WarezTurkey.Net Paylaşım Platformu
WarezTurkey.Net Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.Umarız Aradığınızı Bulursunuz :) Bir Grup Türk...
Şifre:

Mail Takip

Sitemize Eklenen Son Konular Mail Adresinize Gelsin Mail Adresiniz:

WarezTurkey.Net Mail Takip Et Bilgi


Sponsor

Letitbit (LT)
Letitbit Mobil Ödeme

Turbobit (TB)
Turbobit Mobil Ödeme
»

YazarEkleyen:teoMan TarihDün, 08:07 KategoriKategori: Program, Grafik Dizayn
Zoner Photo Studio Pro v16.0.1.8


Zoner Photo Studio, genel olarak bir resim görüntüleyici olsa da bir çok özelliği kendi bünyesinde barındıran yazılım sayesinde resimlerinizi görüntüleyebilir, resimlerinizin üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.
YazarEkleyen:teoMan TarihDün, 08:05 KategoriKategori: Program
Xrecode II v1.0.0.216


Xrecode II, ses dosyalarınızın formatlarını birbirine dönüştürmenize yarayan bir yazılımıdır. Dosyaları ister sürükleyip bırakarak, isterseniz de teker teker seçerek programla dönüştürme işlemine başlayabilir; dönüştürme işlemi sırasında ses dosyalarınızın içeriğinde bulunan şarkıcı adı, albüm vb. özellikleri de düzenleyebilirsiniz. Xrecode II ile CD kapağı ekleyebilir ya da Google, Amazon, Bing, Discogs gibi sitelerden kapak resimleri arayabiliriz.
YazarEkleyen:Supremacy TarihDün, 07:49 KategoriKategori: Program
Windows Firewall Control v4.1.5.0


Windows Firewall Control, windows güvenlik duvarı işlevselliğini geliştiren ve güvenlik duvarında sık kullandığınız özelliklere kolayca ulaşmanızı sağlayan ufak bir programdır. Programı kurunca saat simgesinin oradan erişim mümkündür.
Syncovery v6.70a Build 258


Syncovery, bilgisayarınzı yedekleyebileceğiniz yedek alma programıdır. Program sabit diskleri, ağ sürücülerini ve diğer bağlı birimleri destekler. Ayrıca FTP, SSH, HTTP, WebDAV, Amazon S3 ve Google Docs desteği mevcuttur. Yedekleme işlemini manuel yapabilir veya yedekleme planı oluşturabilirsiniz. Oluşturulan yedekleme planına göre yedekleme işlemi yapılır ve belirtilen alana yedek dosyaları yüklenir. Yedekleri sıkıştırabilir ve 256 - bit AES ile şifreleyebilirsiniz.
YazarEkleyen:teoMan TarihDün, 07:46 KategoriKategori: Program
Nero Burning ROM 2015 v16.0.01300 Türkçe


Sadece CD/DVD/Blu-ray disk yazıyor ya da kopyalıyorsanız, Nero Burning ROM tam size göre. Program Türkçe dahil olmak üzere birçok dilde destek veriyor.
Letitbit Mobil Ödeme
YazarEkleyen:Supremacy TarihDün, 07:30 KategoriKategori: Program
Acme CAD Converter 2014 v8.6.5.1424


Acme CAD Converter, DWG, DXF ve DWF dosyalarınızı PDF, WMF, JPEG, TIFF, EPS, SVG, CGM vb. formatlara dönüştürebilirsiniz. DWG, DXF ( R2.5-R2013 ) ve DWF formatlarını açabilirsiniz.
YazarEkleyen:Supremacy Tarih21 Eylül 2014 KategoriKategori: Program, Grafik Dizayn
AutoDesk AutoCAD 2015 Sp2 (32Bit/64Bit) Full + Türkçe Anlatım

AutoDesk AutoCAD 2015 Sp2 (32Bit/64Bit) Full + Türkçe Anlatım


Güçlü ve Esnek 2B ve 3B Tasarım Yazılımı
Etrafınızdaki dünyayı dünyanın önde gelen 2B ve 3B CAD tasarım araçlarından biri olan AutoCAD® yazılımının güçlü ve esnek özellikleriyle tasarlayın ve biçimlendirin. CAD tasarım yazılımı. Güçlü tasarım toplama ve dokümantasyon araçları ile tasarım ve dokümantasyon iş akışlarınıza bağlanarak ve bu iş akışlarını kolaylaştırarak üretkenliği en üst seviyeye çıkarın. AutoCAD, Windows® ve Mac® işletim sistemlerinde kullanılır.

Sp2 eklenmiştir
YazarEkleyen:Supremacy Tarih21 Eylül 2014 KategoriKategori: Program, Web Master
Adobe Flash Professional CC 2014 - Orjinal Türkçe ve İngilizce Full

Adobe Flash Professional CC 2014 - Orjinal Türkçe ve İngilizce Full | 760 Mb


Adobe Flash Professional programının son sürümüdür. Program ile web siteleriniz için flash çalışmalar, flash animasyonlar yapabilirsiniz. Programın yeni sürümü ile birlikte çoklu dil desteği gelmektedir. Programı Türkçe yada ingilizce veya çeşitli avrupa dillerinde kullanabilirsiniz. Flash üzerine iş yapan kullanıcıların tercih ettiği popüler bir programdır.
Letitbit Mobil Ödeme
YazarEkleyen:Supremacy Tarih20 Eylül 2014 KategoriKategori: Program
Zoom Player v9.4.0 Türkçe


Zoom Player, popüler video dosyalarını oynatabileceğiniz video oynatma programıdır. Video dosyalarının yanı sıra ses ve resim dosyalarınızıda program aracılığı ile görüntü edebilirsiniz. Bilgisayarınızda yer alan videoları oynatabilir, ağ akışlarını izleyebilirsiniz.

MAX versiyonu yenilenmiştir..
YazarEkleyen:Supremacy Tarih20 Eylül 2014 KategoriKategori: Program
XYplorer v14.50.0000


Windows gezgini size yetersiz geliyorsa daha kapsamlı ve benzer yapıya sahip olan Xyplorer sisteminizde bulunan tüm dosyaları tanır, bilgi toplar size sunar, isterseniz rapor eder. Çok yönlü bir programdır. MP3 ve video oynatabilir, resim dosyalarını tanır, gösterir. MP3 dosyalarında gördüğümüz ID bilgilerini değiştirmenizi sağlar. Tüm bunları oldukça güzel bir arayüz içerisinde gerçekleştirir. Genel olarak windows gezgininden daha fazlasını bulabileceğiniz oldukça kullanışlı bir programdır.
Letitbit Mobil Ödeme

WT Sayfaları

Sponsor

Letitbit (LT)
Letitbit Mobil Ödeme

Turbobit (TB)
Turbobit Mobil Ödeme

Anket


Evet super1
Hayır uyku

Oy ver
Sonuçlar