WarezTurkey.Net Paylaşım Platformu
WarezTurkey.Net Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.Umarız Aradığınızı Bulursunuz :) Bir Grup Türk...
Şifre:

Mail Takip

Sitemize Eklenen Son Konular Mail Adresinize Gelsin Mail Adresiniz:

WarezTurkey.Net Mail Takip Et Bilgi


Premium

Letitbit (LT)


Turbobit (TB)
»

Windows 8.1 Pro Update 2 Türkçe Full Güncel - Aktivasyon Seçenekli - Ekim 2014


28 Ekim 2014 itibarı ile güncel windows 8.1 pro işletim sistemidir. Güvenlik ve sistem güncellemeleri entegre edilmiştir. Enson çıkan update 2 güncellemesinide kapsar. İsteğe bağlı aktivasyon seçeneği bulunmaktadır. Bu çalışmamızın detaylarını konu devamında bulabilirsiniz.
YazarEkleyen:teoMan TarihBugün, 00:27 KategoriKategori: Program
Corel VideoStudio Pro X7 17.1.0.37 SP1 Multilingual (x86/x64)


Corel VideoStudio, yüksek işlem hacmi ile donatılmış, yaratıcılığınızı geliştirmek, eğlencelik filmler yapmak için dizayn edilmiş bir yazılımdır. Program ile HD videoları tam anlamıyla düzenleyebilir, düzenlenmiş profesyonel şablonları, gerçek zamanlı, stüdyo kalitesinde efektleri, zarif başlıkları ve pürüzsüz geçişleriyle hızlı bir başlangıç yapabilirsiniz. GPU hızlandırıcı ve Intel CPU çoklu işlemci desteği ile işlerinizi süper hızda yapabilir ve düzenleyebilirsiniz. Yeni Express Edit modu ile video klipleri çabucak birleştirebilir ya da gelişmiş video düzenleme araçlarıyla ayrıntılı olarak yapabilirsiniz. Videolarınızı YouTube, Facebook, Vimeo, DVD, AVCHD, Blu-ray, iPod, PSP ve daha pek çok şekilde paylaşabilirsiniz.


YazarEkleyen:teoMan TarihDün, 22:44 KategoriKategori: Program
CyberLink Director Suite v2.0

CyberLink Director Suite v2.0 | 1.3 Gb


CyberLink Director Suite, 4 ödüllü medya uygulamasını (PowerDirector, ColorDirector, AudioDirector ve PhotoDirector) içinde barındıran, yaratıcı uzmanlar için dizayn edilmiş, eksiksiz bir video ve fotoğraf düzenleme çözümü üründür. Çift-yönlü düzenleme desteği ile 4 uygulama da Director Suite içinde sorunsuzca çalışırarak profesyonel kullanıcılar için düzgün bir post-prodüksiyon ortamı sağlar.

linkler yenilenmiştir
YazarEkleyen:teoMan TarihDün, 22:27 KategoriKategori: Program
CyberLink PowerDirector Ultimate 12.0.3403.0


CyberLink PowerDirector ile her türlü film üzerinde kesme, bölme, yapıştırma yapabilir, altyazı veya filmin herhangi bir yerine çeşitli şekillerde yazı ekleyebilirsiniz. WebCam aracılığıyla kayıt yapabilirsiniz. Ayrıca videolar arasında geçiş yaparken ve videolar başlarken çeşitli efektler ekleyebilirsiniz. Yaptığınız çalışmaları istediğiniz türden kayıt edebilir ve CD ya da DVD'lere aktarabilirsiniz.
YazarEkleyen:Supremacy TarihDün, 22:14 KategoriKategori: Program
Techsmith Snagit 12.2.2.2107


