WarezTurkey.Net Paylaşım Platformu
WarezTurkey.Net Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.Umarız Aradığınızı Bulursunuz :) Bir Grup Türk...

Mail Takip (RSS)

Sitemize Eklenen Son Konular Mail Adresinize Gelsin Mail Adresiniz:

WarezTurkey.Net Mail Takip Et Bilgi


Premium

Turbobit (TB)

Program, Film, Oyun Ara
YazarEkleyen:Supremacy TarihBugün, 15:57 KategoriKategori: Program
AIMP v3.60 Build 1500 Türkçe


Müzik dinleme programıdır. Mp3 başta olmak üzere popüler ses dosyalarını bilgisayar ortamında dinleyebilirsiniz. Müzik listelerinizi oluşturabilir, radyo istasyonları dinleyebilir, eklentileri sayesinde programı daha verimli kullanabilirsiniz.
YazarEkleyen:Supremacy TarihDün, 17:21 KategoriKategori: Program
YoWindow Unlimited Edition 4 Build 33 Final Türkçe Full

YoWindow Unlimited Edition 4 Build 33 Final Türkçe Full | 15 Mb


Masaüstünden hava durumunu takip edebileceğiniz programdır. Masaüstü uygulaması olarak veya ekran koruyucu olarak kullanmak mümkündür. Türkçe olmak üzere birçok dilde kullanabilirsiniz. Animasyonlar ile süslenmiş olan programda eklenen yerin o anki durumuna göre animasyonlar gösterilmektedir. Program ile sıcaklık, rüzgar, nem ve basınç gibi değerleri görebilmektesiniz.
YazarEkleyen:Supremacy TarihDün, 17:05 KategoriKategori: Program, Portable
SoftMaker Office Professional 2016 rev 739.0630 Türkçe + Portable


SoftMaker, alternatif olarak kullanabileceğiniz Türkçe dil destekli office programıdır. Word, Excel, PowerPoint özellikleri bulunur. Türkçe olmak üzere birçok dilde kullanmak mümkündür. Office programlarında yapabileceğiniz birçok işlemi yapabilirsiniz. Office uzantılarını tanır, çalışmalarınızı standart office formatlarında kayıt edebilirsiniz.

2012 sürümü güncellendi
YazarEkleyen:Supremacy TarihDün, 17:03 KategoriKategori: Program
Realtek High Definition Ses Driverı 6.0.1.7592 Vista/7/8/8.1/10 + 5.10.0.7511 XP

Realtek High Definition Ses Driverı 6.0.1.7592 Vista/7/8/8.1/10 + 5.10.0.7511 XP | 295 Mb


Realtek tabanlı ses kartları için driver paketidir. Birçok realtek ürününü kapsamaktadır. Ses kartlarından en iyi verimi alabilmek için doğru ve güncel driverı kullanmak oldukça önemlidir.
YazarEkleyen:Supremacy TarihDün, 17:01 KategoriKategori: Program
KMSpico 10.1.6 Final + Portable


Kmspico windows işletim sistemlerini ve microsoft office programlarını aktive etme programıdır. Windows 10, Windows 8, Windows 8.1, Windows 7, office 2010, office 2013, office 2016 gibi programları aktive edebilmektedir.
YazarEkleyen:Supremacy TarihDün, 16:58 KategoriKategori: Program
Advanced SystemCare Pro 8.4.0.811 Türkçe Full

Advanced SystemCare Pro 8.4.0.811 Türkçe Full | 45 Mb


Advanced SystemCare, bilgisayarınızın daha verimli çalışabilmesi için sisteminizde taramalar yapar ve bu taramalar sonucu gereksiz olan, sisteme yük bindiren, kullanılmayan sistem dosyalarını ya da program ekleme kaldırmada kalan artıkları bilgisayarınızdan temizler, bu sayede bilgisayarınız eskiye oranla canavar gibi olur. Kullandığınız tarayıcıların da çerezlerini silebilen program Türkçe dahil olmak üzere bir çok dilde destek veriyor. Program içerisinde ayrıca işinize yarayacak 30'dan fazla faydalı araç bulunmaktadır.
YazarEkleyen:Supremacy TarihDün, 13:30 KategoriKategori: Program, Antivirus
AdwCleaner v5.004 Türkçe


AdwCleaner, Adware (Reklam yazılımı), Toolbar (Araç çubuğu), Potentially Unwanted Programs (PUP - Muhtemelen İstenmeyen Program), Hijacker (Tarayıcının anasayfasını veya bazı ayarlarını değiştirmek gibi sorunlara yol açan zararlı) ve dahasını tarayıp temizleyebilen bir araçtır. Türkçe olmak üzere birçok dilde kullanımı mümkündür.
YazarEkleyen:Supremacy TarihDün, 13:28 KategoriKategori: Program, Antivirus
ComboFix 15.8.31.1


Combofix oldukça güçlü ve deneyimli kullanıcıların kullanması gereken virüs, trojan, rootkit, adware, spyware, malware temizleme programıdır. Usb aygıttan, internet ortamından bulaşan virüs yada virüsleri mevcut antivirüs programınız ile temizleyemiyorsanız Combofix bu konuda yardımcı olmaktadır. Program oldukça popüler olan amvo.exe virüsünü rahatlıkla silebilmektedir. İlgili virüs genellikle usb bellekler ile bulaşmaktadır ve bilgisayarınızı resmen sömürmekte, klasör yapısını değiştirmektedir.
YazarEkleyen:Supremacy TarihDün, 12:53 KategoriKategori: Program
Junkware Removal Tool 7.5.9.0


Reklam ve toolbar virüslerini temizleme programıdır. Kimi zaman kurduğunuz bir programın yanında kimi zaman yanlış tıklama sonucu kurulan veya kayıt defteri gibi alana saklanan asalak reklam yazılımlarını temizleyebileceğiniz bir uygulamadır.
YazarEkleyen:Supremacy TarihDün, 12:51 KategoriKategori: Program
Mirillis Action! 1.25.6.0 Full

Mirillis Action! 1.25.6.0 Full | 20 Mb


Ekran kayıt programıdır. Mirillis Action, Windows Aero masaüstünü süper HD video kalitesinde gerçek zamanlı kaydetmeye/yakalamaya izin verir. Mirillis Action ile web player videolarını ve oyunları kayıt edebilir, oyunun framerate değerini görüntüleyebilir, yüksek kalitede görsel eğitim videoları oluşturmak için canlı ses kaydı yapabilir, müzik kaydedebilir ekran görüntüsü alabilir... ve daha pek çok şeyi yapabilirsiniz.

WT Sayfaları

WarezTurkey Facebook Sayfası WarezTurkey Google Plus Sayfası

Premium

Turbobit (TB)

Anket


Programlar
Filmler
Belgeseller
Görsel Eğitimler
Mp3
Walpaper
Alayı haci

Oy ver
Sonuçlar

Dost Siteler

Program indir Mp4 Filmler