WarezTurkey.Net Paylaşım Platformu
WarezTurkey.Net Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.Umarız Aradığınızı Bulursunuz :) Bir Grup Türk...
Mkv film indir Mp4 film indir 480p film indir 720p film indir 1080p film indir 3D film indir
Şifre:

Mail Takip

Sitemize Eklenen Son Konular Mail Adresinize Gelsin Mail Adresiniz:

WarezTurkey.Net Mail Takip Et Bilgi


Sponsor

Letitbit (LT)
Letitbit Mobil Ödeme

Turbobit (TB)
Turbobit Mobil Ödeme

Warezturkey Site içi Hızlı Arama

YazarEkleyen:plextor57 TarihBugün, 13:44 KategoriKategori: Program
Türkiye Karayolları Haritası 2011 Full


Türkiye Karayolları Haritası 2011 Full

Yazılım içinde Türkiye Siyasi Haritası ve Türkiye Coğrafi Haritası bulunuyor. Harita, Milli Savunma Bakanlığı Harita Genel Komutanlığı tarafından onaylanmış en güncel harita olma öze lliğini taşıyor. Kolay arama özelliği ile Türkiye’nin tüm illerinin ve ilçelerinin yollarını detaylı şekilde görme imkanı sunuyor.

Windows 8.1 Update 1 Embedded Industry Pro Türkçe - Full

Windows 8.1 Update 1 Embedded Industry Pro Türkçe - Full (32 - 64 Bit)


Windows Embedded ürünleri daha çok şirketlere yönelik tasarlanmıştır. Bu nedenle metro arayüzde gelen birçok uyguluma yüklü olarak gelmez. Diğer bir deyimle hafifletilmiş bir sistemdir.

Letitbit Mobil Ödeme
YazarEkleyen:teoMan TarihBugün, 12:37 KategoriKategori: Program
VMware Workstation v10.0.2 Build 1744117


Bir bilgisayar üzerinde aynı anda birden fazla işletim sistemi çalıştırmanıza olanak sağlayan oldukça kullanışlı bir programdır. Oluşturmuş olduğunuz her sanal işletim sistemi için, CPU, RAM, HDD boyutlandırmalarını yapabilirsiniz. Yapmanız gereken VMWare Workstation programını bilgisayarınıza kurmak, daha sonra kurmak istediğiniz işletim sistemini ister ISO, isterseniz CD'den göstererek kurmak. Program ile Linux sürümleri, Xp, Vista ve Windows 7 sürümlerini bilgisayarınıza kurabilir test edebilir ya da bilgisayarınızda 2. bir işletim sistemini yada 3. bir işletim sistemini kolayca kullanabilirsiniz.

YazarEkleyen:teoMan TarihBugün, 11:06 KategoriKategori: Program, İşletim Sistemleri - Sistem Araçları
Wise Care 365 Pro v2.97 Build 242


Wise Care 365, sistem iyileme programıdır. İçerisinde barındırmış olduğu çeşitli araçlar sayesinde yavaşlayan windowsunuzu hızlandırabilirsiniz. Sistem temizleyici menüsü altında kayıt temizleyici (.reg kayıtları), ortak temizleyici (tarayıcı önbellek, windows arama önbellek vb.), gelişmiş temizleyici, sistem zayıflatma, büyük dosyalar gibi seçenekler bulabilirsiniz.

YazarEkleyen:teoMan TarihBugün, 11:03 KategoriKategori: Program
Video Booth Pro v2.5.8.8


Video Booth kullanarak web kameranız ile resim ya da videolar çekebilir, kolay şekilde fantastik efektler verebilirsiniz. Oluşturduğunuz videoları Youtube'a yükleyebilirsiniz.

Letitbit Mobil Ödeme
YazarEkleyen:teoMan TarihBugün, 10:57 KategoriKategori: Antivirus, Program
IObit Malware Fighter Pro v2.3.1.20


IObit Malware Fighter, gelişmiş bir malware ve casus yazılım temizleme aracıdır. Derin enfeksiyonları kaldırır ve potansiyel spyware, adware, trojan, keylogger, bot, worm ve hijacker gibi tehlikelerden bilgisayarınızı korur. IObit Malware Fighter, ikili teknolojisi sayesinde bilgisayardaki zararlı yazılımları temizlemekle kalmaz sürekli koruma sağlar. Özellikle pek çok kullanıcının korkulu rüyası haline gelen casus yazılımlar üzerinde de etkili olan program sistemde derinlemesine bir temizlik sağlar. Sisteme sızmaya çalışan spyware, keylogger, bot, worm, adware, trojan, hijacker gibi zararlı yazılımların tümü engellenir.

YazarEkleyen:teoMan TarihBugün, 10:55 KategoriKategori: Program
Coolutils Total PDF Converter v2.1.274


Coolutils Total PDF Converter, PDF dosyalarınızı farklı formatlara dönüştürmek için kullanabileceğiniz kullanımı kolay bir programdır. İster tamamını, isterseniz belli bir bölümü veya seçilen sayfaları çözünürlük, boyut gibi farklı ayarlar ile dönüştürebilirsiniz.

YazarEkleyen:teoMan TarihBugün, 02:48 KategoriKategori: Program, İşletim Sistemleri - Sistem Araçları
Syncovery v6.58d Build 206


Syncovery, bilgisayarınzı yedekleyebileceğiniz yedek alma programıdır. Program sabit diskleri, ağ sürücülerini ve diğer bağlı birimleri destekler. Ayrıca FTP, SSH, HTTP, WebDAV, Amazon S3 ve Google Docs desteği mevcuttur. Yedekleme işlemini manuel yapabilir veya yedekleme planı oluşturabilirsiniz. Oluşturulan yedekleme planına göre yedekleme işlemi yapılır ve belirtilen alana yedek dosyaları yüklenir. Yedekleri sıkıştırabilir ve 256 - bit AES ile şifreleyebilirsiniz.

YazarEkleyen:teoMan TarihBugün, 02:47 KategoriKategori: Program
Nextup TextAloud v3.0.66


Bilgisayarımızdaki yazılı dökümanlarımızı bizim yerimize sesli olarak okuyan veya MP3 gibi ses dosyalarına çevirebilen oldukça başarılı bir programdır. Arayüzü oldukça sadedir. Ana ekrana istediklerinizi yazarak ''Speak'' butonuna tıkladığınızda yazdıklarınızı sesli olarak okuyan program ayrıca okuduğu metinleri ses dosyası olarak kaydedebiliyor. Başlığı, okuma hızını ve ses oranını program içinden ayarlayabilirsiniz.

YazarEkleyen:teoMan TarihBugün, 02:47 KategoriKategori: Program
Gromada VideoMach v5.10.2


Video ve ses dosyaları arasında dönüşüm yapabileceğiniz çeviri programıdır. Desteklediği filtreler ile çok amaçlı video işleme aracıdır. Videolar üzerinde kesme, döndürme, kırpma, ses ekleme, boyutlandırma gibi çeşitli işlemler yapabilirsiniz.

Letitbit Mobil Ödeme

WT Sayfaları

Facebook Sayfamız


Google Plus Sayfamız

Sponsor

Letitbit (LT)
Letitbit Mobil Ödeme

Turbobit (TB)
Turbobit Mobil Ödeme

Anket


avi
mkv

Oy ver
Sonuçlar

Dost Siteler

Program indir Mp4 Filmler