WarezTurkey.Net Paylaşım Platformu
WarezTurkey.Net Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.Umarız Aradığınızı Bulursunuz :) Bir Grup Türk...
Şifre:

Mail Takip

Sitemize Eklenen Son Konular Mail Adresinize Gelsin Mail Adresiniz:

WarezTurkey.Net Mail Takip Et Bilgi


Premium

Letitbit (LT)


Turbobit (TB)
»

KMSpico v10.0.2 Stable


Windows 8 ve windows 8.1 tüm sürümleri aktive edebileceğiniz bir programdır. Windows aktivasyonu haricinde office 2013 ve 2010 ürünlerinide aktive edebilirsiniz. Kulanımı oldukça kolaydır. Oldukça başarılı bir programdır.

yeni sürüm eklenmiştir
YazarEkleyen:teoMan TarihBugün, 02:22 KategoriKategori: Program
QuickTime Pro 7.7.6 Multilingual

QuickTime Pro 7.7.6 Multilingual | 40 Mb


QuickTime, Apple firması tarafından geliştirilen MOV, QT vb. görüntüleri oynatmaya yarayan sade tasarımı ile oldukça kullanışlı bir program. Kolay kullanımı ve sade tasarımı ile kullanıcı dostu olan QuickTime ile bir çok medya dosyasını açabilirsiniz. Programla birlikte kurulan Picture Viewer ile de resimleri görüntüleyebilir ve farklı biçimlere dönüştürebilirsiniz.
YazarEkleyen:Supremacy TarihBugün, 02:09 KategoriKategori: Program
Tag and Rename 3.83 Final

Tag and Rename 3.83 Final | 7 Mb


Tag and Rename
, toplu olarak ses dosyalarınızı, mp3 lerinizi düzenleyebileceğiniz programdır. Dosya isimlerini, yapım yılını, türü, albüm kapağı, tag bilgileri gibi detayları topluca düzenleyebilirsiniz.


YazarEkleyen:Supremacy TarihBugün, 02:04 KategoriKategori: Program
ManicTime Professional 3.0.3.0

ManicTime Professional 3.0.3.0 | 8.15 Mb


ManicTime Professional
bilgisayar başında geçirmiş olduğunuz zaman diliminde arkaplanda çalışarak yaptığınız işlemlerin verilerini tutmaktadır. X saat office kullanıldı, x saat video izlendi, x saat photoshop kullanıldı gibi. Verileri kayıt ederek incelemenize imkan vermektedir. İş yerinde, çocukların kullandığı bilgisayarlarda kullanılabilir. Yine saat şeklinde çalıştığınız müşterilerinize detaylı çalışma saat raporu sunmak istiyorsanız program işinizi görecektir.
EaseUS Todo Backup Workstation 7.5.0


EaseUS Todo Backup Workstation, bilgisayarınızın komple yedeğini alabileceğiniz yedekleme programıdır. Daha çok ev kullanıcılarına hitap etmektedir. Windows 8/7/Vista/XP işletim sistemleri ile uyumludur.
Letitbit Mobil Ödeme
YazarEkleyen:Supremacy TarihBugün, 01:38 KategoriKategori: Program
IcoFX Software IcoFX 2.9

IcoFX Software IcoFX 2.9 | 14.71 Mb


IcoFX, ikon oluşturma ve düzenleme programıdır. İşletim sistemlerinde, web sitelerinizde, grafik çalışmalarınızda ve benzeri ortamlarda kullanabileceğiniz ikonları program ile oluşturabilir yada düzenleyebilirsiniz. İkon oluşturma ve düzenleme konusunda oldukça gelişmiş özellikler sunmaktadır.
YazarEkleyen:teoMan TarihBugün, 01:30 KategoriKategori: Program, Grafik Dizayn
Zoner Photo Studio Pro 17.0.1.4


Zoner Photo Studio, genel olarak bir resim görüntüleyici olsa da bir çok özelliği kendi bünyesinde barındıran yazılım sayesinde resimlerinizi görüntüleyebilir, resimlerinizin üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.
YazarEkleyen:teoMan TarihBugün, 01:25 KategoriKategori: Program, İşletim Sistemleri - Sistem Araçları
Auslogics Driver Updater 1.1.2.0


Auslogics Driver Updater, sisteminizde donanım aygıtlarını tarayarak, bilgisayarınızın güncel kalması adına, donanım sürücülerini, üreticilerin tavsiye ettikleri sürümlerle otomatik/manuel güncellemeri yapar. Sürücü güncellemenin yanı sıra sizlere oluşturacağı raporda bilinmeyen aygıtlar hakkında da bilgi verir, sürücülerini araştırır.
Letitbit Mobil Ödeme
YazarEkleyen:Supremacy TarihBugün, 01:23 KategoriKategori: Program
WinX DVD Copy Pro 3.6.4.0

WinX DVD Copy Pro 3.6.4.0 | 17 Mb


WinX DVD Copy Pro
, DVD disklerinizi yedekleyebileceğiniz, birebir kopya edebileceğiniz, dvd disklerinizi iso formatına dönüştürebileceğiniz yada yazdırabileceğiniz başarılı bir programdır.
YazarEkleyen:Supremacy TarihBugün, 01:11 KategoriKategori: Program
PC Auto Shutdown 6.0


PC Auto Shutdown bilgisayarınızı otomatik olarak kapatmanız konusunda size yardımcı olacak oldukça yararlı bir programdır. Bu program sayesinde sisteminizi kapatabilir, yeniden başlatabilir, kullanıcı hesabınızdan çıkabilirsiniz. Üstelik siz bilgisayarınız başında değilken bu işlemleri önceden verdiğiniz komutlar ile gerçekleştirebilirsiniz. Size oldukça gelişmiş seçenekler sunan bu program ile bilgisayarınızı her gün için otomatik kapatma işlemlerini yaptırabilirsiniz. Üstelik sadece bir kere belirledikten sonra istediğiniz günler içinde bilgisayarınız tam belirlediğiniz saatlerde kapanır.
Letitbit Mobil Ödeme

WT Sayfaları

Premium

Letitbit (LT)


Turbobit (TB)

Anket


Windows Xp
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Linux
Mac

Oy ver
Sonuçlar