WarezTurkey.Net Paylaşım Platformu
WarezTurkey.Net Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.Umarız Aradığınızı Bulursunuz :) Bir Grup Türk...
Mkv film indir Mp4 film indir 480p film indir 720p film indir 1080p film indir 3D film indir

Mail Takip (RSS)

Sitemize Eklenen Son Konular Mail Adresinize Gelsin Mail Adresiniz:

WarezTurkey.Net Mail Takip Et Bilgi


Premium


Konuları Sırala: Yayımlanma Tarinine Göre | Reytinge göre | Okunma Sayısına Göre | Yorum Sayısına Göre | Alfabeye Göre
YazarEkleyen:Supremacy TarihBugün, 01:20 KategoriKategori: Program
PhotoInstrument 7.2 Build 732 Türkçe Full

PhotoInstrument 7.2 Build 732 Türkçe Full | 4.6 Mb


PhotoInstrument, bir resim düzenleme programıdır. Sadece birkaç tıklamayla dijital fotoğraflar üzerindeki çeşitli kusurları düzeltilebilir. Program sayesinde resim üzerinde düzenleme, rötuş, makyaj gibi çeşitli değişiklikler yapılabilir. Bu yapılan değişiklikler doğrultusunda resim çeşitli ortamlarda paylaşılabilir. Örneğin kendi portre resminiz üzerinde bazı leke, sivilce gibi izler var. Bunları yok edebilirsiniz.
YazarEkleyen:Supremacy TarihBugün, 00:42 KategoriKategori: Program
Watermark Software v7.6.0 Full

Watermark Software v7.6.0 Full | 8.7 Mb


Resimlerinize sizi anlatan bir imza ekleyebileceğiniz başarılı bir programdır. Size ait resimlerin kopya edilmesini engellemek için uygulanabilecek yöntemlerin başında resimlere imza eklemek gelir. Resimleriniz oldukça fazlaysa tek tek imza eklemek zor olacaktır. Program ile resimlerinize topluca yada tek tek imza eklemesi yapabilir, zaman kazanabilirsiniz. İmzalarınızı yazı yada resim formatında resmin dilediğiniz alanına ekleyebilirsiniz. İmza için şeffaflık ayarlaması yapabilirsiniz.
YazarEkleyen:Supremacy TarihBugün, 00:15 KategoriKategori: Program
BB FlashBack Pro 5.6.0 Build 3551 Full

BB FlashBack Pro 5.6.0 Build 3551 Full | 23 Mb


BB FlashBack Pro ekran kayıt programıdır. Bilgisayarınızda yaptığınız tüm işlemleri kayıt edebileceğiniz oldukça başarılı ve popüler bir programdır. Bilgisayarınızda yapmış olduğunuz işlemleri sesli olarak veya ses olmadan kayıt edebilirsiniz. Ekranın herhangi bir bölgesini veya tam ekran olarak kayıt yapabilirsiniz. Kayıt sonrası programın dahili editörü ile videolarınız üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz. Videolarınıza resim, yazı vb. eklemeler yapabilirsiniz. Program ile görsel videolar, görsel anlatımlar hazırlayabilirsiniz. Kayıt edilen videoları AVI ya da daha az yer kaplayan flash dosyaları (SWF) şeklinde kayıt edebilirsiniz. Tam ekran, seçilmiş bölge gibi kayıt seçenekleri sunan program ile siz de kendi sunumlarınızı sesli ya da sessiz olarak yapabilirsiniz. Programın kolay arayüzü sayesinde ne nerde gibi bir derdiniz de olmuyor, kısa bir süre sonrasında programa kolayca alışıyorsunuz. Kayıtlarda video kalitesinden, ses kalitesine kadar bir çok özelliği ayarlamak da mümkün. Kayıt esnasında kayıtı durdurabilir akabinde devam edebilirsiniz.
YazarEkleyen:Supremacy TarihDün, 23:45 KategoriKategori: Program, Web Master
WebAcappella E-commerce 4.6.9 Full

WebAcappella E-commerce 4.6.9 Full | 79 Mb


WebAcappella Professional,
gerek amatör gerek profesyonel webmasterların yada diğer kullanıcıların güncel web standartlarında (HTML5, CSS3 ve JQuery), internet explorer, Firefox, Safari, Chrome, Opera vb. tarayıcılar ile uyumlu web sitesi yapmasına olanak sağlar. Online izleme yaparak profesyonel web siteleri yapabilirsiniz.
YazarEkleyen:Supremacy TarihDün, 22:47 KategoriKategori: Program
Atomix Virtual DJ Pro 8.0.2179 + İçerik Paketi Full

