WarezTurkey.Net Paylaşım Platformu
WarezTurkey.Net Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.Umarız Aradığınızı Bulursunuz :) Bir Grup Türk...

Mail Takip (RSS)

Sitemize Eklenen Son Konular Mail Adresinize Gelsin Mail Adresiniz:

WarezTurkey.Net Mail Takip Et Bilgi


Premium

Turbobit Premium

Konuları Sırala: Yayımlanma Tarinine Göre | Reytinge göre | Okunma Sayısına Göre | Yorum Sayısına Göre | Alfabeye Göre
YazarEkleyen:Supremacy TarihDün, 23:39 KategoriKategori: Program, Web Master
WYSIWYG Web Builder v10.3.4 Türkçe


WYSIWYG Web Builder, hiç bir kod bilginiz olmadan web siteleri yapabilceğiniz yazılımlardan biridir. Sürükle bırak özelliği ile kullanıcıya büyük kolaylık sağlayan program ile sizde html vb. kodlamaları bilmeden kendi sitelerinizi kısa sürede yapabilirsiniz.
YazarEkleyen:teoMan TarihDün, 23:37 KategoriKategori: Program
Wondershare DVD Creator v3.3.0.9


Wondershare DVD Creator, herhangi bir video için kolay ve hızlı bir DVD oluşturma programıdır. Sevdiğiniz video ve filmleri kolayca ve kusursuz olarak DVD’lere yazdırabilirsiniz. Muhteşem DVD menüleri ile AVI gibi videoları popüler DVD, MPG, MPEG, MP4, WMV, MOV, MKV, FLV, vb. gibi video formatlarına dönüştürebilirsiniz.
YazarEkleyen:Supremacy TarihDün, 23:33 KategoriKategori: Program, Grafik Dizayn
Corel AfterShot Pro v2.2.0.29


Corel AfterShot, güçlü fotoğraf düzenleme yazılımıdır. Fotoğraflar üzerinde en az tahrip ile düzenleme yapmanıza olanak sağlar. Programın en belirgin özelliği konu devamında yer alan makinalar ile elde edilen RAW formatlı dosyalara destek vermesidir.
YazarEkleyen:Supremacy TarihDün, 23:29 KategoriKategori: Program
AIMP v3.60 Build 1492 Türkçe


AIMP, kısaca bilgisayarımızda müzik dinleyebilceğimiz popüler yazılımlardan biri, Winamp ile kardeş sanabilirsiniz ancak kardeş değiller. Aimp tamamen ücretsiz olup bilgisayarınıza kurduktan sonra Winamp'ı kaldırmanız muhtemeldir. Birden çok çalma listesi oluşturup bu sekmeler arasında gezmek mümkün. Bilgisayarı kasmıyor, yormuyor, şirinmi şirin bir görüntüsü var.
YazarEkleyen:teoMan TarihDün, 23:27 KategoriKategori: Program, Antivirus
AdwCleaner v4.202


AdwCleaner, Adware (Reklam yazılımı), Toolbar (Araç çubuğu), Potentially Unwanted Programs (PUP - Muhtemelen İstenmeyen Program), Hijacker (Tarayıcının anasayfasını veya bazı ayarlarını değiştirmek gibi sorunlara yol açan zararlı) ve dahasını tarayıp temizleyebilen bir araçtır.
YazarEkleyen:Supremacy TarihDün, 22:48 KategoriKategori: Program
SolidCAM 2015 SP2 HF2 for SolidWorks 2012-2015 Türkçe Full


SolidCAM, güçlü altyapı ve kullanıcı dostu arayüzü ile imalat sürecinizin her aşamasında sizi destekler. Solidcam, Tek pencere entegrasyonu sayesinde SolidWorks arayüzünü terk etmeden CAM yapma imkanı sunar. Programı ingilizce ve Türkçe olmak üzere full indirebilirsiniz.

yeni sürüm eklenmiştir
YazarEkleyen:Supremacy TarihDün, 21:30 KategoriKategori: Program, Portable
Rufus v2.1.649 Türkçe


Rufus, Türkçe dil destekli, ücretsiz, ön yüklenebilir (boot) usb medyaları oluşturabileceğiniz, usb disk medyalarınızı biçimlendirebileceğiniz, kurulum gerektirmeyen, basit bir arayüz sunan oldukça başarılı bir programdır. Rufus ile windows xp, vista, 7, 8 format usbleri hazırlayabilirsiniz.
YazarEkleyen:teoMan TarihDün, 01:38 KategoriKategori: Program
IObit Protected Folder v1.2


IObit Protected Folder, en gelişmiş ve en kolay klasör koruma aracıdır. Kullanıcının gizliliğini ve önemli verileri hırsızlık, kayıp ya da sızıntılardan korumak için klasörü/dosyayı kilitler. Dosya veya klasörü kilitlemek için ise sadece Protected Folder'ın emniyet kutusuna sürüklemek yeterli. Sonrasında gizleyebilir ve görüntülenmesini veya değiştirilmesini engelleyebilirsiniz.
YazarEkleyen:teoMan TarihDün, 01:13 KategoriKategori: Program
Actual Window Menu v8.3


Pencerelerin sol üst kısmına eklediği menü sayesinde ileri düzey pencere yönetimi sağlar. Tüm Windows işletim sistemlerinde çalışabilen Actual Window Menu, şeffaf yapar, saatin yanına simge olarak gönderir, her zaman üstte görünmesini sağlar, hatta önceliğini ayarlar. Tüm bu seçenekleri ve daha fazlasını tek bir menüden yapmanızı sağlamakla kalmaz, işleme özel kısayol tuşu tanımlamanıza da izin verir.
YazarEkleyen:Supremacy Tarih23 Nisan 2015 KategoriKategori: Program, Android ve IOS Uygulamaları
Wondershare Dr.Fone v5.5.2.7


Wondershare Dr.Fone, iOS ve Android cihazlardan veri kurtarma yazılımıdır. Yanlışlıkla sildiğiniz dosyalarınızı geri alabilirsiniz. Silinen dosyalar haricinde cihazın çökmesi durumundada verilerinizi kurtarmanız mümkündür. Program ile metin mesajları, kişileri, fotoğrafları, videoları, ses ve belgelerinizi geri alabilirsiniz.

Android versiyonu yenilenmiştir..

WT Sayfaları

WarezTurkey Facebook Sayfası WarezTurkey Google Plus Sayfası

Premium

Turbobit Premium

Anket


Programlar
Filmler
Belgeseller
Görsel Eğitimler
Mp3
Walpaper
Alayı haci

Oy ver
Sonuçlar

Dost Siteler

Program indir Mp4 Filmler