WarezTurkey.Net Paylaşım Platformu
WarezTurkey.Net Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.Umarız Aradığınızı Bulursunuz :) Bir Grup Türk...
Şifre:

Mail Takip

Sitemize Eklenen Son Konular Mail Adresinize Gelsin Mail Adresiniz:

WarezTurkey.Net Mail Takip Et Bilgi


Sponsor

Letitbit (LT)
Letitbit Mobil Ödeme

Turbobit (TB)
Turbobit Mobil Ödeme
» » Adobe Illustrator CS5.1 Full

Adobe Illustrator CS5.1 Full

YazarEkleyen: Supremacy Tarih18 Nisan 2012 KategoriKategori: Program, Grafik Dizayn


Adobe Illustrator CS5.1 Full

Adobe Illustrator CS5.1 Full


Illustrator nedir?
Adobe® Illustrator® CS5 yazılımı, her tür proje için ayırt edici vektör resmi oluşturmanıza yardımcı olur. Hassasiyetten, gösterişli çizim araçlarının, daha doğal fırçaların ve zaman kazandıran özelliklerin gücünden faydalanın.

Güçlü yaratıcı araçlar kullanın
Adobe Illustrator CS5 yazılımını kullanarak kesin ve güçlü bir şekilde vektör grafiklerini tasarlayın. Perspektifte doğru çizimler yapın, Değişken genişliklerde konturlar oluşturun, gerçek benzeri fırçalarla boyayın ve yaratıcılığınızı serbest bırakın.Perspektif Çizimi
1, 2 veya 3 noktalı doğrusal perspektifle uyumlu şekil ve sahneler çizmek için perspektif ızgaralarını kullanın ve gerçekçi derinliği ve uzaklığı olan görünümler oluşturun.

Kıl Fırça
Gerçek zamanlı fırça konturlarını temsil eden vektörlerle çizim yapın. Vektör grafiklerin ölçeklenebilirliğiyle doğal ortamın ifade özgürlüğüne ulaşın.

Degradeler ve saydamlık
Nesnelerinizdeki degradelerle doğrudan ilgilenin ve degradelerdeki ve degrade kafeslerindeki ayrı renklerin saydamlığını kontrol edin.

Çok yönlü vektör çizim araçları
Kusursuz şekil oluşturucu araçlar, akıcı ve nitelikli fırçalar ve gelişmiş yol kontrolleriyle özgün tasarımlar oluşturun.

Verimli dilimleme araçları
Nesnelerden, nesne gruplarından ya da resminizi SWF ya da PSD dosyası olarak dışa aktardığınızda korunan katmanlardan vektör tabanlı dilimler oluşturun.

Şekil Oluşturucu aracı
Birden fazla araca ve panele erişmenize gerek kalmadan, şekilleri çalışma yüzeyinizde kolayca birleştirin, düzenleyin ve dolgu uygulayın.

Çizim geliştirmeleri
Yığın sıralamasına bağlı kalmadan arkada çizin. İçe bir görüntü sürükleyerek veya yerleştirerek anında kırpma maskesi oluşturun.

Birden çok çalışma yüzeyi
Tek bir dosyada farklı boyutlarda 100 adede kadar istediğiniz gibi adlandırdığınız, organize ettiğiniz ve görüntülediğiniz çalışma yüzeyiyle çalışın.

Panelde görünüm düzenleme
Dolgu, kontur ya da efektler panellerini açmaya gerek kalmadan nesne özelliklerini doğrudan Görünüm panelinde düzenleyebilirsiniz.

Adobe Flash Professional CS için semboller
Nesnelere animasyon katmak ve düzenlemeyi hızlandırmak için sembolleri kullanın. Flash Professional'a aktarım sırasında kayıt noktaları korunur.

Piksel Önizleme
Piksel Önizleme kullanılarak rasterleştirildiğinde vektör resminizin nasıl görüneceğini görün. Resminizi düzenleyin ve değişikliklerini canlı olarak önizleyin; çalıştığınız sırada.

Endüstri standardında grafik dosyası formatı
PDF, EPS, FXG, Photoshop (PSD), TIFF, GIF, JPEG, SWF, SVG, DWG, DXF ve daha pek çok formatın dahil olduğu hemen hemen tüm grafik dosyalarıyla çalışın.


Yeni Belge Profilleri
Web için uygun renk grupları veya standart video boyut oranları gibi belgenizle ilgili bilgileri içeren önceden oluşturulmuş profiller seçin.


