopyalanan veri sağlıksız bir diske yerleştiriliyorsa uyarır ve böylece veri kayıplarını önler.
YazarEkleyen:Supremacy Tarih26 Mart 2015 KategoriKategori: Program, İşletim Sistemleri
Process Lasso Pro v8.0.0.3


Process Lasso, gelişmiş windows görev yöneticisidir. Windows içersinde gelen görev yöneticisine nazaran çok daha kapsamlı ve fonksiyoneldir. Process Lasso PC’nizin tepki süresini azaltabilen ve kararlılığını artırabilen eşsiz yeni teknolojidir. Windows, yapısı itibariyle programların işlemcinizi tek başına kullanmasına izin verir ve bu da takılmalara ve kilitlenmelere yol açar. ProBalance (İşlem Dengesi) teknolojisi ise çalışan programların önceliğini ayarlayarak PC’nizin tepki süresini etkilemesine engel olur.
YazarEkleyen:teoMan Tarih26 Mart 2015 KategoriKategori: Program, İşletim Sistemleri
Max Uninstaller v3.5.1.1551


Windows'un Program Ekle/Kaldır özelliği bulunsa da herhangi bir program veya oyunu bilgisayarımızdan kaldırdığımız zaman birçok kalıntı kalır. Max Uninstaller, Windows'un klasik Program Ekle/Kaldır özelliğine göre daha kapsamlı uygulama kaldırma imkanı sunar. Bu sayede bilgisayarınız daha verimli çalışır. Uygulama dosyalarının yanı sıra kapsamlı olarak kayıt defteri girdilerini de başarılı olarak kaldırabilmektedir.
YazarEkleyen:teoMan Tarih26 Mart 2015 KategoriKategori: Program, İşletim Sistemleri, Grafik Dizayn
LC Technology Photorecovery 2015 Pro v5.1.1.7


LC Technology Photorecovery, profesyonel fotoğrafçılar için tasarlanmış olan fotoğraf kurtarma programıdır. Yanlışlıkla silmiş olduğunuz resim, video ve ses dosyalarını program aracılığı ile kurtarabilirsiniz. Her türlü hafıza kartı sd/xd, usb bellek, MMC, digital medya gibi ortamlardan silinmiş, hasar görmüş resimleri kurtarabilirsiniz.
YazarEkleyen:Supremacy Tarih25 Mart 2015 KategoriKategori: Program, İşletim Sistemleri
KMSpico v10.0.5 Beta

KMSpico v10.0.5 Beta


KMSpico windows 7, windows 8, windows 8.1, windows 10, office 2010, office 2013, windows server işletim sistemleri için aktivasyon programıdır. Basit bir işlem sonucu bu sistemleri aktif edebilirsiniz. Aktif ettiğiniz sitemlerde güncelleme yapabilir, full olarak kullanıma devam edebilirsiniz. Konu devamında videolu anlatımda mevcuttur.
YazarEkleyen:teoMan Tarih24 Mart 2015 KategoriKategori: Program, İşletim Sistemleri
USB Safely Remove v5.3.8.1232 Türkçe


USB Safely Remove, adından da anlaşılacağı üzere; USB cihazlarınızın işlemini sonlandırıp bilgisayarınızdan güvenli bir şekilde çıkartmanızı sağlar. Türkçe dil desteği de olan program, her türlü USB cihazın (harici sabit disk, harici kablosuz ağ bağlantısı aygıtı, harici web kamerası, vb.) gücünü tamamen kapatabilir, listeleyebilir ve kaldırıp geri yükleyebilir.
YazarEkleyen:Supremacy Tarih24 Mart 2015 KategoriKategori: Program, İşletim Sistemleri
AIDA64 v5.20.3400 Türkçe


AIDA64, öncelerden aşina olduğumuz Everest yazılımının devamı niteliğinde olan adı ile karşımızda. AIDA64, bir sistem bilgilendirme yazılımıdır. Sisteminizin donanımsal ve yazılımsal yapılanması hakkında en ince ayrıntılarına kadar bilgi alabileceğiniz yazılım, size bu bilgileri rapor halinde de sunabilmektedir. Almış olduğunuz raporu HTML biçiminde görüntüleyip kaydedebilir, çıktısını alabilir ve bir e-posta adresine gönderebilirsiniz.

Bir örnek vermek gerekirse bazen öyle donanımlar ile karşı karşıya kalırızki ne adı vardır nede sanı ve hali driver temin etmek çok güçtür. AIDA o donanım adını itina ile bize iletmektedir ve işlerimizi kolaylaştırmaktadır.
YazarEkleyen:Supremacy Tarih23 Mart 2015 KategoriKategori: Program, İşletim Sistemleri
Windows 7 Manager v5.0.8


Windows 7 Manager, Windows 7 işletim sistemini mükemmelleştirmenize, ince ayar yapabilmenize ve temizleyebilmenize yardımcı olan faydalı bir sistem aracıdır. Siztem hızınızı arttırabilir, sistem güvenliğinizi ve tüm hesaplarınızdaki görüşmelerinizi iyileştirebilir.
YazarEkleyen:teoMan Tarih23 Mart 2015 KategoriKategori: Program, İşletim Sistemleri
IObit Driver Booster Pro v2.2.0.160 Türkçe


Bilgisayar donanımlarımızın sürücüleri zaman içerisinde eskiyebilmektedir, bu da performans ya da sistem sorunlarına yol açmaktadır. Bu nedenle güncel sürücüleri kullanmak her daim yarar sağlamaktadır. Özellikle oyun oynayan kullanıcıların bu konuda dikkatli olması önerilmektedir. Güncel sürücüler ile oyunlardan daha iyi performanslar almak mümkündür. Program ile tarama yaparak güncel sürücüleri indirebilir ve kurabilirsiniz. Programı Türkçe olmak üzere birçok dilde kullanabiliyoruz. Program kısa bir tarama sonrası gerekli sürücüleri tespit edip indiriyor. Yeni bir sürücü çıkması durumunda sizi uyarıyor.
YazarEkleyen:Supremacy Tarih23 Mart 2015 KategoriKategori: Program, İşletim Sistemleri
Yamicsoft Windows 8 Manager v2.2.3


Yamicsoft Windows 8 Manager, Windows 8 işletim sistemini optimize edebileceğiniz bir programdır. Sistem hızı arttırma, sistem hatası onarma, güvenlik sorunları gibi birçok işlemi programı ile yapmak mümkün.

WT Sayfaları

WarezTurkey Facebook Sayfası WarezTurkey Google Plus Sayfası

Premium

Anket


Programlar
Filmler
Belgeseller
Görsel Eğitimler
Mp3
Walpaper
Alayı haci

Oy ver
Sonuçlar

Dost Siteler

Program indir Mp4 Filmler