WarezTurkey.Net Paylaşım Platformu
WarezTurkey.Net Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.Umarız Aradığınızı Bulursunuz :) Bir Grup Türk...

Mail Takip (RSS)

Sitemize Eklenen Son Konular Mail Adresinize Gelsin Mail Adresiniz:

WarezTurkey.Net Mail Takip Et Bilgi


Premium

Turbobit Premium

Letitbit Premium


Program, Film, Oyun Ara
YazarEkleyen:neo32 Tarih19 May 2015 KategoriKategori: İşletim Sistemleri
Yosemite 10.10.3 USB Bootable Intel PCs

Yosemite 10.10.3 USB Bootable Intel PCs: 6.94 GB

Windows yüklü bilgisayarınızdan sıkılıp Mac OS X' e geçiş yapmak istiyorsanız
Apple' ın son çıkarmış olduğu Yosemite 10.10 sistemi bilgisayarınıza kurabilirsiniz.


YazarEkleyen:Supremacy Tarih11 May 2015 KategoriKategori: Program, İşletim Sistemleri
AOMEI Backupper Pro - Technician - Server 2.8.0


Bilgisayarınızın yedeğini alabileceğiniz yedekleme programıdır. Normal ev kullanıcılarına ve birden fazla sunucuya sahip olan kullanıcılara hitap etmektedir. Program sistem yedeklemesi, disk yedeklemesi, belirli bir alanın yedeklemesini yapabilmekte ve geri yükleyebilmektedir. Alınan yedeklerin kontrolünü sağlayarak bir hata olmasına engel olmaktadır. Oldukça popüler ve şık bir arayüzü sahiptir.


YazarEkleyen:teoMan Tarih8 May 2015 KategoriKategori: Program, İşletim Sistemleri
Acronis Backup Advanced v11.5.43956


Acronis Backup Advanced küçük işletmeler için tasarlanmış olan veri yedekleme ve kurtarma yazılımıdır. İmaj alabilir, snapshot oluşturabilir, tüm sistemi yedekleyebilir, tek tek yedekleme yapabilir veya belirlediğiniz klasörün yedeğini alabilirsiniz. Fiziksel veya VMware, Microsoft Hyper-V, Citrix, Red Hat ya da Parallels sanal makinaları destekler.
YazarEkleyen:Supremacy Tarih6 May 2015 KategoriKategori: Program, İşletim Sistemleri
Yamicsoft Windows 8 Manager v2.2.5


Yamicsoft Windows 8 Manager, Windows 8 işletim sistemini optimize edebileceğiniz bir programdır. Sistem hızı arttırma, sistem hatası onarma, güvenlik sorunları gibi birçok işlemi programı ile yapmak mümkün.
YazarEkleyen:Supremacy Tarih6 May 2015 KategoriKategori: Program, İşletim Sistemleri
PassMark OSForensics Pro v3.1 Build 1007


Bilgisayarınızın veya herhangi bir bilgisayarın gizli bilgilerini dijital ortamda görüntü edebileceğiniz programdır. Programı birçok alanda kullanmak mümkündür. Adli vakalar, bilgisayar alım/satım işleri veya merak :)

Program zaman çizelgesi içerisinde ne kadar işlemci, ram, disk kullanılmış, kimlere mail atılmış, disk ne kadar kullanılmış, neler silinmiş, neler yüklenmiş gibi aklınıza gelebilecek ne var yok ortaya dökmektedir. Bu bilgileri gerek çalışan bir bilgisayardan gerek format atılmış bir bilgisayardan alabilirsiniz.
YazarEkleyen:teoMan Tarih6 May 2015 KategoriKategori: İşletim Sistemleri
Paretologic PC Health Advisor v3.1.7.0


Bilgisayarımız zamanla yavaş çalışmaya başlar, bunun bir çok nedeni olabilir. Bilgisayarımızdan daha iyi bir performans almak için yardımcı programlara ihtiyaç duyarız. Paretologic PC Health Advisor yazılımı da sistemimizi tarar ve sahip olduğu araçlar sayesinde bilgisayarımızdan daha iyi bir performans almamızı sağlar.
YazarEkleyen:Supremacy Tarih5 May 2015 KategoriKategori: İşletim Sistemleri » Windows 7
Windows 7 Sp1 Home Basic Türkçe - Lite Sürüm

Windows 7 Sp1 Home Basic Türkçe - Lite Sürüm (32-64 Bit)


Düşük donanıma sahip bilgisayarlar için optimize edilmiş windows 7 sp1 Home Basic Türkçe sürümüdür. Buradaki optimizeden kasıt günlük hayatta kullanılmayan birçok bileşen silinmiş hali ile ram ve işlemci kullanımı yarı, yarıya düşmüştür. Düşük donanıma sahip ve amacı video izlemek, internette gezinmek olan kişilere hitap eden bir sistemdir.
YazarEkleyen:teoMan Tarih1 May 2015 KategoriKategori: Program, İşletim Sistemleri
PC Cleaner Pro v17.0.15.4.29


PC Cleaner, yavaşlayan Windows'unuzu hızlandırmak için çeşitli araçları bir arada bulunduran optimize programlarındandır. RAM yönetimi, internet optimizasyonu, başlangıç yöneticisi, gelişmiş program kaldırma, BHO yöneticisi vb. araçlar ile sisteminizi hızlandırmanıza yardımcı olacaktır.
YazarEkleyen:teoMan Tarih29 Nisan 2015 KategoriKategori: Program, İşletim Sistemleri
USB Safely Remove v5.3.8.1233 Türkçe


USB Safely Remove, adından da anlaşılacağı üzere; USB cihazlarınızın işlemini sonlandırıp bilgisayarınızdan güvenli bir şekilde çıkartmanızı sağlar. Türkçe dil desteği de olan program, her türlü USB cihazın (harici sabit disk, harici kablosuz ağ bağlantısı aygıtı, harici web kamerası, vb.) gücünü tamamen kapatabilir, listeleyebilir ve kaldırıp geri yükleyebilir.
YazarEkleyen:teoMan Tarih29 Nisan 2015 KategoriKategori: Program, İşletim Sistemleri
Reg Organizer v7.11


Reg Organizer, kayıt defterini düzenleyen, temizleyen ve koruyan, sistemdeki hataları düzelten ve bilgisayar performansını geliştiren zengin özelliklere sahip bir programdır. Derin kayıt defteri araması özelliği, özel bir uygulamaya bağlı tüm kayıt defteri girdilerini bulmanızı sağlar. Kayıt defteri dosyalarını (REG) düzenlemenizi ve Windows tarayıcısında direk görüntülemenize yardım eder. Uygulamarı sisteminizden tamamen kaldırmanızı sağlar. Yöneticiler ve diğer kullanıcılar için düzenleme özellikleri farklıdır.

WT Sayfaları

WarezTurkey Facebook Sayfası WarezTurkey Google Plus Sayfası

Premium

Turbobit Premium

Letitbit Premium

Anket


Programlar
Filmler
Belgeseller
Görsel Eğitimler
Mp3
Walpaper
Alayı haci

Oy ver
Sonuçlar

Dost Siteler

Program indir Mp4 Filmler