WarezTurkey.Net Paylaşım Platformu
WarezTurkey.Net Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.Umarız Aradığınızı Bulursunuz :) Bir Grup Türk...
Mkv film indir Mp4 film indir 480p film indir 720p film indir 1080p film indir 3D film indir
Şifre:

Mail Takip

Sitemize Eklenen Son Konular Mail Adresinize Gelsin Mail Adresiniz:

WarezTurkey.Net Mail Takip Et Bilgi


Sponsor

Letitbit (LT)
Letitbit Mobil Ödeme

Turbobit (TB)
Turbobit Mobil Ödeme

Warezturkey Site içi Hızlı Arama

YazarEkleyen:Supremacy TarihBugün, 03:42 KategoriKategori: Program
Adoreshare M4V Converter Genius 3.0.0.2 Build 1887

Adoreshare M4V Converter Genius 3.0.0.2 Build 1887 | 19 Mb


M4V Converter Genius, M4V dönüştürme programıdır. Kopya korumalı (DRM) veya kopya koruması içermeyen M4V dosyalarınızı popüler uzantılara dönüştürebilir, kopya korumalı içeriğinizi diğer aygıtlarınızda oynatabilirsiniz.

YazarEkleyen:teoMan TarihBugün, 02:43 KategoriKategori: Program
DeskSoft EarthTime 4.5.11


Desksoft EarthTime, dünya üzerinde 50.000'den fazla şehirin yerini, saatini ve tarihini gösterir.Alarm özelliği ile dünyanın herhangi bir şehri için alarm ayarlanabilir. 50.000 adet üzerinde olan şehirlere sizlerde eklemeler yapabilirsiniz, yazılım birden fazla yapılandırma desteği ile esneklik sağlar.

YazarEkleyen:Supremacy TarihBugün, 02:32 KategoriKategori: Program
Business Card Maker 8.0

Business Card Maker 8.0 | 34 Mb


Business Card Maker, kartvizit oluşturma ve tasarlama programıdır. Program ile kolayca kartvizitlerinizi yapabilirsiniz. Program içerisinde hazır 150 adet şablon gelmektedir. Bu şablonları kendinize göre kolayca uyarlayabilirsiniz. Şablonlar haricinde kendi şablonlarınızıda oluşturabilirsiniz. Eğer grafik bilginiz yoksa bu sorun değil. Program kolay bir şekilde kartvizit yapmanıza imkan vermektedir.

YazarEkleyen:Supremacy TarihBugün, 02:17 KategoriKategori: Program
CoolwareMax Face Off Max 3.6.3.8


CoolwareMax Face Off Max ile herhangi bir resim ya da şablon kullanarak, yüzünüzü başka vücutlara ekleyip eğlenceli fotoğraflar oluşturabilirsiniz. Yapabilecekleriniz tamamiyle hayal gücünüze bağlı. Kendi yüzünüzü bir dergi kapağına koyup arkadaşlarınızla paylaşabilir, arkadaşlarınızın yüzlerini farklı vücutlarla birleştirip onları şaşırtabilirsiniz.

YazarEkleyen:Supremacy TarihBugün, 02:14 KategoriKategori: Program
Ace Translator 12.6.5.972 Türkçe Full

Ace Translator 12.6.5.972 Türkçe Full | 5.22 Mb


Ace Translator ile bir kelime ya da uzunca bir metni dilediğiniz diller arasında çevirmek mümkün. Üst kısma çevrilecek metni yazıyoruz alt kısımda ise çevrilmek istenen dildeki sonucu çıkıyor. Program Türkçe arayüzü ve sadeliği ile işlerinizi oldukça kolay kılabilir. Şöyle ki; oyun kurdunuz ya da bir program kurdunuz hata aldınız, program ile kolayca çevirebilirsiniz.

