WarezTurkey.Net Paylaşım Platformu
WarezTurkey.Net Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.Umarız Aradığınızı Bulursunuz :) Bir Grup Türk...
Şifre:

Mail Takip

Sitemize Eklenen Son Konular Mail Adresinize Gelsin Mail Adresiniz:

WarezTurkey.Net Mail Takip Et Bilgi


Premium

Letitbit (LT)


Turbobit (TB)
»

YazarEkleyen:Supremacy Tarih22 Kasım 2014 KategoriKategori: Program, İşletim Sistemleri - Sistem Araçları
Windows 7 Ultimate Sp1 Türkçe 32-64 Bit Tek DVD Full indir - Kasım 2014

Windows 7 Ultimate Sp1 Türkçe 32-64 Bit Tek DVD Full indir - Kasım 2014


Gün itibarı ile güncel windows 7 ultimate sp1 Türkçe sürümüdür. 32 ve 64 bit tek dvd içerisinde yer almaktadır. Sistem, güvenlik güncellemeleri dahildir. İsteğe bağlı aktivasyon seçeneği bulunur. Ultra sıkıştırma (ESD) sayesinde düşük boyutta güncel işletim sistemi sahibi olabilirsiniz. Detaylar konu devamında.
YazarEkleyen:teoMan Tarih21 Kasım 2014 KategoriKategori: Program, İşletim Sistemleri - Sistem Araçları
Uniblue MaxiDisk 2014 1.0.7.1 Full

Uniblue MaxiDisk 2014 1.0.7.1 Full | 5 Mb


Uniblue MaxiDisk, sabit disk sağlığını korumaya yarayan bir programdır. Diskinizi analiz ederek bütünleşme dışında kalmış dosyaları bulur. Gereksiz dosyalar, eski yedekler gibi sabit diskinizde gereksiz yer kaplayan dosyaları temizler. Büyük dosyaları sıkıştırarak kullanılabilir alanı arttırır. Yönetim ayarlarına ve temel sistem bilgilerine erişimi kolaylaştırır.
YazarEkleyen:Supremacy Tarih21 Kasım 2014 KategoriKategori: Program
Driver Magician 4.5 Türkçe Full

Driver Magician 4.5 Türkçe Full | 4.69 Mb


Driver Magician, Windows işletim sisteminde, sürücü güncelleme, düzenleme ve aygıt sürücülerini yedeklemek için çözümler sunan faydalı bir yazılımdır. Sisteminizde bulunan her donanımı teşhis ederek, sabit diskten ortak sürücüleri ortaya çıkartıp, seçeceğiniz konuma onları yedeklemenizi sağlar. Driver Update (sürücü güncelleştirme) özelliği ile sisteminizi çok kısa bir sürede tarayıp, yeni versiyonları, yamaları çıkan aygıt sürücülerinizi direkt indirebilmenizi sağlar. İndirmeden önce ekranın altında detaylı bilgilerini sunar.
YazarEkleyen:teoMan Tarih21 Kasım 2014 KategoriKategori: Program, Web Master
Incomedia WebSite X5 Professional 11.0.2.14 Türkçe Full

Incomedia WebSite X5 Professional 11.0.2.14 Türkçe Full
Incomedia WebSite X5 Evolution 11.0.2.14 Türkçe Full


Incomedia WebSite X5, web tasarımına yeni başlayanlar için mükemmel bir web sitesi tasarım programıdır. İçerisinde web tasarımı hakkında hiç bir bilgisi olmayan kişilerin bile web sitesi yapmasını sağlayan entegre bir site sihirbazı barındırır. Bu sihirbaz site içerisindeki menülerden tutun da programla birlikte gelen yüksek kalitedeki tam 70 hazır site şablonundan istediğinizi seçmeye kadar her konuda size yardım eder ve sitenizi belki de tek satır kod yazmadan tamamlamanızı sağlar.


YazarEkleyen:teoMan Tarih21 Kasım 2014 KategoriKategori: Program, İşletim Sistemleri - Sistem Araçları
R-Drive Image 6.0 Build 6002 Technician Full

R-Drive Image 6.0 Build 6002 Technician Full | 74 Mb


R-Drive Image, yedekleme veya çoğaltma amacıyla disk imaj dosyaları oluşturur. Disk imaj dosyası ve sabit sürücü, bölümlü veya mantıksal diskin tam, byte-byte kopyasını içerir ve çeşitli sıkıştırma düzeyleri ile Windows işletim sistemini durdurmadan anında oluşturulabilir. Bu disk imaj dosyaları daha sonra pek çok taşınabilir medya da dahil olmak üzere çeşitli yerlerde depolanabilir.
Letitbit Mobil Ödeme
YazarEkleyen:Supremacy Tarih21 Kasım 2014 KategoriKategori: Program, Grafik Dizayn
Room Arranger 7.5.7 Türkçe Full

