WarezTurkey.Net Paylaşım Platformu
WarezTurkey.Net Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.Umarız Aradığınızı Bulursunuz :) Bir Grup Türk...
Şifre:

Mail Takip

Sitemize Eklenen Son Konular Mail Adresinize Gelsin Mail Adresiniz:

WarezTurkey.Net Mail Takip Et Bilgi


Premium

Letitbit (LT)


Turbobit (TB)
»

Windows 8.1 Update 3 MSDN Tüm Sürümler Türkçe - Tek DVD AIO

Windows 8.1 Update 3 MSDN Tüm Sürümler Türkçe - Tek DVD AIO


16 adet windows 8.1 update 3 sürümünü tek dvd içerisinde bulabileceğiniz windows çalışmamız. Bu çalışmayı diğerlerinden farklı kılan özellikleri konu devamında detaylı olarak bulabilirsiniz. Update 3 güncellemeleri dahildir.
YazarEkleyen:teoMan TarihBugün, 09:50 KategoriKategori: Program, Grafik Dizayn
TwistedBrush Pro Studio v21.02


TwistedBrush, orta ve üst seviye sanatçılar için özellikle yaratılmış bir program. Şimdiye kadar yaratılan en güçlü resim editörü olmasına rağmen en kolay kullanıma sahip olanı. Suya bulama, yaşlandırma, akrilik, kalem ve pastel gibi efektleri kullanabilirsiniz. Bu program ile sıra dışı fırça darbeleri yapabilirsiniz.
YazarEkleyen:teoMan TarihBugün, 09:45 KategoriKategori: Program
Avira System Speedup v1.6.1.86


Avira System Speedup, bilgisayar bakım ve optimizasyonu için çok kullanışlı bir programdır. Eğer siz de bilgisayarınızın performansından memnun değil, performansta düşüş olduğunu gözlemliyorsanız rahatlıkla kullanabilirsiniz.
YazarEkleyen:teoMan TarihBugün, 09:26 KategoriKategori: Program
Ashampoo Core Tuner v2.0.1 Türkçe


Ashampoo Core Tuner, işlemcinizin gücünü mümkün olan en iyi şekilde tam güç olarak kullanmanızı sağlar. Sürücü teknolojisi sayesinde neredeyse hiç kaynak kullanmaz. İşlemcilerin optimizasyonu tam otomatik veya el ile gerçekleştirilebilir. Ayrıca, yeni Live Tuner sistem tam kapasiteyle çalışırken mevcut kaynakları atayarak uygulamaların başlangıcını hızlandırır.
YazarEkleyen:Supremacy TarihBugün, 09:13 KategoriKategori: Program
All My Movies v8.1 Build 1432 Türkçe


All My Movies, film ve dizi arşivinizi yönetebileceğiniz veya düzenleyebileceğiniz kullanım açısından oldukça basit bir veritabanı programıdır. Mevcut film arşiviniz için bir veritabanı oluşturabilir veya kataloglama yapabilirsiniz.

Film bilgilerini internet ortamından çeşitli sitelerden temin edebilmektedir. Poster, oyuncular, yapım yılı, yönetmen, MPAA puanlaması ve benzeri verileri tek tıklama ile programa ekleyebilirsiniz. Film yada dizileri yıl, tür gibi kategorilere ayırabilir, dizi yada filmlerden ekran alıntıları alabilirsiniz. Program Türkçe olmak üzere birçok dilde destek sunmaktadır.
Letitbit Mobil Ödeme
YazarEkleyen:Supremacy TarihBugün, 09:10 KategoriKategori: Program
Aiseesoft PDF Converter Ultimate v3.2.26


Aiseesoft PDF Converter, PDF belgeleri için komple çözüm sunan OCR desteği bulunan PDF çeviri programıdır. PDF dosyalarınızı kolayca popüler dosya formatlarına dönüştürebilirsiniz. Desteklenen dosya formatlarını konuda devamında bulabilirsiniz.
YazarEkleyen:Supremacy TarihDün, 00:38 KategoriKategori: Program
Wondershare SafeEraser v3.3.2.1


Wondershare SafeEraser, iPhone, iPad, iPod touch cihazlarınızı geri alınamayacak şekilde silmenize imkan veren programdır. Bu gibi mobil cihazları satmak yada hediye etmek istediğimiz zaman fabrika ayarlarına çevirip cihazı elden çıkarırız. Ancak bilmeniz gereken fabrika ayarlarına çevrilen cihazlardan veri kurtarmak mümkündür. Eğer verilerinizin güvenliğinden ve geri alınamayacağından emin olmak istiyorsanız program fazlası ile yardımcı olacaktır. Programı kurduktan sonra desteklenen cihazı takıp silme işlemini güvenle yapabilirsiniz.
Uniblue DriverScanner 2015 v4.0.13.1


DriverScanner, bilgisayarınızda bulunan sürücüleri (driver) [ses kartı, ekran kartı, USB, modem, yazıcı, anakart, klavye gibi] taramaya, yedeklemeye ve güncelleştirmeye yarayan bir program. Programın sürücü güncellemesi yanında bir özelliği de eğer bilgisayarınızın sürücülerini kaybetmişseniz ya da bilgisayara ön yükleme yoluyla bu sürücüler yüklenmişse ve elinizde sürücü yoksa bir kaç adımda kolayca sürücülerinizi yedekleyebilirsiniz. Bu sayede bir sorun çıktığında sıkıntıyı kolay bir şekilde aşabilirsiniz.
Letitbit Mobil Ödeme
YazarEkleyen:Supremacy TarihDün, 00:35 KategoriKategori: Program
DxO ViewPoint v2.5.2 Build 37


DxO ViewPoint, foğraflarınızdaki çarpık geometrik öğeleri profesyonel bir şekilde düzenleyebileceğiniz, perspektif ayarlamalarla farklı açılar kazandırabileceğiniz komple çözüm paketidir.
YazarEkleyen:Supremacy TarihDün, 00:33 KategoriKategori: Program
DxO Optics Pro v10.2.0 Build 216 Elite 64Bit


DxO Optics, profesyonel ve amatör kullanıcılar arasında oldukça popüler bir fotoğraf düzeltme ve düzenleme yazılımıdır.
Letitbit Mobil Ödeme

WT Sayfaları

Premium

Letitbit (LT)


Turbobit (TB)

Anket


Windows Xp
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Linux
Mac

Oy ver
Sonuçlar