WarezTurkey.Net Paylaşım Platformu
WarezTurkey.Net Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.Umarız Aradığınızı Bulursunuz :) Bir Grup Türk...

Mail Takip (RSS)

Sitemize Eklenen Son Konular Mail Adresinize Gelsin Mail Adresiniz:

WarezTurkey.Net Mail Takip Et Bilgi


Premium

Turbobit Premium

Letitbit Premium


Program, Film, Oyun Ara
YazarEkleyen:Supremacy TarihBugün, 05:19 KategoriKategori: Program
Native Instruments Kontakt v5.5.0 UNLOCKED + Update

Native Instruments Kontakt v5.5.0 UNLOCKED + Update | 536 ve 158 Mb


Native Instruments Kontakt, farklı ses motoru ve sanatsal kalitedeki modüler mimarisi müziğinize limitsiz sonik potansiyel katmak konusunda bir hayli iddialı. Evrensel dosya transfer desteği mükemmel uyumluluğa destek vererek istediğiniz dosya formatını açmanıza imkan tanımakta. 6 enstruman koleksiyonu ve 43 GB örnek kütüphanesi ile sizlerin birçok enstrumana ulaşmanıza imkan sağlarken, değiştirilen arayüzü bu sesleri çalmayı veya değiştirmeyi sizi yormadan sağlamakta.

Güncelleme paketi eklendi
YazarEkleyen:Supremacy TarihBugün, 03:47 KategoriKategori: Program
Atomix Virtual DJ Pro 8.0.2282 + İçerik Paketi Full

Atomix Virtual DJ Pro 8.0.2282 + İçerik Paketi Full | 135 Mb


Virtual DJ Pro, amatör ve profesyonellerin kullanmış olduğu remix ve mix yapma programıdır. Turntable'ın dijital ortama dökülmüş halidir. Program ile mevcut şarkıların üzerine mixler, remixler yapabilir veya çok daha profesyonel işlemler gerçekleştirebilirsiniz. Amatörlere özellikle vurgu yapılmasının nedeni programın basit bir arayüzü var ve buda kullanımı kolay kılmaktadır. Daha önemlisi bu işi yapmaya hevesli, araştırmacı, evrensel kelimelere aşina olmakta çok önemli. Loop, beep, cut vs. dendiği zaman ne demek istendiğini anlamak gerekiyor.
YazarEkleyen:Supremacy TarihBugün, 03:41 KategoriKategori: Program
MAGIX Samplitude Pro X2 - Pro X2 Suite 13.1.3.176

MAGIX Samplitude Pro X2 - Pro X2 Suite 13.1.3.176 Full | 756 Mb


Ses kalitesinden ödün vermeden kayıt, düzenleme, karıştırma, kalıplama işlemleri yapabileceğiniz ses işleme programıdır. ister evde, ister prova odasında veya proje stüdyosunda olun, kendi müzik yapımlarınızı gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sunar. Sezgisel kullanım, profesyonel stüdyo araçları, çeşitli enstrümanlar ve yüksek kaliteli efektlerden oluşan benzersiz kombinasyon, kendi ses stüdyonuzda müzik projelerinizi hayata geçirebilmeniz için çok kanallı kayıtlardan ses düzenlemesine, kompozisyondan ses tasarımına, Mixing'den Mastering uygulamalarına ve yayımlamalara en uygun yaratıcı ortamı sağlar.
YazarEkleyen:Supremacy TarihBugün, 03:18 KategoriKategori: Program, Android ve IOS Uygulamaları
BlueStacks App Player v0.9.25.4196 Full (Rootlu)

BlueStacks App Player v0.9.25.4196 Full (Rootlu) | 280 Mb


BlueStacks App Player, windows ortamında android deneyimi yaşamanızı sağlar. Windows işletim sistemlerinde çalışan program ile android marketten (google play) oyunlar, uygulamalar indirebilirsiniz. Root gerektiren uygulamalarıda program ile kullanmak mümkün. Bunun yanı sıra sitemizden yada başka sitelerden indirdiğiniz apk dosyalarınıda program aracılığı ile kurup, kullanabilirsiniz. Program android 4.4.2 sürümü ile birlikte gelmektedir.
YazarEkleyen:Supremacy TarihBugün, 03:09 KategoriKategori: Program
Kingo Android Root 1.3.7.2334

Kingo Android Root 1.3.7.2334 | 18.6 Mb


Android cihazlara root yetkisi kazandırma programıdır. Android telefon veya tabletlerinize birkaç adımda root yetkisi kazandırabilirsiniz. Root yetkisi ile cihazı tamamen kontrol altına alabilirsiniz en basitinden root yetkisi isteyen uygulamaları cihazınıza kurabilirsiniz. Basit bir örnek ile android'de en sıkıntılı işlerin başında reklamlar gelmektedir. Reklamları engellemek mümkün olsada reklam engelleme uygulamalarının hemen hemen hepsi root yetkisi ister. Adaway uygulaması gibi .Bunun yanı sıra cihazlarda kullanmayacağımız tonla gereksiz uygulama gelir ve root yetkisi olmadığı sürece bunları kaldıramayız.
YazarEkleyen:teoMan TarihDün, 23:59 KategoriKategori: Program
Ultimate Boot CD 5.3.5 Final

