WarezTurkey.Net Paylaşım Platformu
WarezTurkey.Net Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.Umarız Aradığınızı Bulursunuz :) Bir Grup Türk...
Mkv film indir Mp4 film indir 480p film indir 720p film indir 1080p film indir 3D film indir
Şifre:

Mail Takip

Sitemize Eklenen Son Konular Mail Adresinize Gelsin Mail Adresiniz:

WarezTurkey.Net Mail Takip Et Bilgi


Sponsor

Letitbit (LT)
Letitbit Mobil Ödeme

Turbobit (TB)
Turbobit Mobil Ödeme

Warezturkey Site içi Hızlı Arama

Windows 8.1 Tüm Sürümler Tek DVD Türkçe - Eylül 2014 Güncel

Windows 8.1 Tüm Sürümler Tek DVD Türkçe - Eylül 2014 Güncel


Gün itibarı güncel, windows 8.1 tüm sürümleri tek dvd içerisinde bulabileceğiniz paylaşımdır. Güvenlik, sistem güncellemeleri dahildir. ESD sıkıştırma yöntemi ile ekstra sıkıştırma yapılmıştır.

YazarEkleyen:Supremacy TarihDün, 17:20 KategoriKategori: Program
Zoom Player v9.3.0 Türkçe


Zoom Player, popüler video dosyalarını oynatabileceğiniz video oynatma programıdır. Video dosyalarının yanı sıra ses ve resim dosyalarınızıda program aracılığı ile görüntü edebilirsiniz. Bilgisayarınızda yer alan videoları oynatabilir, ağ akışlarını izleyebilirsiniz.

YazarEkleyen:Supremacy TarihDün, 17:17 KategoriKategori: Program
XYplorer v14.40.0200


Windows gezgini size yetersiz geliyorsa daha kapsamlı ve benzer yapıya sahip olan Xyplorer sisteminizde bulunan tüm dosyaları tanır, bilgi toplar size sunar, isterseniz rapor eder. Çok yönlü bir programdır. MP3 ve video oynatabilir, resim dosyalarını tanır, gösterir. MP3 dosyalarında gördüğümüz ID bilgilerini değiştirmenizi sağlar. Tüm bunları oldukça güzel bir arayüz içerisinde gerçekleştirir. Genel olarak windows gezgininden daha fazlasını bulabileceğiniz oldukça kullanışlı bir programdır.

YazarEkleyen:teoMan TarihDün, 17:16 KategoriKategori: Program, Grafik Dizayn
Xara Photo & Graphic Designer v10.1.3.35257


Xara Photo & Graphic Designer, güçlü fotoğraf düzenleme ve gelişmiş özellikleri, tamamen esnek illüstrasyon ve dizayn araçları ile tüm fotoğraf ve grafik dizayn işleriniz için mükemmel bir yazılım.

YazarEkleyen:Supremacy TarihDün, 17:14 KategoriKategori: Program
Wondershare Video Converter Ultimate v7.3.1.1


Wondershare Video Converter, videolarınız arasında dönüşümler yapabileceğiniz video formatını dönüştüren yazılımlarından biridir, program ile videolar arası dönüşüm yapıldığı gibi Youtube, Yahoo, vb. sitelerden çevrimiçi olarak video indirmek de mümkün. DRM yani kopyalamaya karşı korumalı olan dosyaların da DRM kopyasını silebilen yazılım NVIDIA CUDA teknolojisi sayesinde 5 kat daha fazla hızı vaad ediyor, NVIDIA CUDA teknolojisini kullanabilmek için NVIDIA CUDA destekli bir ekran kartınızın olması gerekmektedir. Ayrıca 2D formatında olan videolarınızı 3D formatına dönüştürmek de mümkün.

Letitbit Mobil Ödeme
YazarEkleyen:Supremacy TarihDün, 17:12 KategoriKategori: Program
WinRAR v5.11 İngilizce


WinRAR, popüler bir dosya sıkıştırma programıdır. Arşivleme işlemi yapabildiği gibi RAR, ZIP, 7ZIP, GZIP, TAR vb. bir çok dosyayı da çözebilmektedir. Bilgisayarınızın demirbaşı olmayı hak eden WinRAR, hızlı ve güvenilir sıkıştırması, şifreleme tekniği, bozuk arşiv test ve onarma gibi pek çok özelliğiyle ünvanını kesinlikle hak ediyor.

YazarEkleyen:Supremacy TarihDün, 16:57 KategoriKategori: Program
Windows Firewall Control v4.1.2.0


Windows Firewall Control, windows güvenlik duvarı işlevselliğini geliştiren ve güvenlik duvarında sık kullandığınız özelliklere kolayca ulaşmanızı sağlayan ufak bir programdır. Programı kurunca saat simgesinin oradan erişim mümkündür.

YazarEkleyen:teoMan TarihDün, 16:52 KategoriKategori: Antivirus, Program
Shadow Defender v1.4.0.553 Türkçe


Shadow Defender, bilgisayarınızı istenmeyen değişimler ve tehlikelerden korumanızı yarayan, kullanımı basit bir programdır. Program oluşturmuş olduğu gölge modu (Shadow Mode) ile yapılan değişiklikleri sanal ortam dışarısına çıkarmayarak sisteminizin zarar görmesini engeller. Aksi bir durumda bilgisayarınıza reset atarak eski haline getirebilirsiniz.

Letitbit Mobil Ödeme
YazarEkleyen:Supremacy TarihDün, 16:47 KategoriKategori: Program
SAM Broadcaster STUDIO v2014.5


SAM Broadcaster STUDIO ile kendi radyo yayınlarınızı yapabilirsiniz. Program Live365, Shoutcast, Icecast, Windows Media sunucuları ile uyumludur.

YazarEkleyen:Supremacy TarihDün, 16:29 KategoriKategori: Program
Product Key Explorer v3.7.7.0


Yüklediğiniz programların seriallerini, lisans keylerini mi kaybettiniz? Hiç sorun değil! Product Key Explorer, bilgisayarınızda kurulu olan Windows, MS Office, SQL Server ve 500'ün üstünde yazılımın keyini gösterebiliyor.

Letitbit Mobil Ödeme

WT Sayfaları

Sponsor

Letitbit (LT)
Letitbit Mobil Ödeme

Turbobit (TB)
Turbobit Mobil Ödeme

Anket


Evet super1
Hayır uyku

Oy ver
Sonuçlar

Dost Siteler

Program indir Mp4 Filmler