Room Arranger 7.5.7 Türkçe Full | 41 Mb


Kendi odanızı kendiniz tasarlamak ister misiniz ? Program ile basit bir şekilde kendi odanızı tasarlayabilirsiniz. Herhangi bir odayı veya komple bir binanın iç tasarımını program ile kolayca yapabilirsiniz. Programı Türkçe olmak üzere birçok dilde kullanmak mümkündür. Program içerisinde gelen hazır malzemeler sayesinde tasarımlarınızı kolayca yapabilirsiniz. Kişisel kullanımın yanı sıra emlak ofisleri veya inşaat firmaları içinde oldukça pratik bir programdır.
YazarEkleyen:Supremacy Tarih21 Kasım 2014 KategoriKategori: Program, İşletim Sistemleri - Sistem Araçları
Windows 7 Manager 5.0.2 Final Full

Windows 7 Manager 5.0.2 Final Full | 11.5 Mb


Windows 7 Manager, Windows 7 işletim sistemini mükemmelleştirmenize, ince ayar yapabilmenize ve temizleyebilmenize yardımcı olan faydalı bir sistem aracıdır. Siztem hızınızı arttırabilir, sistem güvenliğinizi ve tüm hesaplarınızdaki görüşmelerinizi iyileştirebilir.
YazarEkleyen:Supremacy Tarih21 Kasım 2014 KategoriKategori: Program
ExamDiff Pro Master Edition 7.0.1.9 Full

ExamDiff Pro Master Edition 7.0.1.9 Full | 17 Mb


ExamDiff, klasör ya da yazı tabanlı dosyaları kıstas edebileceğiniz karşılaştırma programıdır. Programın yan yana açılan pencereleri içinde dosya kıyaslaması yapabilirsiniz. Özelleştirilebilir renk seçenekleriyle satırları renklendirebilir, silebilir ve değiştirebilirsiniz. Açtığınız çalışma dosyasını rapor olarak UNIX ya da HTML olarak kaydedebilirsiniz. Gelişmiş arama özelliği sayesinde hızlı arama da yapabilirsiniz. Programın Unicode desteği sayesinde İngilizce dışındaki dillerdeki metinleri de kıyaslayabilir. Ayrıca dosya, klasör değişikliklerini otomatik bulabilir, sürükle-bırak desteği sayesinde daha kolay kıyaslama yapabilirsiniz. Programın eklenti desteği bulunmaktadır. Program daha çok yazılım işi ile uğraşan bireylere hitap etmektedir. Yazılımınızda önceki ve sonraki kod yapılarını görüntü ederek aradaki farkları kolaylıkla bulabilirsiniz.
Letitbit Mobil Ödeme
YazarEkleyen:Supremacy Tarih21 Kasım 2014 KategoriKategori: Program
EZ CD Audio Converter 2.3.4.1 Türkçe Full

EZ CD Audio Converter 2.3.4.1 Türkçe Full | 40 Mb


En kapsamlı ses dosyası dönüştürme programlarından biridir. Kullanımı oldukça basittir, kolay arayüzü sayesinde menüler içerisinde kaybolmadan ses dosyası çeviri işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Buna ek olarak müzik CD'lerinizi bilgisayar ortamına aktarmak içinde kullanabilirsiniz yani teknik deyim ile ses CD'lerinizi kolayca rip yapabilirsiniz. Ek programa gerek kalmada dönüştürdüğünüz ses dosyalarınızı direkt olarak CD'ye yazabilirsiniz. Sürekli olarak ses dosyaları ile işlem yapıyorsanız elinizin altında olması gereken programlardan biridir.
YazarEkleyen:teoMan Tarih21 Kasım 2014 KategoriKategori: Program, Grafik Dizayn
Sketchup Pro 2015 15.1.105 32 Bit - 15.1.106 64 Bit

Sketchup Pro 2015 15.1.105 32 Bit - 15.1.106 64 Bit Full


Google SketchUp, Google tarafından geliştirilen ve 3 boyutlu hayallerinizi hiç olmadığı kadar kolay biçimde tasarlamanızı ve çizmenizi sağlayan harika bir yazılımdır. Kolay kullanıcı arayüzüyle hayallerinin çiftlik evini veya oturma odasını planlamak ve buna 3 boyutlu olarak göz atmak isteyen amatör kullanıcılar tarafından bile kullanılabilir.
Letitbit Mobil Ödeme

WT Sayfaları

Premium

Letitbit (LT)


Turbobit (TB)

Anket


Windows Xp
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Linux
Mac

Oy ver
Sonuçlar