WarezTurkey.Net Paylaşım Platformu
WarezTurkey.Net Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.Umarız Aradığınızı Bulursunuz :) Bir Grup Türk...

Mail Takip (RSS)

Sitemize Eklenen Son Konular Mail Adresinize Gelsin Mail Adresiniz:

WarezTurkey.Net Mail Takip Et Bilgi


Premium

Turbobit (TB)

YazarEkleyen:Supremacy Tarih10 Ekim 2015 KategoriKategori: Program
Office 2016 Professional Plus ve Standart - Türkçe Final VL - 32-64 Bit


Office 2016 Türkçe VL sürümdür. Şu linkte paylaşmış olduğum office sürümü ile aynıdır. Sadece lisans yapısı farklıdır. VL sürümde ek olarak 32 ve 64 biti ayrı olarak indirebiliyorsunuz.
YazarEkleyen:neo32 Tarih20 Kasım 2015 KategoriKategori: Program
Adobe Photoshop Elements v12.1.49334 Multilingual

Adobe Photoshop Elements v12.1.49334 Multilingual | 1.26 GB
Languages: English, Italian, German, French, Spanish, Swedish, Czech, Portuguese (BR), Dutch, Polish, Japanese, Russian, Chinese, Turkish.

Adobe Photoshop Element ile yaratıcı gücünüzü fotoğraf ve video ile birleştirebilir, kompozisyonlarınıza görsellik katabilir, onları düzenleyebilir, çevrimiçi baskı alabilir ve paylaşabilirsiniz.


YazarEkleyen:Supremacy Tarih20 Kasım 2015 KategoriKategori: Program, Grafik Dizayn
SolidWorks 2015 SP5.0 x64 Türkçe

SolidWorks 2015 SP5.0 x64 Türkçe | 8.26 Gb


SolidWorks programının son sürümüdür. Son sürüm ile birlikte program sadece 64 bit sistemler altında çalışmaktadır. Türkçe olmak üzere ingilizce ve benzeri avrupa ve uzakdoğu dillerinde kullanmak mümkündür. Kurulumda kullanmak istediğiniz dili seçmeyi unutmayın. Full sürümdür, dosya içerisinde kurulum için gerekli serial, aktivasyon aracı bulunmaktadır. Yine kurulumu gösteren resimler dosya içerisinde yer almaktadır.
YazarEkleyen:Supremacy Tarih20 Kasım 2015 KategoriKategori: Program
SAM Broadcaster STUDIO v2015.4

SAM Broadcaster STUDIO v2015.4
SAM Broadcaster STUDIO v2014.7
SAM Broadcaster STUDIO v2014.5


İnternet radyo yayın programıdır. İnternet radyonuzu oluşturabileceğiniz, yayın yapabileceğiniz ve yayında çalacağınız şarkıları, ses dosyalarını yönetebileceğiniz tek paket programıdır. SAM Broadcaster STUDIO ile yayınlarınızı yapabilir, içeriğinde gelen dj paneli ile müziklerinizi yönetebilir, ses efektleri kullanabilir (alkış vb), mikrofon için çeşitli ayarlar bulabilir, otomatik dj özelliğini kullanabilir, yayın kalitesini belirleyebilir ve benzeri işlemleri yapabilirsiniz. Program Live365, Shoutcast, Icecast, Windows Media sunucuları ile uyumludur.
YazarEkleyen:Supremacy Tarih20 Kasım 2015 KategoriKategori: Program, Android ve IOS Uygulamaları
YouWave for Android Premium 5.3

YouWave for Android Premium 5.3 | 346 Mb


YouWave, windows ortamında android deneyimi yaşamanızı sağlar. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda android emülatör olarak kullanabilirsiniz. Program android 5.1.1 (Lollipop) sürümü ile birlikte gelmektedir. Bilgisayarınızda android deneyimi yaşayabilir, online oyunları oynayabilir, uygulamalar kurabilir, özellikle dosya boyutu büyük olan uygulamaları bu şekilde kullanabilirsiniz. Kaliteli bir tablet kadar keyif verimi bilinmez ancak açıkca belirtmek gerekirse bilgisayar ortamında emülatör konusunda çok fazla seçenek bulunmuyor.
YazarEkleyen:Supremacy Tarih20 Kasım 2015 KategoriKategori: Program
DAEMON Tools Ultra 4.0.1.0425 Türkçe