Atomix Virtual DJ Pro 8.0.2179 + İçerik Paketi Full | 127 Mb


Virtual DJ Pro, amatör ve profesyonellerin kullanmış olduğu remix ve mix yapma programıdır. Turntable'ın dijital ortama dökülmüş halidir. Program ile mevcut şarkıların üzerine mixler, remixler yapabilir veya çok daha profesyonel işlemler gerçekleştirebilirsiniz. Amatörlere özellikle vurgu yapılmasının nedeni programın basit bir arayüzü var ve buda kullanımı kolay kılmaktadır. Daha önemlisi bu işi yapmaya hevesli, araştırmacı, evrensel kelimelere aşina olmakta çok önemli. Loop, beep, cut vs. dendiği zaman ne demek istendiğini anlamak gerekiyor.


YazarEkleyen:teoMan TarihDün, 20:37 KategoriKategori: Program
CorelDRAW Technical Suite X7  v17.4.0.887 (32 ve 64 Bit) Full

CorelDRAW Technical Suite X7 v17.4.0.887 (32 ve 64 Bit) Full


CorelDRAW Technical Suite (eski adıyla Corel DESIGNER Technical Suite), spesifik olarak teknik illüstrasyonları daha üretken hale getirirken kullanıcıya teknik dokümantasyon yaratmada çeşitli olanaklar tanıyan ve sıradışı duyarlık ve hızda öğretici kılavuzlar ve bakım kaynakları sunan bir yazılım.
YazarEkleyen:Supremacy TarihDün, 12:54 KategoriKategori: Program, Grafik Dizayn
Smith Micro Poser Pro 2014 v10.0.5.28925


Smith Micro Poser Pro, ile 2D-3D tasarımlar yapabilir, karakterler oluşturabilir, bu karakterlere hareket yeteneği kazandırabilirsiniz. SmithMicro Poser Pro ile oyunlar ve anime filmler yapabilirsiniz.
YazarEkleyen:teoMan TarihDün, 12:46 KategoriKategori: Program
Mirillis Action! v1.24.2


Mirillis Action, Windows Aero masaüstünü süper HD video kalitesinde gerçek zamanlı kaydetmeye/yakalamaya izin verir. Mirillis Action ile web player videolarını ve oyunları kayıt edebilir, oyunun framerate değerini görüntüleyebilir, yüksek kalitede görsel eğitim videoları oluşturmak için canlı ses kaydı yapabilir, müzik kaydedebilir ekran görüntüsü alabilir... ve daha pek çok şeyi yapabilirsiniz.
YazarEkleyen:teoMan TarihDün, 12:04 KategoriKategori: Program
Stereoscopic Player v2.3.5 Türkçe


Stereoscopic Player ile 3D filmleri sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz. Program pek çok popüler video dosya biçimini desteklemektedir. Ayrıca TV kartı gibi harici kaynaklardan da görüntü alabilirsiniz. Program AVI, WMV, ASF, 3D-DVD video dosya biçimlerini desteklemekle birlikte TV kartlarından canlı olarak görüntü alabilir. 5.1 ve 7.1 ses çıkış desteği ile sesleri daha canlı ve kaliteli alabilir. Video kütüphanesi oluşturarak her bir video için ayrı seçenekler belirleyebilir.
YazarEkleyen:Supremacy TarihDün, 12:00 KategoriKategori: Program
XYplorer v15.00.0300


Windows gezgini size yetersiz geliyorsa daha kapsamlı ve benzer yapıya sahip olan Xyplorer sisteminizde bulunan tüm dosyaları tanır, bilgi toplar size sunar, isterseniz rapor eder. Çok yönlü bir programdır. MP3 ve video oynatabilir, resim dosyalarını tanır, gösterir. MP3 dosyalarında gördüğümüz ID bilgilerini değiştirmenizi sağlar. Tüm bunları oldukça güzel bir arayüz içerisinde gerçekleştirir. Genel olarak windows gezgininden daha fazlasını bulabileceğiniz oldukça kullanışlı bir programdır.

WT Sayfaları

WarezTurkey Facebook Sayfası WarezTurkey Google Plus Sayfası

Premium

Anket


Programlar
Filmler
Belgeseller
Görsel Eğitimler
Mp3
Walpaper
Alayı haci

Oy ver
Sonuçlar

Dost Siteler

Program indir Mp4 Filmler