WarezTurkey.Net Paylaşım Platformu
WarezTurkey.Net Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.Umarız Aradığınızı Bulursunuz :) Bir Grup Türk...
Şifre:

Mail Takip

Sitemize Eklenen Son Konular Mail Adresinize Gelsin Mail Adresiniz:

WarezTurkey.Net Mail Takip Et Bilgi


Premium

Letitbit (LT)


Turbobit (TB)
»

YazarEkleyen:Supremacy TarihBugün, 13:59 KategoriKategori: Program
CodeLobster PHP Edition Pro 5.2.1

CodeLobster PHP Edition Pro 5.2.1 | 27 Mb


CodeLobster PHP Edition Pro, PHP yazarak şaftı kayanlar, phpye yeni başlayanlar için geliştirilmiş editördür. Otomatik tamamlama, hatalı yazımları gösterme özelliği bulunur. PHP nin yanı sıra HTML, javascript, CSS kodlarını vurgulayarak gösterme özelliği bulunur.
YazarEkleyen:teoMan TarihBugün, 13:53 KategoriKategori: Program, Grafik Dizayn
Aurora 3D Text & Logo Maker 14.10.21 Multilingual


Aurora 3D Text & Logo Maker ile profesyonel olarak 3D yazılar, butonlar, logolar hazırlayabilirsiniz. Program içerisinde bulunan çeşitli resim ve yazı şablonları ile 3D efektler oluşturabilmeniz çok daha kolay olacaktır.
YazarEkleyen:Supremacy TarihBugün, 13:50 KategoriKategori: Program, Grafik Dizayn
Aurora 3D Animation Maker 14.10.21 Multilingual


Aurora 3D Animation Maker ile 3 boyutlu animasyon ya da logolar oluşturabilirsiniz. Program bünyesinde birçok hazır tema, simge mevcut olup bu temalar üzerinden kendi çalışmalarınızı yapabilir ya da sıfırdan kendi projelerinizi tasarlayabilirsiniz. Yapmış olduğunuz çalışmaları SD yada HD video olarak, gif olarak yada swf olarak kayıt etmeniz mümkün. Oluşturduğunuz animasyonları web sitelerinizde kullanabilir dikkat çekebilirsiniz ya da videolarınıza entegre edebilirsiniz.
YazarEkleyen:Supremacy TarihBugün, 13:05 KategoriKategori: Program
NextUp TextAloud 3.0.73


Bilgisayarımızdaki yazılı dökümanlarımızı bizim yerimize sesli olarak okuyan veya MP3 gibi ses dosyalarına çevirebilen oldukça başarılı bir programdır. Arayüzü oldukça sadedir. Ana ekrana istediklerinizi yazarak ''Speak'' butonuna tıkladığınızda yazdıklarınızı sesli olarak okuyan program ayrıca okuduğu metinleri ses dosyası olarak kaydedebiliyor. Başlığı, okuma hızını ve ses oranını program içinden ayarlayabilirsiniz.
YazarEkleyen:teoMan TarihBugün, 12:51 KategoriKategori: Program
Video Booth Pro 2.6.2.8


Video Booth kullanarak web kameranız ile resim ya da videolar çekebilir, kolay şekilde fantastik efektler verebilirsiniz. Oluşturduğunuz videoları Youtube'a yükleyebilirsiniz.
Letitbit Mobil Ödeme
YazarEkleyen:teoMan TarihBugün, 12:49 KategoriKategori: Program
Bandicam 2.1.0.708 Türkçe Full


Bandicam, ekran kayıt programıdır. Bilgisayar ekranınızda dilediğiniz bir alanı veya DirectX/OpenGL teknolojisini kullanan bir program üzerinde kayıt yapabilirsiniz.
YazarEkleyen:teoMan TarihBugün, 12:46 KategoriKategori: Program, İşletim Sistemleri - Sistem Araçları
Auslogics BoostSpeed Premium 7.4.0.0


Bilgisayarınızın yavaşladığını mı düşünüyorsunuz? Programları çalıştırırken eskisi kadar hızlı açılmıyor mu? İnternette gezinirken hız eskisi gibi değil mi? İşte bu gibi sorulara “evet” yanıtını veriyorsanız Auslogics BoostSpeed ile bilgisayarınızın açılış hızını arttırabilir, internet bağlantınızı optimize edebilir, programlarınızın daha çabuk açılmasını sağlayabilirsiniz.
Auslogics File Recovery 5.0.5.0


Bilgisayar kullanıcılarını en çok üzen durumlardan biri yanlışlıkla tamamen silinen dosyadır. Bu gibi durumlarda harıl harıl ne yapacağımızı düşünürüz. Auslogics File Recovery, silinen tüm dosya formatlarını kurtarmamıza yarayan programlardan biridir. Kurtarma sihirbazı ile kolay bir şekilde silinen dosya ya da dosyalarımızı geri alabiliriz.
Letitbit Mobil Ödeme
YazarEkleyen:Supremacy TarihBugün, 11:55 KategoriKategori: Program
Tarma InstallMate 9.20.0

Tarma InstallMate 9.20.0 | 6.8 Mb


Tarma InstallMate, amatör yada profesyonel program yapımcılarının kullanabileceği kurulum sihirbazı oluşturma programıdır. Hazırladığınız programı son kullanıcıya ulaştırmadan önce kurulum sihirbazı oluşturmanz gerekir. Program kolay bir şekilde bu sihirbazı hazırlamanıza yardımcı olmaktadır. Program adı, yapımcısı, sürüm nosu, uyumlu olan işletim sistemleri (listeden seçmek gerekiyor), lisans anlaşması, bilgilendirme yazısı, özelleştirilebilir arayüz, çoklu dil desteği sunabilme, ince ayarlar, programın gerek duyduğu yan uygulamaları kontrol ettirme gibi bilgileri hazırlayabiliyor ve çalışmanızı exe olarak kayıt edebiliyorsunuz.
YazarEkleyen:Supremacy TarihBugün, 10:35 KategoriKategori: Program
Beepa Fraps v3.5.9.15618

Beepa Fraps v3.5.9.15618 | 8 Mb


Beepa Fraps, gerçek zamanlı video yakalama ve sistem kıyaslama amacıyla yazılmış, kullanımı kolay bir yazılımdır. DirectX veya OpenGL teknolojisi kullanan tüm oyunlar için kullanılabilecek olan evrensel bir Windows uygulaması olan Fraps ile şu üç işlevi gercekleştirebilirsiniz: Sistem Kıyaslama, Anlık Ekran Yakalama, Gerçek Zamanlı Video Yakalama.
Letitbit Mobil Ödeme

WT Sayfaları

Premium

Letitbit (LT)


Turbobit (TB)

Anket


Windows Xp
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Linux
Mac

Oy ver
Sonuçlar