TechSmith SnagIt bir Screen Capture, yani Ekran Görüntüsü Yakalama programı olmakla birlikte benzer programlara nazaran çok gelişmiş özelliklere sahiptir. TechSmith SnagIt ekran yakalama işlemini amatör kullanımdan çıkararak profesyonel bir zemine oturtmakla kalmaz aynı zamanda bu işlemi mümkün olan en kolay biçimde gerçekleştirmenize yardım eder.
Letitbit Mobil Ödeme
YazarEkleyen:neo32 TarihDün, 11:36 KategoriKategori: Program
WinZip Pro 19.0 Build 11293 (x86+x64) + Key

WinZip Pro 19.0 Build 11293 (x86+x64) + Key | 114 MB

En çok kullanılan sıkıştırma programı olan Winzip Pro' nun yeni sürümü.


YazarEkleyen:Supremacy TarihDün, 01:46 KategoriKategori: Program
Ashampoo Burning Studio v14.0.9 Türkçe Full

Ashampoo Burning Studio v14.0.9 Türkçe Full | 169 Mb


Ashampoo Burning Studio, CD, DVD ve Blu-ray disklerinizi yazdırabilceğiniz bir programdır. Yazdırma işleminin yanı sıra birçok özelliği mevcuttur. Bilgisayarınızın yedeğini alabilir ve yedeğinizi şifreleyebilirsiniz. DVD yada Blu-ray diskleriniz için menüler oluşturabilirsiniz. CD / DVD / Blu-Ray medyalarınız için kapak resmi oluşturabilirsiniz. iso yada benzeri kalıp dosyalarını kolayca yazdırabilirsiniz. Tek tıklamayla tabletinizi, telefonunuzu usb belleğinizi yedekleyebilirsiniz.
YazarEkleyen:Supremacy TarihDün, 01:37 KategoriKategori: Program
WebcamMax 7.8.7.6


WebcamMax, programı msn, yahoo, icq, skype gibi sohbet programlarında, kameranıza renkler katabilir. Program içinde yüzlerce efekt var, tek tıklama ile kameranızda bir aslan olabilir ya da bir köpek balığı. Karşınızdakileri korkutabilir, kameranızda kalpler uçmasını sağlayabilir ya da kız arkadaşınızı kızdırmak için programda bulunan modellerden birini seçebilirsiniz. Bir baykuş, yarasa, vb. bu küçük program ile bir çok şey yapabilirsiniz.
Letitbit Mobil Ödeme
YazarEkleyen:Supremacy TarihDün, 00:26 KategoriKategori: Program
OriginLab OriginPro 2015 v9.2.214

OriginLab OriginPro 2015 v9.2.214 | 660 Mb


OriginLab OriginPro, mühendisler ve bilim adamlarına hitap eden profesyonel, grafik tabanlı veri analiz programıdır. Program bilimsel verilerin veritabanlarının istatistiki sonuçlarını almak için geliştirilmiş bir analiz aracıdır. Sonuçları 2D grafiksel ve 3D grafiksel olarak gösterebilmektedir. Hızlı ve güçlü analiz özelliği sayesinde verilerinizin istatistikî sonuçlarını alabilir grafiklere dökebilirsiniz.

YazarEkleyen:Supremacy TarihDün, 00:03 KategoriKategori: Program
Neonway PhotoGun 1.0

Neonway PhotoGun 1.0 | 18.2 Mb


Neonway PhotoGun, resim düzenleme programıdır. Oldukça basit bir arayüz sunan program ile resimlerinizi kolaylıkla düzenleyebilirsiniz. Kesme, döndürme, yazı ekleme, watemark ekleme, renk ayarları ile oynama, ışık ayarları vb. seçenekler sunmaktadır. Bunların yanı sıra sunmuş olduğu efektler, çerçeveler ile resimlerinize daha hoş görüntüler kazandırabilirsiniz. Diğer bir deyimle cancanlı resimler elde edebilirsiniz.
Letitbit Mobil Ödeme

WT Sayfaları

Premium

Letitbit (LT)


Turbobit (TB)

Anket


Windows Xp
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Linux
Mac

Oy ver
Sonuçlar