Letitbit Mobil Ödeme
YazarEkleyen:teoMan TarihBugün, 02:07 KategoriKategori: Program
Salfeld Child Control 2014 14.622


Çocuklarınızın bilgisayar başında geçirdiği süre ve gezdiği internet siteleri sizi tedirgin ediyorsa onları rahatsız etmeden engellemenin bir yolu var. Salfeld Child Control, bilgisayarda uyguladığı filtrelerle bilgisayarı kapatmaktan, anahtar kelime filtreleri uygulamaya kadar her tür işlemi yapabilmenizi sağlar.

YazarEkleyen:Supremacy TarihBugün, 01:56 KategoriKategori: Program
Nsasoft Text Template Parser 2.4.5

Nsasoft Text Template Parser 2.4.5 | 3.94 Mb


Text Template Parser, sayfalar dolusu metinler içerisinden dilediğiniz kısmı alabilen programdır. Programa girmiş olduğunuz parametreler doğrultusunda tüm sayfaları okumadan belirttiğiniz kısımları kolaylıkla alabilirsiniz. Web sayfaları, pdf dosyaları, e-mailler, excel, web formları gibi alanlardan veri alabilmektedir. Alınan verileri .txt, .csv, .xls, .mdb, .html ve .xml formatında kayıt edebilirsiniz.

YazarEkleyen:Supremacy TarihDün, 06:28 KategoriKategori: Program
Nsasoft SpotAuditor 4.9.5

Nsasoft SpotAuditor 4.9.5 | 4.59 Mb


SpotAuditor şifre kurtarma programıdır. Bilgisayarımızda kayıtlı ancak unutmuş olduğumuz şifreleri bulmamıza olanak sağlar. Program internet Explorer, Firefox, Opera, Outlook Express, MSN messenger, Windows Live Messenger, Windows Messenger, RDP, ICQ, VNC, Dial up, RAS, VPN, Trillian, Miranda IM, &RQ, Camfrog Video Chat, Easy Web Cam, WinProxy, Total Commander (Windows Commander), Far ftp client, WS_FTP, CuteFTP, File Zilla, FlashFXP ftp client, SecureFX ftp client, WebDrive ftp, FTP Voyager, CoreFTP, CoffeeCup Direct FTP, AutoFTP, FTP Control, FTP Navigator vb. programların şifrelerini bulur. Eğer sizde şifrenizi unuttunuz ve çözüm bulamıyorsanız program size yardımcı olabilir.

Letitbit Mobil Ödeme
YazarEkleyen:Supremacy TarihDün, 06:09 KategoriKategori: Program
iPod Data Recovery 5.1.0.0

iPod Data Recovery 5.1.0.0 | 21 Mb


iPod cihazlarınız için veri kurtarma programıdır. Bir nedenle zarar gören cihazınızdan verilerinizi kurtarmak için kullanabileceğiniz veri kurtarma programıdır. ipod cihazlarınızda yer alan videolarınızı, resimlerinizi, notlarınızı ve çok daha fazlasını kurtarabilirsiniz.

YazarEkleyen:Supremacy TarihDün, 05:56 KategoriKategori: Program
iPad Data Recovery 5.1.0.0

iPad Data Recovery 5.1.0.0 | 21 Mb


ipad cihazları için veri kurtarma programıdır. Çöken, jailbreak sonrası ulaşılamayan verilerinizi kolayca geri yükleyebilirsiniz. Herhangi bir nedenle verilerinize ulaşamıyorsanız program video, resim, not, mesaj ve benzeri verilerinizi kurtarabilmektedir.

Letitbit Mobil Ödeme

WT Sayfaları

Facebook Sayfamız


Google Plus Sayfamız

Sponsor

Letitbit (LT)
Letitbit Mobil Ödeme

Turbobit (TB)
Turbobit Mobil Ödeme

Anket


Windows Xp
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Linux
Mac

Oy ver
Sonuçlar

Dost Siteler

Program indir Mp4 Filmler