Ultimate Boot CD 5.3.5 Final Full | 608 Mb


Ultimate Boot CD, bilgisayarınızı tekrar ayağa kaldırmanıza yardımcı 100 uygulama içeriyor. Programın arayüzü; BIOS, CPU, Bellek gibi farklı kategorilere ayrılmış. Menüleri takip edin; PC'nizin derdine derman olacak aracı muhtemelen bulacaksınız. Bios şifre sıfırlama için araçlar, İşlemciler için çeşitli test araçları, Diskler için silme, biçimlendirme, veri kurtarma, bölüm yönetme, disk editörü, disk klonlama gibi araçlar, Ram'ler için test ve benzeri araçlar, antivirüs uygulaması, sistem bilgilerini görebileceğiniz uygulamalar vb. yararlı birçok araç bulabilirsiniz.
YazarEkleyen:teoMan TarihDün, 22:59 KategoriKategori: Program
K-Lite Mega Codec Pack v11.1.6

K-Lite Mega Codec Pack v11.1.6 | 57 Mb


K-Lite Codec Pack, bilgisayarınızda bulunması gereken kodek programlarından biridir. Eğer bilgisayarınızda sağlam kodekleriniz yoksa film izlemede ya da müzik dinlemede sorunlar yaşayabilirsiniz. Çoğu zaman açamadığınız ses ya da video dosyaları olur. Bunun başlıca nedenlerinden biri medya dosyalarının kodeklere ihtiyaç duymasıdır. K-Lite Codec Pack bu konuda oldukça başarılı bir yazlım olup alanında en çok tercih edilen yazılım diyebiliriz. Ayrıca film, müzik ripleme gibi işlemler de yapıyorsanız ya da bu işlere meraklıysanız yine sisteminizde olması gereken bir kodek paketi. Kodek paketi ücretsiz olup Windows XP, Vista, Windows 7, 8, 8.1 ve windows 10 işletim sistemleri ile uyumludur.
YazarEkleyen:Supremacy TarihDün, 22:36 KategoriKategori: Program
XBMC Kodi 14.2 ve Ultimate Eklenti Paketi 2.4.8

XBMC Kodi 14.2 ve Ultimate Eklenti Paketi 2.4.8 | 712 Mb


XBMC Kodi oldukça popüler media center programıdır. XBMC yeni adı ile Kodi, xbox için geliştirilen media center uygulamasının diğer platformlara uyarlanmış versiyonudur. Xbox harici sistemler için uyarlamayı çeşitli gönüllüler yapmaktadır. Microsoftun bir bağı bulunmamaktadır. Programa dönersek programın popüler olmasındaki en büyük neden eklentilerinde yatmaktadır. Eklentiler sayesinde yapamayacağınız işlem yok gibi. Bu paylaşımda 750 üzerinde hazır eklenti gelmektedir.
YazarEkleyen:teoMan TarihDün, 22:25 KategoriKategori: Program
Google Chrome v43.0.2357.81 Stable (Win/Mac/Linux)

Google Chrome v43.0.2357.81 Stable (Win/Mac/Linux)


Google Chrome, google firması tarafından geliştirilen, minimal tasarımıyla son derece pratik bir alternatif web tarayıcısıdır. İnternet kullanımının yaygınlaşması ve gelişmesiyle birlikte bu alanda en önemli yapılardan olan web tarayıcılarının rekabetine bir yenisini ekleyen internet devi Google, programın hızlı, basit ve güvenli yapısını ön plana çıkartıyor.
YazarEkleyen:teoMan TarihDün, 21:45 KategoriKategori: Program
Google Earth Pro 7.1.5.1557 Final (Win/Mac)

Google Earth Pro 7.1.5.1557 Final (Win/Mac) | 30 ve 85.9 Mb


Google Earth Pro ile dünyanın herhangi bir yerine sanal tura çıkabilirsiniz. Özellikle avrupa, amerika gibi kıtalarda adeta sokak sokak gezebilirsiniz. Program ile Uydu görüntülerini, haritaları, arazileri, 3D yapıları, uzayın derinliklerindeki gökadaları ve okyanusun en derin yerlerini görüntüleyin. Programı Türkçe olmak üzere birçok dilde kullanmak mümkündür.

WT Sayfaları

WarezTurkey Facebook Sayfası WarezTurkey Google Plus Sayfası

Premium

Turbobit Premium

Letitbit Premium

Anket


Programlar
Filmler
Belgeseller
Görsel Eğitimler
Mp3
Walpaper
Alayı haci

Oy ver
Sonuçlar

Dost Siteler

Program indir Mp4 Filmler