WarezTurkey.Net Paylaşım Platformu
WarezTurkey.Net Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.Umarız Aradığınızı Bulursunuz :) Bir Grup Türk...
Şifre:

Mail Takip

Sitemize Eklenen Son Konular Mail Adresinize Gelsin Mail Adresiniz:

WarezTurkey.Net Mail Takip Et Bilgi


Premium

Letitbit (LT)


Turbobit (TB)

Konuları Sırala: Yayımlanma Tarinine Göre | Reytinge göre | Okunma Sayısına Göre | Yorum Sayısına Göre | Alfabeye Göre
Windows 8.1 Pro VL Update 3 Türkçe - 32-64 Bit Tek DVD Mart 2015 Güncel Sürüm

Windows 8.1 Pro VL Update 3 - 32-64 Bit Tek DVD Mart 2015 Güncel Sürüm


Gün itibarı ile güncel windows 8.1 update 3 Pro VL Türkçe sürümüdür. Windows 8.1 dünyasına giriş yapmak isteyenler için güncel bir sistemdir. Ekstra sıkıştırma özelliği sayesinde tek dvd içerisinde hem 32 hem 64 bit sürümleri bulabilirsiniz. Detaylar konu devamında.
PassMark OSForensics Pro v3.1 Build 1006


Bilgisayarınızın veya herhangi bir bilgisayarın gizli bilgilerini dijital ortamda görüntü edebileceğiniz programdır. Programı birçok alanda kullanmak mümkündür. Adli vakalar, bilgisayar alım/satım işleri veya merak :)

Program zaman çizelgesi içerisinde ne kadar işlemci, ram, disk kullanılmış, kimlere mail atılmış, disk ne kadar kullanılmış, neler silinmiş, neler yüklenmiş gibi aklınıza gelebilecek ne var yok ortaya dökmektedir. Bu bilgileri gerek çalışan bir bilgisayardan gerek format atılmış bir bilgisayardan alabilirsiniz.
YazarEkleyen:teoMan TarihBugün, 03:59 KategoriKategori: Program, Grafik Dizayn
Dynamic Photo HDR v6.01


Dynamic Photo HDR, yeni nesil HDR fotoğraf programı. HDR tekniği ile hem gökyüzündeki hem de yerdeki ayrıntıları gösteren fotoğraflar tek fotoğrafta birleştirilerek ikisini birden gösteren tek bir fotoğraf elde edilebilir. Neredeyse resim içerisindeki tüm objelere müdahele edebiliyor ve renk tonlarını değiştirirebiliyorsunuz.
YazarEkleyen:teoMan TarihBugün, 03:56 KategoriKategori: Program
Corel VideoStudio Ultimate X8 v18.0.0.181


Corel VideoStudio, yüksek işlem hacmi ile donatılmış, yaratıcılığınızı geliştirmek, eğlencelik filmler yapmak için dizayn edilmiş bir yazılımdır. Program ile HD videoları tam anlamıyla düzenleyebilir, düzenlenmiş profesyonel şablonları, gerçek zamanlı, stüdyo kalitesinde efektleri, zarif başlıkları ve pürüzsüz geçişleriyle hızlı bir başlangıç yapabilirsiniz. GPU hızlandırıcı ve Intel CPU çoklu işlemci desteği ile işlerinizi süper hızda yapabilir ve düzenleyebilirsiniz. Yeni Express Edit modu ile video klipleri çabucak birleştirebilir ya da gelişmiş video düzenleme araçlarıyla ayrıntılı olarak yapabilirsiniz. Videolarınızı YouTube, Facebook, Vimeo, DVD, AVCHD, Blu-ray, iPod, PSP ve daha pek çok şekilde paylaşabilirsiniz.
YazarEkleyen:Supremacy TarihBugün, 03:44 KategoriKategori: Program
Ashampoo Snap v8.0.0 Türkçe