DAEMON Tools Ultra 4.0.1.0425 Türkçe | 25 Mb


DAEMON Tools Ultra, Türkçe dil destekli sanal sürücü programıdır. Programın bu sürümü ile 256 adet sanal sürücü oluşturabiliyorsunuz. Popüler olarak kullanılan iso, cue, bin, nrg vb. imaj dosyalarını program ile açabilir, düzenleyebilir, sıkıştırabilir, yazdırabilirsiniz. Kendi imaj dosyalarınızı oluşturabilir, orjinal medyalarınızı bu sayede koruyabilirsiniz.
YazarEkleyen:Supremacy Tarih20 Kasım 2015 KategoriKategori: Program
DAEMON Tools Lite 10.2.0.0112 Türkçe

DAEMON Tools Lite 10.2.0.0112 Türkçe | 24 Mb


DAEMON Tools, ISO, BIN gibi oluşturulmuş olan popüler disk kalıplarını fiziksel DVD ya da CD oynatıcı gereksinimi duymadan bilgisayarınızda açmanıza yarayan oldukça kullanışlı bir programdır. Örneklemek gerekirse bir oyun düşünün genelde oyunlar CD ister ve sürekli CD-Rom'a CD tak çıkar yapmak zamanla insanı bıktırır, bu noktada DAEMON Tools imdadımıza yetişiyor.
YazarEkleyen:Supremacy Tarih20 Kasım 2015 KategoriKategori: Program
ON1 Photo 10.0.0.2241

ON1 Photo 10.0.0.2241 | 597 Mb


Gelişmiş özellikler sunan resim düzenleme ve görüntüleme yazılımıdır. Tek başına çalışabilen program ayrıca photoshop vb. programlar ile eklenti şeklinde çalışabilmektedir. Profesyonel kalitede resim düzenlemeleri yapabileceğiniz, efekt, filtre uygulayabileceğiniz oldukça başarılı programdır. Photoshop yada benzeri uygulamalarda tek tek uğraştığınız filtrelerin, efektlerin yada benzeri uygulamaların çoğu program içeriğinde hazır olarak gelmektedir. Bu sayede daha kısa sürede çalışmalarınızı yapabilmektesiniz.
YazarEkleyen:Supremacy Tarih20 Kasım 2015 KategoriKategori: Program, Antivirus
ComboFix 15.11.17.1

ComboFix 15.11.17.1 | 5 Mb


Combofix oldukça güçlü ve deneyimli kullanıcıların kullanması gereken virüs, trojan, rootkit, adware, spyware, malware temizleme programıdır. Usb aygıttan, internet ortamından bulaşan virüs yada virüsleri mevcut antivirüs programınız ile temizleyemiyorsanız Combofix bu konuda yardımcı olmaktadır. Program oldukça popüler olan amvo.exe virüsünü rahatlıkla silebilmektedir. İlgili virüs genellikle usb bellekler ile bulaşmaktadır ve bilgisayarınızı resmen sömürmekte, klasör yapısını değiştirmektedir.
YazarEkleyen:Supremacy Tarih20 Kasım 2015 KategoriKategori: Program
qBittorrent v3.2.5 Türkçe (Win/Mac)

qBittorrent v3.2.5 Türkçe (Win/Mac) | 12 ve 16 Mb


qBittorrent torrent indirme programıdır. µtorrent alternatif olarak kullanabileceğiniz ücretsiz, Türkçe dil destekli, kaliteli bir torrent programıdır. Programın arayüzü µtorrent'e benzemekte olup, gelişmiş özelliklere sahiptir. Çoklu dil desteği bulunmaktadır. Program reklam içermemektedir. En azından şu zamana kadar reklam eklemediler.

WT Sayfaları

WarezTurkey Facebook Sayfası WarezTurkey Google Plus Sayfası

Premium

Turbobit (TB)

Anket


Windows Xp
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Linux
Mac

Oy ver
Sonuçlar

Dost Siteler

Program indir