Adobe CS Review ile entegrasyon
CS Live çevrimiçi hizmetlerinden biri olan Adobe CS Review'u kullanarak, hem toplantı salonundaki, hem de dünyanın çeşitli yerlerindeki müşteriler için çevrimiçi incelemeler oluşturun ve paylaşın.*

Adobe Flash Professional ile entegrasyon
Illustrator dosyalarını Flash Professional'a yazıları daha iyi koruyarak ve sembol kayıt noktaları desteği ile aktarın.

Flash Catalyst ile tam düzenleme
Adobe Flash® Catalyst® kullanılarak eklenmiş etkileşimlerini ve yapılarını koruyarak resimleri Illustrator'da düzenleyin.

İnceltilmiş grafik stilleri
Benzersiz efektler ve artan verimlilik için stilleri birleştirin ve nesnenin mevcut görünümünü bozmadan stilleri uygulayın. Yeni minik resim önizlemelerinin ve önceden yapılandırılmış stillere ait geniş kitaplığın keyfine varın.

Üstün özellikli çıktılar oluşturun
Web veya mobil aygıtlar için ister grafik basın ister oluşturun, itinayla hazırlanmış metinlerle dudak uçuklatan çıktılar oluşturun. Çözünürlükten bağımsız efektler ve düzgün grafikler oluşturun. Güvenli, çok sayfalı, grafik yönünden zengin Adobe PDF dosyaları oluşturun.

Web ve mobil aygıtlar için düzgün grafikler ve metinler
Pikselleri hizalanmış temiz ve keskin raster grafikleri için dosyanın piksel ızgarasında vektör nesneleri oluşturun ve hizalayın. Tek tek metin çerçeveleri için metin kenar yumuşatma seçeneklerini kullanın.

Çözünürlükten bağımsız efektler
Ortamlar arası ideal görünümü koruyan raster efektler (alt gölge, bulanıklaştırma ve doku gibi) uygulayın.

Web ve mobil aygıt dışa aktarma
Format, renk, kalite, sıkıştırma ve daha fazla seçenek ile web ve mobil aygıtlar için kolayca görüntüleyin, en iyileştirin ve dışa aktarın.


Dil : İngilizce
Adobe Illustrator CS5.1 + ilaç dosyası + kurulum metni mevcuttur.
Letitbit, Turbobit Mobil Ödeme
Konuyu Düzenleyen: Supremacy - 18 Nisan 2012
Düzenlenme Nedeni: Linkler yenilenmiştir

Sosyal Ağlarda Paylaş - BeğenYorum No # 2

Üye Adı: coolman
Yorum Tarihi: 2 Ocak 2012 22:52
Haber Sayısı: 0
Yorum Sayısı: 1


ilk partta bi sorun var hemen açılmıyor

Cevap : İlgili linklerde sıkıntı görülmemektedir.
Yorum No # 1

Üye Adı: traineryum
Yorum Tarihi: 30 May 2011 09:11
Haber Sayısı: 0
Yorum Sayısı: 2370


Eline sağlık.

Yorum Ekle

- Yorumlarınıza önem veriyoruz. Lütfen yorumlarınızı eksik etmeyiniz. Bir sorun yaşarsanız lütfen detaylı yazınız hatta resim ekleyiniz. Ancak sadece sorunlarınız için yorum sistemini kullanmayınız, arada güzel sözlerede hayır demeyiz :). Programlar, filmler, oyunlar için yorumlarınız ile katkı sağlarsanız sizden sonraki kullanıcılara büyük bir iyilik yapmış olacaksınız :) merak etmeyin yorumlar onay gerektiriyor olsada hepsini okuyor ve elimizden gelen yardımı esirgemiyoruz. Tek ricamız yorumlarınızı eksik etmeyiniz.
- Dosyaların winrar Şifreleri www.warezturkey.net tir.
- Dosyaları indirdikten sonra kendi antivirüs programınız ile mutlaka taratınız.
- Alt kısımda bulunan resme tıklayarak sıkça sorulan soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Oldukça yararlı bir alan olup göz atmanızı öneririz.
WarezTurkey.Net Sıkça Sorulan Sorular ve Çözümleri
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Renk Seçimi | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Letitbit Mobil Ödeme

WT Sayfaları

Sponsor

Letitbit (LT)
Letitbit Mobil Ödeme

Turbobit (TB)
Turbobit Mobil Ödeme

Anket


Evet super1
Hayır uyku

Oy ver
Sonuçlar