Ashampoo Snap, bilgisayar ekranınızda görmüş olduğunuz görüntüleri kolayca kayıt edebileceğiniz bir yazılımdır. Örnek olarak bir web sitesinin ya da bir klasörün veya o anda izlediğiniz bir filmin ekran görüntüsünü alabilir, efektler ile süsleyebilirsiniz.
Letitbit Mobil Ödeme
YazarEkleyen:neo32 TarihDün, 11:01 KategoriKategori: Program, Grafik Dizayn
Google Nik Software Complete Collection 1.2.0.7

Google Nik Software Complete Collection 1.2.0.7 :(Size: 421.23 MB)
Googgle' ın Nik Software' i satın alarak yeniden versiyon düzenlemesine gitti. 1.2.0.7 adı altında
Analog Efex Pro 2.04.323, Color Efex Pro 4.3.16.323, Dfine 2.2.16.323, HDR Efex Pro 2.2.16.323, Sharpener Pro 3.1.19.1, Silver Efex Pro 2.2.16.323 ,Viveza 2.1.19.1
sürümleri geliştirerek yeniden sundu.YazarEkleyen:Supremacy TarihDün, 06:16 KategoriKategori: Program, Portable
Rufus v2.0 Türkçe


Rufus, Türkçe dil destekli, ücretsiz, ön yüklenebilir (boot) usb medyaları oluşturabileceğiniz, usb disk medyalarınızı biçimlendirebileceğiniz, kurulum gerektirmeyen, basit bir arayüz sunan oldukça başarılı bir programdır.
YazarEkleyen:teoMan TarihDün, 06:13 KategoriKategori: Program
KMPlayer v3.9.1.134 Türkçe


KMPlayer, bir çok medya dosya biçimini oynatabilen ve destekleyen, çok yönlü ve becerikli bir medya oynatıcısıdır. Bu biçimler arasında VCD, DVD, Blu-ray, AVI, MKV, Ogg Theora, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia, QuickTime ve diğerleri var. Çok geniş bir özellik yelpazesine sahip olan bu program ile altyazıları düzenleyebilecek veya kontrol edebilecek, ses, video veya ekran görüntülerini bir çok yol ile yakalayabileceksiniz.
Letitbit Mobil Ödeme
YazarEkleyen:teoMan TarihDün, 06:10 KategoriKategori: Program
K-Lite Mega Codec Pack v11.0.2


K-Lite Codec Pack, bilgisayarınızda bulunması gereken kodek programlarından biridir. Eğer bilgisayarınızda sağlam kodekleriniz yoksa film izlemede ya da müzik dinlemede sorunlar yaşayabilirsiniz. Çoğu zaman açamadığınız ses ya da video dosyaları olur. Bunun başlıca nedenlerinden biri medya dosyalarının kodeklere ihtiyaç duymasıdır. K-Lite Codec Pack bu konuda oldukça başarılı bir yazlım olup alanında en çok tercih edilen yazılım diyebiliriz. Ayrıca film, müzik ripleme gibi işlemler de yapıyorsanız ya da bu işlere meraklıysanız yine sisteminizde olması gereken bir kodek paketi. Bu kodek paketi ücretsiz olup Windows XP, 2003, Vista, Windows 7 ve Windows 8, 32 ve 64 bit işletim sistemleri ile uyumludur.
YazarEkleyen:teoMan TarihDün, 06:06 KategoriKategori: Program
Google Chrome v41.0.2272.76 Türkçe


Google Chrome, google firması tarafından geliştirilen, minimal tasarımıyla son derece pratik bir alternatif web tarayıcısıdır. İnternet kullanımının yaygınlaşması ve gelişmesiyle birlikte bu alanda en önemli yapılardan olan web tarayıcılarının rekabetine bir yenisini ekleyen internet devi Google, programın hızlı, basit ve güvenli yapısını ön plana çıkartıyor.
Letitbit Mobil Ödeme

WT Sayfaları

WarezTurkey Facebook Sayfası WarezTurkey Google Plus Sayfası

Premium

Letitbit (LT)


Turbobit (TB)

Anket


Windows Xp
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Linux
Mac

Oy ver
Sonuçlar